نرم افزاري براي تبديل انواع فايل ويدئويي به يكديگر

منبع خبر : P30world.comHero Video Converter همانطور که از اسمش پيداست يک تبديل کننده فرمتهای ويدئويی به يکديگر است.Hero Video Converter با دقت تمام توانايي تبديل انواع فرمتهای ويدئويی به يکديگر از قبيل AVI و VCD و DVD و MPEG روداره!
از اين جمله ميتوان به موارد زير اشاره کرد:
تبديل DVD به VCD
تبديل MPG به MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و RM
تبديل VOB به MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و RM
تبديل DAT به MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و RM
تبديل AVI به MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و RM
تبديل RM به MPEG4
شما ميتوانيد از طريق اين برنامه DVD را با بهترین کيفيت به VCD تبديل کرده و با Burn کردن بر روی CD آن را از طريق CD-ROM کامپيوتر و يا دستگاه VCD خانگی تماشا نماييد. همچنين ميتوانيد آن را روی هارد درايو ذخيره نماييد.
قابليت جالب و شگفت انگيز اين برنامه تبديل DVD به GIF است. Hero Video Converter ميتواند با تبديل DVD به VCD و AVI به MPEG و سپس تبديل MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و VOB و DAT و AVI يا RM به شما GIF Image تحويل دهد.
Hero Video Converter با استفاده از تکنولوژی HT يا همان Hyper-Thread ابزاری را فراهم کرده که ميتواند در کمترين زمان ممکن و با سرعت بالا، بهترين کيفيت را به شما عرضه کند.
در ضمن Hero Video Converter ميتواند طول و عرض (سايز) فيلم و عنوان و توضيحات فيلم را نيز به دلخواه شما تغيير دهد.
ديگه بهتر از اين نميشه، اگه دنبال يه همچين برنامه ای بوديد حتما دانلود کنيد. همچنين اين برنامه با ويندوزهای 95/98/ME/NT4.0/2000/XP سازگاری کامل داره و حداقل به يک RAM 64 مگابايتی و CPU Pentium 133 MMX هم نيازمنده!
 دانلود کنيد با حجمی حدود 12.2 مگابايت

فايل كرك برنامه :

http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=4856&char=H

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٤٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳