خاطره نويسي با نرم افزار تخصصي My Daily Friend - Professional 2.0

منبع:P30world.Comآيا شما بابت ازدست دادن دستنوشته خاطرات و يا نگهداری آن خسته شده ايد؟ آيا دائما مراقب چشمهای جستجوگری هستيد که در صدد خواندن خاطرات شما هستن ؟ نگهداری و محافظت از خاطرات بسيار سخت است ، خصوصا اگر برروی کاغذ ثبت شده باشند . قلم و کاغذ را کنار گذاشته و از نرم افزار تخصصی خاطره و وقايع نويسی که قابليت حفظ و نگهداری آنها را هم در بر دارد ، استفاده کنيد . نرم افزاری که فقط برای ثبت خاطره و وقايع و محرمانه نگه داشتن آنها طراحی شده است .
My Daily Friend ، يک نرم افزار قدرتمند در اين زمينه بشمار می آيد که نوشتن وقايع و خاطرات را سرگرم کننده و مهيج می کند . اين نرم افزار دارای شيوه ای بی نظير در نوشتن خاطرات می باشد . برخلاف ساير برنامه هائی از اين دست ، My Daily Friend همانند يک دوست ، هنگام نوشتن از شما سوال می کند !!! اين قابليت باعث ميشود که  در هنگام نوشتن نه تنها ايده های جديد به سراغتان بيايد ، بلکه احساس کنيد که يک دوست همواره در کنار شما قرار دارد .
ويژگيهای ديگر اين نرم افزار بدين قرار است :pic2.jpg
امکان جستجوی مدخل های خاطرات و وقايع جهت دسترسی به خاطره ای خاص ؛ قابليت سوال کردن جهت دادن ايده های جديد برای خاطره نويسی، قابليت تغيير دادن پرسشها ويا افزودن به آن ، قابليت ذخيره فايل با فرمت RTF وPDF ، سازگار با تمامی ويندوزها و ...
نيازمنديها : سيستم پنتيوم ؛  Internet Explorer 4  و 4 به بالا ؛ 128 مگابايت فضای RAM  و 20 مگابايت فضای خالی در هارد ديسک.
  دانلود کنيد با حجم 11.28 مگابايت
كرك :
http://www.crackzplanet.com/get_37938_My.Daily.Friend.v2.0.0.21_crack.html

/ 0 نظر / 33 بازدید