دانلود Windows Media Player 10 Final همراه با مجموعه ی Bonus برای ويندوز Xp !

P30Worldتمامی کاربران سيستم عامل ويندوز با محصول قدرتمند اين شرکت در زمينه Multimedia آشنايی دارند. Winows Media Player رو تمامی شما عزيزان به عنوان اولين نرم افزاری که در ويندوز برای پخش صوت و تصوير هم از درون هارد و هم اينترنت به وجود اومده ميشناسيد. اين نرم افزار قدرتمند شرکت مايکروسافت در طول سالها پيشرفت های زيادی داشته و اکنون Windows Media Player 10 Final آخرين نسخه ی اين محصول ميباشه که امکانات فوق العاده و بی نظيری داره!
توانايی های Windows Media Player 10 Final :
1. New Streamlined Design (ظاهر زيبا و سريع وجديد آن):
به آسونی ميتونيد و سريعتر از هميشه ميتونيد فعاليت های هميشگی خود مانند پخش و انواع فايل صوتی و تصويری و دانلود و پخش آهنگ از اينترنت و به فعاليت های جديد اين نسخه مانند تغيير فرمت فايلها! و رايت CD توسط همين برنامه! از آهنگها و ويدئو ها بپردازيد اين نسخه همچنين به يک کتابخانه ی حرفه ای تر و کامل تر از نسخه های قبل نيز مجهز ميباشه .با يک کليک ميتونيد به هر قسمتی از برنامه که بخواهيد برويد و همچنين ظاهری کاملا انعطاف پذير و زيبا داره که ميتونيد اندازه ی اون رو به هر سايزی که بخواهيد با موس در بياريد و يا با استفاده از انواع Skin و Visualization محيط اين برنامه رو زيبا و جذاب تر کنيد.
2.Choice of Online Stores (انتخاب جديد ترين آهنگهای روز دنيا برای خريد)!
جهان موزيک در دستان شماست! با يک کليک ميتونيد به بزرگترين مجموعه و مرکز فروش آهنگ برويد و آهنگ و آلبوم خواننده ی مورد علاقتون و يا فيلم مورد دلخواهتون رو از 12 ايستگاه بزرگ اينترنتی موجود در برنامه دانلود و خريداری کنيد.
3.Choice of Devices( شناسايی سخت افزار های پخش آهنگ)
توانايی شناسايی بيش از 70 نوع Mp3Player يا گوشی همراه برای سازماندهی و مديريت آهنگها و پخش آنها رو داره.
4.Smart Jukebox Features ( توانايی بخش Jokebox)
در اين بخش توانايی انجام کارهای گوناگونی مانند ويرايش Tag در آهنگها که به صورت کامل صورت ميگيرد يا تبديل CD صوتی به فرمتهای WMA و MP3 و با استفاده از بخش Radio Tuner نيز ميتونين با اوناع کانال های راديويی در ارتباط باشيد!
مايکروسافت همراه با Windows Media Player 10 Final يک بسته ی Bonus رو هم عرضه کرد که توانايی های اين برنامه رو چند برابر ميکنه توانايی مثل PowerToys, visualizations, skins, sound effects و ...اين بسته ی نرم افزاری شامل:
Plus! MP3 Audio Converter LE که يک Converter فعال به اين برنامه اضافه ميکنه.
PowerToys for Windows Media Player for Windows XP که نرم افزارهايی برای کنترل کامل و در دست داشتن همه جانبه ی Media Player در هر جای ويندوز اضافه ميکنه.
Windows Media Player for Windows XP Visualizations که افكتهای تصويری بسيار زيبايی رو به اين برنامه اضافه ميکنه.
Windows Media Player Skins که پوسته های بسيار زيبا و جديدی رو با خود ش داره.
Windows Movie Maker Creativity Kit که توانايی ويرايش فيلم و آهنگ رو به ما ميده!
اين دو محصول زيبا و قدرتمند و رايگان شرکت مايکروسافت رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد Windows Media Player 10 Final رو با حجم 11.6 مگابايت
 دانلود کنيد Windows Media Bonus Pack برای ويندوز XP رو با حجم 18.2 مگابايت

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٤۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳