معرفي يك جاسوسي حرفه اي به نام SpyAnytime PC Spy 2.20

Secretly monitor and record computer user's activity with just a single click. تا به حال شده که بخواين فعاليت فرزندتون يا برادر و خواهر کوچکترتون رو پشت کامپيوتر زير نظر داشته باشين؟ و بخواين از تمام فعاليت کاربران کامپيوترتون آگاه بشين؟ SpyAnytime PC Spy يک جاسوس قدرتمند برای شماست. SpyAnytime PC Spy با دقت تمام کارش رو انجام ميده و ميتونه از ديد هرگونه Anti Spy مخفی بمونه! اگه شما اين برنامه رو در حالت مخفی بذارين، هيچ کس نميتونه حتی يک آيکن از اين برنامه پيدا کنه!
اين برنامه ميتونه تمام کليدهای فشرده شده توسط کاربر، ايميلهای رد و بدل شده، متن تمام صحبتهايی که در چت گفته شده و همچنين تمام پسوردهايی که وارد شده و وب سايتهايی که توسط کاربر بازديد شده رو ضبط کنه و به شما نمايش بده!
در ضمن اين برنامه هر چند ثانيه يک بار از صفحه مانيتور عکس ميگيره تا همراه اطلاعاتی که در بالا گفته شد به شما نشون بده .آيا فرزندتون با افرادی که شما هيچ شناختی ازشون ندارين چت و صحبتهای پنهانی داره؟ آيا ايميلهای مشکوک به کامپيوتر شما وارد ميشه يا فرستاده ميشه؟
اگه شما از بابت اين موارد نگران هستيد ما به شما SpyAnytime PC Spy رو پيشنهاد ميکنيم.SpyAnytime PC Spy با ويندوزهای 95, 98, ME, NT 4.x, 2000, XP کار ميکنه!
 دانلود کنيد با حجمی حدود 1.4 مگابايت

اين هم آدرس کرکش:

http://freeserials.com/serials/download.php?id=10722&char=S

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:٢٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸۳