Multimedia Builder 4.9.6.2 نرم افزاري بسيار مفيد براي ساخت AutuRun ها حرفه اي !

P30Worldامروزه ديگه تمامی CD/DVD هايی که در بازار موجوده به AutoRun مجهزه. که اگر واقعا خوب طراحيش کنين زيبايی خاصی به CD/DVD شما ميده و محبوبيتش رو بين استفاده کنندگان آن CD/DVD چند برابر ميکنه. نرم افزار های متعددی برای ساخت AutoRun وجود داره که از اونها ميشه به DemoShield و Autoplay Menu Studio و .. ولی در بين تمام يین برنامه ها هيچ کدوم محبوبيت Multimedia Builder يا همون MMB رو پيدا نکرد ! نرم افزاری بسيار قوی در زمينه ی طراحی و با محيطی بسيار خوب و آشنا و آسان تا کسی در کارکرد با اون دچار مشکل نشه. تمامی امکانان حرفه ای رو هم در طراحی AutoRun ها به کاربر ميده. MMB در محيط خودش ميتونه از انواع متن ها و اصوات و گونه های مختلف فيلم و فايلهای فلش و تصاوير متحرک و فايلهای HTML و هر چی که دوست داشته باشيد استفاده کنه!! دارای افکتهای زيبايی هم در اين نسخه از برنامه هست که به زيبا تر شدن محيط عکس و چگونگی بالا آمدن  AutoRun و تغيير صفحات آن کمک ميکنه و زيبايی خاصی ميده! MMB برنامه های ديگر تمامی اين عمليات را سرآخر در يک فايل EXE کامپايل ميکنه! بله و تنها با قرار دادن آن فايل در صفحه اول CD خود به خود بالا می آيد. فايل کامپايل شده ی اين برنامه نسبت به برنامه های مشابه هم از حجم به مراتب کمتری برخوردار است( البته اگر اصول طP30Worldراحی را در اون رعايت کنيد) و در سريع تر بالا آمدن CD/DVD کمک فراوانی ميکند!
از ويژگيهای ديگر اين نسخه از برنامه ميتونم به مثال های
MMB که به 80 عدد Source ميرسد تا شما با ديدن آنها چگونگی ساختن يک AutoRun حرفه ای رو بياموزيد! توانايی Zoom و بسياری از دستورات به بخش Command و همچنين توانايی پشتيبانی فرمتهای صوتی OGG, WMA, ASF, XM, S3M, IT... اضافه شده است!مبتوانيد تمامی محيط را با ابزارهای  فلش بسازيد و AutoRun به صورت فلش کامل ساخته شود!و سر آخر توانايی که بسيار هم مهم است آنکه در اين نسخه ميتونيد تمامی اطلاعات فايل کامپايل شده رو به صورت تمام شخصی در بياوريد و ديگر نامی از MediaChance در Properties/Version وجود نداشته باشد!
Multimedia Builder تنها برای کاربران عادی نيست! بسياري از شرکت های بزرگ مثل Corel ,Microsoft Office و کارتهای گرافيک Voodoo 3DFX هم از اين نرم افزار براي CD هاشون استفاده كرده اند و به قدرت خوب آن پی برده اند. Multimedia Builder رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 4.9.6.2 رو با حجم 18.8 مگابايت

اين هم کرک:

http://www.cracksplanet.com/get.php?id=25776

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:۳٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸۳