دانلود ACDSee 7 PowerPack ، جديدترين نسخه از اين نرم افزار مشهور!!!

P30Worldنرم افزار بسيار قدرتمند ACDSee رو همتون ميشناسين. معروف ترين و بدون اغراق بهترين برنامه ی مديريت تصاوير که به تازگی ويژگی های بسيار جالبی هم بهش اضافه شده و اين نرم افزار رو کاملا متمايز کرده! ACDSee 7 PowerPack آخرين نسخه از اين برنامه ی بسيار قوی هستش که به خاطر ویژگيهای بی نظيرش به همگی شما استفاده از اونو توصيه ميکنم. اصول کار ACDSee 7 بر پايه اين 3 بخش بزرگ هستش:
1.ACDSee 7—The Photo Manager That Sets You Free

بخش مديريت تصاوير که ميتونه تمامی تصاوير موجود در هارد شما رو زير نظر و تحت پوشش قرار بده و با سرعت بالايی که داره اونها رو برای شما به صورت های مختلف بياره. اين بخش 50 فرمت از فايلهای صوتی و تصويری رو تحت پوشش قرار ميده! فايلهای مانند: JPEG, TIFF , PSD , MP3 , MPG , WMV , GIF ,WAV, MPEG , MOV BMP,RAW و... همچنين توانايی فوق العاده ای برای اتصال به سخت افزار های ديگر مانند دوربين ديجيتال و گوشی های موبايل داره!ميتونه تمامی تصاوير دوربين شما رو وارد کامپيوتر کنه و همچنين برای فرستادن تصاوير به داخل موبايل هم نرم افزارهاي خاص خودشو داره.. اين بخش قدرتمند در داخل خودش يک Editor هم داره که به ما در ويرايش جزيی ولی واقعا ضروری بسياری از تصاوير کمک ميکنه. اين بخش شامل نرم افزارهايی برای از بين بردن قرمزی چشم و برش و تغيير سايز و برگرداندن و برعکس کردن و تغيير فرمت فايل و دادن افکتهای زيبا ميباشه!
2.ACD Photo Editor 3—Easily Edit Your Photos Like A Pro

در اين بخش از برنامه شما ميتونيد از ابزارهای فراوان و حرفه ای اين بخش به ويرايش کامل تصاويرتان بپردازيد و تقريبا نياز شما رو از برنامه های ديگر رفع ميکنه( نه نياز حرفه ای!) همچنين افکتها و فيلتر های بسياری همانند photoshop داره که به شما در تغيير محيط تصويرتون کمک ميکنه !
3.ACD FotoSlate 3—Fast, Easy, Accurate Photo Printing

ابزار بسيار جالب PhotoSlate اين نسخه از برنامه به شما اين امکان رو ميده که بتونيد تصاوير زيبای خودتون رو با کيفيت و دقت لازم چاپ کنيد! اين نرم افزار چاپگر حرفه ای به شما اجازه ميده که تصاويربا سايزهای 4x6, 5x7 and 8x10 به آسانی و با کيفيت بالا بر روی کاغذ بياوريد.P30world
از ويژگيهای ديگر اين نرم افزار خاصيت Plug-In دار اين برنامه هست كه توانايی هاش رو چند برابر ميکنه. ميتونه توانايي ديدن و مديريت انواع فايل تصويری و فرمتهای ديگر صوتی و بسياری ديگر از توانايی های خوب رو اضافه کنه که ليست کاملشونو ميتونيد در اين بخش ببينيد!
ويژگيهای بسياری در ACDSee 7 PowerPack به اين برنامه اضافه شده که از مهمترين آنها ميتونم به مقايسه تصاوير شبيه هم که در بخش Side-By-Side Image Compare هست و مديريت و سازماندهی تصاوير با سرعت بيشتر از گذشته و توانايی رايت CD های تصويری هستش! همچنين ميتونه SlideShow های زيبايی از فايلهای Flash , PDF بسازه!!
اين نرم افزار بسيار قدرتمند رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود كنيد نسخه ی 7 رو با حجم 19 مگابايت

كرك برنامه :
http://www.crackdb.com/get.php?id=25831

فايل crack.rar رو باز كنيد و محتواي اون رو در آدرس زير كپي كنيد ( محل نصب برنامه )

C:\Program Files\Common Files\ACD Systems\EN

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۱ مهر ،۱۳۸۳