افزايش سرعت و كارايي سيستم توسط System Inspector v1.1.546

box.gifنرم افزار System Inspector با ظاهري ساده و زيبا طراحي شده و به اين ترتيب هر كاربري ميتونه به سادگي از اون استفاده كنه و توانايي و سرعت كامپيوتر خودش رو به حداكثر برسونه! به كمك ان نرم افزار و با به كارگيري از ابزار هاي اون ميتونيد از شر ارور هاي كامپيوتر خودتون راحت بشيد!
قابليت هاي كليدي اين نرم افزار :
پاك كردن رد پاها :
اين نرم افزار ميتونه تمام رد پاهاي اينترنتي از قبيل  browser cache, cookies, historyرو پاك سازي كنه! همچنين ميتونيد رد پاهاي به وجود اومده در ساير نرم افزار ها رو نيز پاك كنيد!
پاكسازي رجيستري ويندوز شما :
بهكمك اين قابليت ميتونيد به بررسي رجيستري ويندوز خودتون بپردازيد و بعد از پيدا كردن اشكلات در اون  آنها رو تعمير كنيد ! مطمئنا تعمير اشكالات رجيستري ويندوز در سرعت و كاراريي سيستم شما تاثير زيادي داره!
كنترل استارت آپ:
به كمك اين بخش از نرم افزار ميتونيد كنترل بهتر و دقيق تري بر استارت آپ ويندوز داشته باشيد و بدانيد كه در هنگام بالا اومدن ويندوز چه فايل ها و نرم افزار هايي همزمان اجرا ميشوند. همچنين ميتونيد با شناسايي موارد مشكوك از بالا اومدن اونها در دفعات بعد جلوگيري كنيد و يا با پاك كردن موارد غير ضروري عمليات بوت رو سرعت ببخشيد.
از ديگر قابليت هاي اين نرم افزار ميشه به Protect your privacy براي مديريت كوكي هاي ، Harddisk space managerبراي مديريت فضاي خالي هارد ديسك و Optimize and cleanupبراي پاكسازي و بهينه سازي كامپيوتر اشاره كرد.
 دانلود نسخه 1.1.546 با حجم 3.4 مگابايت

كرك :
http://www.icqnet.ru/stream/best-appz.com/crz/sysinspector_from_best-appz.com.zip

/ 0 نظر / 38 بازدید