افزايش کارايي ويندوز و ايجاد تغييرات بسيار جالب در محيط آن با Safe Xp !

P30World.Comتا به حال به فکر دست کاری در ويندوز و تغيير حالت عادی اون بوديد؟ تغييراتی در بخش ظاهری و امنيتی ويا در کارهايی که به طور معمول ويندوز انجام ميده! مثلا تغيير در اخطار هايی که ميده! ويا تغييراتی در مديا پلير ويندوز و سايربخشها!
Safe XP علاوه بر افزايش کارايی ويندوز ها تا حد محسوسی توانايی فوق العاده ای در ايجاد تغييرات در محيط ويندوزXp داره. اين توانايی های شامل ايجاد تغييرات در بخش های :
Services: دست کاری در سيستم ارسال خطا که , کنترل از راه دور Desktop & Registery , از کار انداختن Update و Help خودکار ويندوز!
Miscellaneous: در بخش متفرقه ی اين نرم افزار تغييراتی در محيط Shutdown کردن کامپيوتر به وجود بيارين, ايجاد يک دسکتاپ امن و فعال کردن سيستم محافظت از فايلهای در ويندوزهای 2000/Xp و از کار انداختن توانايی Share از ويژگيهای ديگر اين بخش ميباشه.
TCP/IP & NetBIOS: در اين بخش ميتونيد توانايی کاربر Guest در ويندوز Xp رومحدود کنيد و يا پورتهای خطرناک رو بکل ببنديد و از جمله هايی DOS و SYN جلوگيری کنيد.
Internet Explorer 6: کنترل و دستکاری در اينترنت اکسپلورر 6 شامل جلوگيری از Update ها و جلوگيری از اجرا شدن دستورات خطرناک و ممانعت از کار java compiler , script debugger کارهای ديگر اين بخش ميباشه.
کارهای بسياری نيز ميتونيد در بخشهای ديگری همچون Media Player , Office XP , حذف و اضافه کردن و کنترل تمام بخشهای Start Menu , همچنين دستکاری در MSN Windows Messenger و کارهای Network.
اين نرم افزار بسيار کوچک و در عين حال بسيار قوی رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 1.4.11.1 رو با حجم 343 کيلوبايت
 تصويری از محيط برنامه

كرك :
http://67.19.149.37/downloaded_from_vip-soft.net/Safe%20XP.rar

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:٠٢ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ آبان ،۱۳۸۳