پچ جديد در ميسنجر ياهو

یک Patch برای Yahoo Messenger
معمولا آنهایی که از یاهو! و Yahoo Messenger استفاده می کنند، بیشتر از یک شناسه (ID) برای خودشان دارند. حرفه ای ها، شناسه های مجازی تعریف می کنند و تازه کارها شناسه حقیقی می سازند.
حتما می دانید چه فرقی دارند؟ برای یک شناسه مجازی، Email معتبر بر روی یاهو وجود ندارد. استفاده از شناسه های مجازی اشکالاتی هم دارد که حرفه ای ها را وادار به تعریف شناسه های حقیقی مختلف می کند داشتن Status یکسان برای تمام شناسه های مجازی (مثلا Availabe یا Invisible بودن و نمایش یک خط وضعیت برای همه) و حتی امکان فراموشی در اینکه کدام کاربر را با کدام شناسه اضافه کرده اید؟ و بدتر از همه اشتباه در ارسال پیام از طرف یک شناسه بجای یک شناسه دیگر و از همه مهم تر  Messenger اجازه فعال بودن تنها یک نسخه خود را می دهد، استفاده از شناسه های حقیقی متعدد کار را برای Online بودن همزمان برای چند ID را مشکل می کند. به همین خاطر Patch ی را تهیه کردم که توسط آن میتوانید چند Messenger را همزمان باز کنید .
طرز کار Patch خيلي ساده هست Yahoo Messenger را به طور کامل ببنديد و بعد مسير فايل YPager.exe که معمولا در اينجا C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\ قرار دارد را مشخص کنيد و Start را فشار دهید. همین.
حُسني که اين Patch نسبت به Patch هاي دیگر دارد در این است که بر روي همه Version هاي Yahoo کار ميکند و در ضمن يک بار اجراي آن کافي است و احتياج نيست Patch همیشه فعال باشد  ؛ چون در خود فايل (YPager.exe) تغييرات را اعمال ميکند.
بعد از اینکه با موفقیت Patch اجرا شد ، با هر بار  اجرای Yahoo Messenger (کلیک کردن روی Icon ) یک پنجره جدید باز میشود.

CrAcKeD bY Ali Mashatan
Download  PatchYM V1.0 ( 14 Jan 2004 )


باتشکر از http://weblog.netkadeh.com/  به خاطر متن !
 

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٤:٢٢ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٢ اسفند ،۱۳۸٢