داشتن يک ويندوز زيبا و دلخواه توسط TuneUp WinStyler 4.1 !

P30World.Comاز ظاهر کنونی ويندوز خود راضی هستيد؟ خسته کننده و يا تکراری نشده براتون؟ منو ها , طرز بالا آمدن  صفحات ورود و خروج از ويندوز, فونتها و پنجره ها و حتی آيکون ها . هر کسی دوست داره يک ويندوز به سليقه ی خودش بسازه و تصاوير و آيکون ها و فونتها و رنگ و شکل و حالت ويندوز خودش دست خودش باشه.
در اين زمينه شرکت
TuneUp که با مجموعه ی نرم افزاری قدرتمند TuneUp Utilities آن آشنايی داريد, برنامه ای برای زيبا سازی محيط ويندوز و سبک دادن به آن نيز نوشته با نام TuneUp WinStyler . اين نرم افزار که کارايی اصلی آن در ويندوز Xp نمايان ميشود ميتواند شکل و سبکی جديد به ويندوز شما بدهد. يکی از توانايی های خوب و زيبای اين برنامه تغيير کل ظاهر ويندوز (شامل Taskbar و Startmenu و پنجره ها و افکتهای زيبا در محيط ويندوز) توسط Visual Style هاست که شما ميتوانيد آنها را از سايتهای مختلفی که اين Theme ها رو در اختيار بينندگان قرار ميدهند دريافت نماييد (اين تصوير).توانايی ديگر TuneUp WinStyler  تغيير صفحه ی Logon , Logoff  ويندوز ميباشه . در حالت طبيعی با يک Welcome و بعد يک صفحه ی آبی برای وارد کردن نام کاربری شروع ميشود اين نرم افزار ميتونه هر عکسی رو برای شما در صفحه ی Logon ويندوز قرار بده شما ميتونيد تصويری خواننده ی مورد علاقه ، بازيP30World.Comگری مورد علاقتون و يا ... در آن صفحه با کيفيتی بسيار بالا و زيبا قرار بدهيد.(مانند تصوير زير)
وب سايت
ThemeXp يک منبع فوق العاده ار تمامی Visual Style ها و Logon Screen ها ميباشد که ميتونيد انواع اين Theme های زيبا رو با کيفيت بالا دريافت نماييد.توسط اين برنامه حتی ميتونيد سايز تمامی فونتها رو دستکاری کنيد و فونت مورد علاقتون رو برای به کار گرفته شدن در محيط طبيعی ويندوز و پيغامها انتخاب کنيد.آيکونهای روی دسکتاپ مانند MyComputer و ساير آيکونهای ويندوز رو نيز ميتونيد  با آيکون های دلخواه خود جايگرين کنيد.
اين محصول جالب شرکت
TuneUp رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 4.1 رو با حجم 5.27 مگابايت
 تصويری از محيط اصلی برنامه

كرك برنامه:
http://crackdb.com/get.php?id=24735

طريقه استفاده از اين كرك:
فايل Zip را باز كرده و محتويات آنرا در پوشه اي كه برنامه را نصب كره ايد كپي كنيد (AppInitialization.bpl وreg.reg)
سپس فايل reg.reg را اجرا كنيد !

Smile

/ 0 نظر / 38 بازدید