معرفی کامل برنامه‌ی Windows xp MAnager

شما با استفاده از اين برنامه ميتوانيد بر ويندوز XP مديريت کاملی داشته باشيد. اين برنامه با وجود کم حجم بودن کارايی بسيار بالايی دارد و شما با کمک آن ميتوانيد تغييراتی مفيد را در ويندوز XP انجام دهيد بدون آنکه نيازی به آموزش تغييرات در رجيستری داشته باشيد. از جمله قسمتهای بسيار مفيد اين برنامه ميتوان به افزايش سرعت عملکرد سيستم ٬ افزايش سرعت Turn Off ويندوز XP ، افزايش فضای هارد ديسک و پاک کردن رجيستری و از بين بردن مشکلات آن و... اشاره کرد. حال به بررسی کامل اين برنامه می پردازيم:

۱-نمايش اطلاعات: جزييات سيستم و همه‌ی اطلاعات سخت افزاری در اين بخش نشان داده ميشود. علاوه برآن اطلاعاتی را در مورد فايلها برنامه‌های در حال اجرا نيز به شما ميدهد. با استفاده از Auto optimizer در اين بخش شما می توانيد بدون دانستن اطلاعات دقيقی از سيستم سرعت آنرا بهينه کنید.

۲- بهينه سازی و افزايش کارايی سيستم: تنظيمات عالی سيستم شما که موجب بهبودی و افزايش سرعت اجرا و خاموش شدن ويندوز می شود. تنظيمات عالی سخت افزار کامپيوتر شما که موجب افزايش سرعت و کارايی آنها ميشود. غيرفعال کردن برخی از سرويسهای غيرضروری در هنگام آغاز ويندوز ، تعميرکردن Internet Explorer با بازگرداندن اجزا سيستم برای اين عمل از ديگر ويژگيهای اين برنامه است.

۳- پاک کنندگی: از ديگر کارهايی که اين برنامه انجام ميدهد پيدا کردن و پاک کردن فايلها ٬ Wallpaper و Screen Saver های غيرضروری و در نتيجه افزايش فضای هارد ديسک می باشد. پاک کننده‌ی Registry که به راحتی Registry را بررسی کرده و لينکهايی را که بصورت نادرست در آن وارد شده را اتوماتيک تعميرمی کند. قابليت Uninstall کردن برنامه‌های نصب شده را نيز داراست. همچنين اين برنامه ميتواند کليدهايی که بصورت نادرست در Type-Library رجيستری قرار گرفته را جستجو و پاک کند.

۴- بهبودی سيستم به منظور تطابق بيشتر با کاربر: کنترل کردن هرآنچه که در StartUp وجود دارد. ويرايش متن‌های موجود در رايت کليک، بهبودی و ايجاد تغييرات دلخواه در desktop، منوها و جزييات اخطارها، تغيير دادن زمينه‌ی پنجره‌ی Logon از ديگر امکانات اين بخش می باشد.

۵- امنيت: شما با استفاده از اين قسمت ميتوانيد امنيت desktop ٬ منوها، Control Panel و پنجره‌ی Logon يا ورود را بهبود ببخشيد و بسياری از تنظيمات اجرايی را که بصورت پنهان شده ميباشند فعال کنيد. از ديگر امکانات اين بخش می توان به غيرفعال کردن سيستم به روزرسانی و گزارش اخطارها، پنهان کردن و مخفی کردن دسترسی به درايوها، معين کردن برخی از برنامه‌های کاربردی که به آنها اجازه‌ی اجرا شدن داده نشود ، رمزدار کردن و از رمز خارج کردن فايلها، تغييردادن محل فولدرهای سيستم، پاک کردن Recent files از ليست برخی از برنامه‌ها به منظور جلوگيری از مشاهده توسط کاربران ديگر ميباشد.

۶- شبکه: افزايش سرعت و کارايی Internet Connection ٬جستجو و پيدا کردن پورتهای خروجی باز در سيستم، تغيير دادن بسياری از تنظيمات Internet Explorer ٬ پشتيبان گرفتن (Back-up) از همه‌ی اطلاعات موجود در Outlook Express ،بررسی اتوماتيک URLهای باطل شده موجود در ليست Favorites يا علاقه منديها و مشخص کردن نام Domain، فرستنده‌ی پيام که به آسانی ميتواند پيامهايی را برای ديگران بفرستد.

و...

در هر حال اين برنامه دارای گزينه‌های بسياری برای تنظيمات دلخواه است. اگر اين برنامه را داريد که هيچی ولی اگر نداريد حتماْ دانلودش کنيد. تنها مشکلی که اين برنامه برای دانلود کنندگان داره اينه که شما بايد برنامه‌ی Microsoft .NET FrameWork را برروی ويندوز خود نصب کرده باشيد. حجمش را خودتون ببينيد.
            Net Framework:      Download 1        Size:19.7 MB   Version:1.0
                                                                  Download 2


آخرين نگارش اين برنامه ۴.۷.۸ ميباشد اما چون کرک نشده است و تفاوتی از لحاظ عملکرد با نگارشهای پايينتر ندارد، برای اينکه بتونيد بصورت دائمی از اون استفاده کنيد نگارش ۴.۶.۱ اين برنامه را برای دانلود گذاشتم.
                                       
                                  Download:           
Part1         Part2         Part3

اندازه‌ی هر بخش تقريباْ ۳۵۰ کيلو بايت میباشد.سه بخش را دانلود کرده و آنها را در يک فولدر قرار دهيد سپس برروی قسمت اول که شامل xpmanager.part1.exe میباشد دوبار کليک کرده و  Install را انتخاب کنيدتا فايل نصب برنامه ساخته شود.

کرک يا بهتر بگم KeyMaker اونا از اينجا دانلود کنيد.

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٥ آذر ،۱۳۸٢