Norton Internet Security 2005 مجموعه اي از بهترين ابزار هاي امنيتي Symantec !

مجموعه ای از بهترين نرم افزارهای امنيتی جهان در قالب Norton Internet Security 2005 ! اين محصول قدرتمند شرکت نورتون که بسيار در بين هواداران محبوبP30World ميباشد از 5 نرم افزار اصلی و قوی شرکت نورتون تشکيل شده است که امنيت کافی را برای سيستم شما می آورد و از نفوذ هکرها و به وجود آمدن مشکلات امنيتی به طور کامل جلوگيری مينمايد: Norton AntiVirus , Norton Personal Firewall , Norton AntSpam ,Norton Privacy Control و Norton Parental Control !
Norton AntiVirus که مطمئن ترين ويروس کش دنيا و مورد استفاده ی ميليونها کاربر است و در نسخه ی 2005 خود از ورود تمامی کرمها و برنامه های جاسوسی نيز جلوگيری مينمايد و راه ورود آنها رو به درون سيستم Block ميکند!
Norton Personal Firewall هم يک ديوار آتش فوق العاده ميباشه که از نفوذ هکر ها به درون سيستم جلوگيری و همچنين تمامی نرم افزارها رو در اتصال با اينترنت کنترل ميکند! از ويژگيهای اين نسخه از Firewall مشهور Symantec ميتونم به بازگشت خود به خود Firewall پس از خاموش شدن توسط کاربر اشاره كنم که بسيار هم مفيد میباشه چون بسياری از برنامه ها جاسوسی در حين اجزا ويروس کش و Firewall ها رو از حالت اجرا در مياورند ! همچنين شما رو در اينترنت به حالت پنهان در مياره تا کسی نتونه شما رو پيدا کنه!
Norton AntiSpam هم که وظيفه ی فيلتر کردن نامه های ناخواسته ی اينترنتی رو داره و با Email Clinet های مشهور سازگاری کامل داره. در این نسخه از برنامه ميتونه ميل های ناخواسته ی Yahoo شما رو هم فيلتر کنه! دو محصول ديگر هم برای کارهای محافظتی ميباشند که Parental Control برای کنترل وللدين و مسدود کردن سايتهای که نميخواهند کسی در آن سيستم به آن وارد شود است وPrivacy Control که اجازه نميده اطلاعات محرمانه ی شما بدون اجازه ی شما از طريق ميل ارسال شود.
اين بسته ی نرم افزاری امنيتی شرکت
Symantec رو ميتونين از اينجا(لينك دانلود ، کرک برنامه و نحوه ی استفاده از آن در پايين هست ولي من به دوستاني كه خط پر سرعت ندارند و با Dial-Up عادي وصل ميشن توصيه نميكنم كه دانلود كنند چون از كرك شدنش مطمئن نيستم!)

لینک دانلود برنامه : http://sq.onlinedown.net/down/NIS_Retail.EXE

اين هم کرکش: http://www.cracksplanet.com/get.php?id=24803
برای کرک برنامه کاملا در حالت Offline باشید و با Keygen سریال اولیه را بسازید و به قسمت Activation بروید و activation
w/o registration را انتخاب کنید. "Can't connect to Symantec site" این پیغام را رد کنید و phone activation را انتخاب کنید و از Keygen یک بار دیگر برای بدست آوردن سریال نهایی استفاده کنید!

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:۱٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۱ مهر ،۱۳۸۳