دريافت فايلهاي فلش از مرورگر توسط Flash Favorite 1.4.5 !

P30Worldامروزه آسان ترين راه برای تبليغات و نمايش بهينه و ساخت کليپها و همچنين بازيهای کوچک و در عين حال جذاب و فيلمهای کوچک و بامزه ی اينترنتی استفاده از فايلهای فلش ميباشد چون با کمترين حجم ميتونند بهترين و زيباترين طرح ها رو ارائه کنند. ولی شما به عنوان يک کاربر عادی اگر از يکی از اين تبليغات اينترنتی و يا کليپهای زيبا و بازيهای کوچک و مهيج و بامزه خوشتون بياد چه ميکنيد؟ شرکت ماکرومديا فايلهای فلش رو به گونه ای طراحی کرده که با راست کليک روی آن بتونيد امکاناتی چون Zoom و يا تغيير کيفيت فايل را داشته باشيد! پس برای اين کار حتما بايد از يک نرم افزار کمکی استفاده کنيد!
Flash Favorite به شما اين اجازه رو ميده که از مرورگری که هم اکنون باز است فايل فلش را ذخيره کنيد!! اين نرم افزار تمامی فايلهای فلش درون مرورگر رو در درون خود به شما نمايش ميدهد و آدرس اينترنتی آن را نيز برای شما قيد ميکند و شما نيتوانيد آن فايلها را توسط اين نرم افزار در هر کجای هارد که بخواهيد ذخيره کنيد. اين نرم افزار پس از نصب خودش رو به Toolbar در IE اضافه ميکنه تا بتونيد به آسونی به اين نرم افزار دسترسی پيدا کنيد. طبقه بندی مختلفی نيز در نرم افزار وجود داره که کار يافتن انواع فايل فلش رو برای شما آسان تر ميکنه( Music & Game & Movie &.. ). نرم افزار Flash Favorite با نسخه ی 5.0 و بالاتر از مرورگر Internet Explorer و مرورگرهايی که تحت آن هستند مانند Avant Browser کار ميکند! Flash Favorite رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 1.4.5 رو با حجم 1.13 مگابايت
 تصويری از محيط برنامه

كرك برنامه http://crackdb.com/get_29888_Flash.Favorite.v1.4.5_crack.html

برای Flash Favorite 1.4.5 هنوز سریالی نیومده . از آدرس زیر نیز میتونین برای دریافت کرک استفاده کنین . فقط توجه کنین که قبل از رفتن به صفحات گفته شده ، حتما فایر وال رو خاموش کنین و در ضمن در حین باز شدن صفحان مذکور صفحات pop up رو که ظاهر میشن رو چند بار ببندین :

http://www.freeserials.com/serials/search.php?q=Flash+Favorite+&query=Search+%
21

http://crackzplanet.com/get.php?id=29675

http://crackz.ws/?i=52396

http://www.andr.net/crc/?l=f&pn=6

/ 0 نظر / 39 بازدید