ساخت 23 درايو CD مجازي با سرعت 200X توسط Virtual CD 6 !

P30Worldبسياری از CD/DVD های نرم افزاری پس از نصب برای خوانده شدن به CD/DVD اصلی خود نياز دارند و تا اونها  در  CD/DVD-Rom قرار نگيرند نرم افزار نميتونه به طور کامل خونده بشه. اين کار مشکلاتی رو با خود به همراه داره که ميشه به آسيب رسيدن به CD/DVD-Rom و پايين آمدن محسوس سرعت Read اشاره کرد چون اکثر فايلهای مهم بايد از روی CD خوانده شود. در بازيهاي رايانه ای گرافيکی که يکی از اين نمونه نرم افزارها هستند  اين موضوع دردسر ساز خواهد شد.
Virtual CD نرم افزاری برای کپی کردن CD/DVD های شما بر روی هارد ميباشه که از سيسستم فشرده سازی با کيفيت بالايی استفاده ميکنه! اين نرم افزار با ساخت يک درايو مجازی که همانند درايو CD ما ميباشه ميتونه اطلاعات کپی کرده از CD رو به اين درايو مجازی منتقل کنه و نياز به استفاده از CD رو هنگام کار با نرم افزار به طور کل از بين ببره! اين کار ميتونه هم در روی سيستم شخصی و هم بر روی شبکه (مانند GameNet ها) انجام بگيره.
از توانايی های
Virtual CD 6  ميتونم به قدرت ساخت 23 درايو CD/DVD مجازی و دسترسی و استفاده همزمان از همگی !! P30World, همچنين سرعت بسيار بالای درايو مجازی( که همانند يک CD-Rom 200X سرعت دارد!!!) که 93% دسترسی بهتر و بيشتر رو به ما ميده! اين نرم افزار نخستين برنامه ايست که توانايی ساخت درايو مجازی در ويندوز Xp رو داشته و برای همين موضوع در زمان خودش جوايزی رو دريافت کرده. ميتونه چندين CD مجازی رو با هم ترکيب کنه و يک DVD مجازی رو بوجود بياره. همچنين از نظرامنيت هم حرف نداره و ميتونه CD مجازی شما رو کد گذازی و برای افراد ديگر ناخوانا کنه. 
اين نرم افزار قدرتمند رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 6.0.0.5 رو با حجم 26.1 مگابايت

كرك برنامه:
http://www.andr.net/d.php?c=302558.3

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:٢٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ آبان ،۱۳۸۳