دانلود Steganos Security Suite 7 ، يك مجموعه امنيتي فوق العاده!

Steganos Security Suite 7 برنامه ای قدرتمند و کامل در زمينه ی امنيت اطلاعات درون کامپيوتر شما ميباشه و با بيش از 2 ميليون کاربر در سراسر جهان به برنامه ای محبوب و پر فروش تبديل شده و از 7 بخش اصلی تشکيل شده که هر کدام از آنها ميتوانستد برنامه ای مجزا باشند!
1.Steganos Safe : يک گاو صندوق بزرگ و قوی برای حفاظت اطلاعات محرمانه ی شما که از جديد ترين سيستم امنيتی به نام AES يا همون Adcanced Encryption Standard هست استفاده ميکنه و به شما توانايی اين رو ميده که تا 256 گيگا بايت اطلاعات رو از هر نوع فرمتی رو در اين گاو صندوق جا بدين و هيچ بشری جز شما نتونه بهش دسترسی پيدا کنه!!!
2.Steganos Portable Safe : برای جابجايی اطلاعات بسيار مهمتون ميتونين از اين سيستم فوق امنيتی استفاده کنين! توسط اين بخش از اين نرم افزار هر فايل رو ميتونيد در درون يک صندوق قابل حمل ذخيره کنيد و با انتخاب پسوردی برای صندوق آن را بر روی CD و يا هر حافظه ای که ميخواهيد کپی کنيد و مطمئن باشد که هيچکس نميتواند به اين صندوق شما دسترسي داشته باشه( جز خود شما که پسورد برنامه را داريد )
3. E-Mail Encryption : در اين بخش ميتوانيد نامه های الکترونيکی بسيار مهم خودتون و محتويات Attach شده رو قبل از فرستادن نخست غير قابل دسترسی و سپس بفرستيد. با اين کار شما از احتمال ديده شدن نامه و يا محتويات Attach شده به کسانی غير از شخص مورد نظر که آن پسورد را ميداند جلوگيری کرده ايد!
4.Steganos File Manager : در اين بخش از برنامه شما هر فايل و پوشه و درايوی را که بخواهيد ميتونيد غير قابل دسترسی و يا مخفی کنيد! توانايی جالب اين بخش از برنامه در بخش تغيير فرمت هست که ميتونه فايل اجرايی يا متنی شما رو در قالب يک عکس و يا آهنگ مخفی کند تا کسی به آن شک نکند!
5. Password Manager : اين بخش از برنامه ميتونه از تمامی پسوردهای شما و اطلاعات متني و آدرسها و هرچيزی نوشتنی که دوست نداريد کسی ببينه نگه داری کنه! همچنين خود برنامه به طور اتوماتيک اگر شما پسورد آسانی را انتخاب کرده باشيد به شما اخطار ميده که احتمال لو رفتن وجود داره!
6.Internet Trace Destructor : وقتی شما مدتی رو در اينترنت گشت و گذار ميکنيد و تمامی فعاليت های شما در درون ويندوز ذخيره ميشه! اين بخش از برنامه ميتونه تمامی آثار به جا مونده رو پاک کنه و مرور گر و ويندوز شما رو به روز اول بر گردونه! انگار کسی با اين مرورگرو ويندوز وارد اينترنت نشده!
7.Steganos File Shredder : حتما براتون اتفاق افتاده که بخواهيد از شر يک فايل خلاص بشيد! هيچ فايلي با پاک كردن ساده از طريق ويندوز به طور کامل پاک نميشه و با نرم افزار های مخصوص قابل بازگشت ميباشه. توسط اين بخش از برنامه هر فايلی رو که بخواهيد از شرش خلاص بشيد رو ميتونيد به کل نابود کنيد! همچنين توانايی Disk CleanUp رو هم داره که فضاهای مرده ی هارد رو زنده ميکنه! 
اين مجموعه ی نرم افزاری خوب امنيتی رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 7.0.5 رو با حجم 15.9 مگابايت
 تصويری از محيط اصلی برنامه

كرك برنامه :
http://cracksplanet.com/get.php?id=25364

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٥ مهر ،۱۳۸۳