PhotoOne Recovery 2.0 نرم افزاري مخصوص باز گرداندن تصاوير پاك شده !

po_recovery_ss2_tn.jpgبارها اتفاق مي افتد كه ما سهوا و ناخواسته برخي تصاوير را از درون هارد ديسك و يا دوربين ديجيتالي و فلاپي  خود پاك ميكنيم و يا اين تصاوير بر اثر حادثه اي از بين ميروند . در چنين شرايطي است كه نياز به نرم افزاري براي بازگرداندن اين تصاوير پاك شده را حس ميكنيم.
PhotoOne Recoveryبرنامه اي حرفه اي و مخصوص بازگرداندن تصاوير پاك شده است! اين برنامه كه فقط براي تصاوير نوشته شده است هر نوع تصوير ديجيتالي پاك شده  و يا فرمت شده و يا از بين رفته ي شما رو چه از هارد ديسك و يا فلاپي و خود دوربين ديجيتالي (انواع دوربينهايي كه درايو در درون ويندوز ميسازند را پشتياني ميكند!) و هر نوع حافظه ي ديگري مانند Memory Card و .... باز ميگرداند! با همان سايز! همان كيفيت! همان حجم‌! و نهايت تلاش را ميكند تا به تصوير لطمه اي وارد نشود! استفاده كردن از سيستم SmartRecover Technology سبب شده تا اين نرم افزار به گونه اي متمايز تصاويري كه ساير نرم افزار هاي Recovery نميتوانند بازيابي كنند را شناسايي و به حالت عادي بازگرداند!
پس از يافتن تصاوير و قبل از بازيافت ميتواند به صورت پيش نمايش و يا
Thumbnail تمامي آنها ر ا به شما نشان دهد!po_recovery_ss1_tn.jpg توانايي ساخت يك BackUp از تمامي تصاوير مهم و مورد نيازتون رو به شما ميده! اين نرم افزار 2 فرمت مطرح دوربين هاي ديجتالي يعني JPEG و TIFF رو پشتيباني ميكنه . با PhotoOne Recovery خيالتون از لحاظ تصاوير پاك شده ي دوربين ديجيتال و يا هارد ديسك و ... راحت باشه.  اين نرم افزار رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود كنيد نسخه ي 2.0 رو با حجم 4.96 مگابايت

شماره سريال مورد نياز براي رجيستر كردن برنامه:
Name: piaodown.com
Serial: PR20-AGOH-B9JD-UUR45-53S56T-ER5455

ادرس فیلتر شده
از این ip ,port استفاده کنید
6588
221.2.198.66

/ 0 نظر / 39 بازدید