Axialis IconWorkshop 5.03 نرم افزاري براي ويرايش و طراحي و مديريت آيکونها

P30World.ComAxialis IconWorkshop به عنوان يکی از بهترين و قدرتمند ترين نرم افزارهای نوشته شده در زمينه ی مديريت و طراحی و کار با آيکونها است! توانايی های حرفه ای و فوق العاده ی اين نرم افزار برای کاربرانی که تا به حال با آن کار کرده اند انکار ناپذير است . با توانايی های اين نرم افزار قوی بيشتر آشنا ميشويم:
استفاده از ابزارهای تمام حرفه ای برای طراحی:
ويراستار حرفه ای موجود در نرم افزار Icon Workshop با توانايی های فراوان به ما امکان ميده که به آسونی و با يک دستور فرمتهای تصويری بسازيم و تصاوير رو وارد و يا خارج کنيم و کارهايی مانند تغيير سايز و تنظيم آيکون و استفاده از فيلترهای تصويری بيشمار و افکتهای زيبا و فراوان اين نرم افزار و تغيير رنگهای گوناگون رو به راحتی انجام دهيم!
تمامی ابزارها در محيط در دسترس هستند و به آسونی ميتونيد با محيط برنامه ارتباط برقرار کنيد. Help موجود در اين برنامه از ابتدا تا انتهای کار با شماست و كاركرد هاي برنامه رو در سطوح مبتدی و متوسطه و حرفه ای آموزش ميده! اين برنامه فرمتهای PSD فتوشاپ رو هم همراه با تمامی لايه ها پشتيبانی ميکنه! مجهز به نرم افزاری برای مديريت و تماشای تمامی تصاوير و آيکونهای درون هارد نيز ميباشه!
ساخت آيکونهای حرفه ای تحت سيستم عامل ويندوز:
ساخت آيكونها با کيفيت ويندوز Xp ! حتما از تفاوت موجود بين آيکونهای ويندوز Xp و آيكن هاي ساير ويندوز ها مطلع هستيد! اين نرم افزار توسط Editor بسيار قدرتمندش امکان ساخت چنين آيکونهای با کيفيتی را به شما ميدهد.
تبديل فرمت آيکونهای مکينتاش به فرمت قابل قبول در ويندوز ازديگر ويژگی هاي خوب اين نرم افزار ميباشد.
به آسونی مبتونيد توسط اين نرم افزار هر تصويری از هر فرمتی(PSD, PNG, BMP, JPEG, GIF و....) رو با کيفيتهای 16 رنگ تا 256 رنگ به آيکون تبديل کنيد. همچنين قادره که از داخل آيکونهای زيبا تصاوير را بيرون بکشه که در مواقعی اين ويژگی بسيار مفيد خواهد بود.
اين نرم افزار بسيار قوی و حرفه ای در کار با آيکونها رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 5.03 رو با حجم 8.9 مگابايت

كرك :
http://crackz.ws/?i=76232

/ 0 نظر / 44 بازدید