Real7ime Converter نرم افزاري براي دانلود فايل هاي صوتي و تصويري استريم!!!

Real7ime Converter , تنها برنامه اي كه پروتکل RTSP رو پشتيبانی مي كند ! يه برنامه ی فوق العاده كارا و کم حجم که بيشتر كاربران دنبال يه همچين برنامه ای می گردن .اين برنامه براي دانلود کردن فايل ها Real هستش ! دات کام ها برای جلوگيری از ذخيره سازی فايل های تصويری , آنها را روی پروتکل هايی همچون RTSP, PNM و با فرمتهای rm, .ra, .ram منتشر می کنند.
اينکه بتوانيد فيلم های استريم پايگاه ناسا يا IRIB را ذخيره کنيد و برای مشاهده ء هرکدام مجبور به اتصال به شبکه نباشيد بسيار مهيج می نمايد.
برای اين منظور اخيرا نرم افزاری ارائه شده است که جريان های صوتی و تصويری با پروتکل های : HTTP , RTSP , PNM / TCP , PNM / HTTP را به صورت Real time به فرمت های avi و wmv و mp3 تبديل می کند.با کمک نرم افزار مورد اشاره که R7C نام دارد شما می توانيد استريم های rm, ra, ram و smil را دانلود کنيد و جالبي كار در اينجا مي باشد كه آن ها را به فرمت هايه ديگر تبديل مي كند و با تمام اين فوايد برنامه اي رايگان مي باشد ! اين نرم ازفزار كوچك ، كارهاي بزرگي انجام ميده ولي از اونجا كه كارش كاملا معلومه از توضيح اضافه خود داري ميكنيم!
 دانلود کنيد با حجمی حدود 736 كيلوبايت

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:٢۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸۳