دانلود Mozilla Firefox 1.0PR ، جديدترين نسخه اين مرورگر!

منبع خبر : P30world.comآيا شما هم تا به حال از حفره های امنيتی Internet Explorer چيزی شنيديد؟ حتما ميدانيد که مايکروسافت سالهاست با Internet Explorer درگيره و در برطرف کردن مشکلات و حفره های امنيتی اين مرورگر تلاش بسيار زيادی ميکنه ولی فعلا در حال حاضر اين مشکلات حتی با آمدن سرويس پک دو هم برطرف نشده وهنوز مرورگر مايکروسافت نتونسته انتظارات مردم و کاربران اينترنت در سراسر جهان رو به سوی خود جلب کنه!
حالا اينجا بحثی که پيش مياد اينه که چه مرورگری ميتونه جای Internet Explorer رو بگيره؟! در حال حاضر شرکت Mozilla مرورگر جديد خودش رو با نام Mozilla Firefox به بيرون داده و فعلا هم تونسته کاربران اينترنت در سراسر جهان رو راضی نگه داره!
Mozilla Firefox مرورگريه که از نظر سرعت باز کردن صفحات وب در درجه بالاتری نسبت به Internet Explorer قرار داره و اين مسئله برای ما که در ايران زندگی ميکنيم و از اينترنت پر سرعت بی بهره هستيم ميتونه خيلی مهم باشه.از امکانات اين مرورگر ميشه به موارد زير اشاره کرد:
Popup Blocking بسيار قوی که ميتونه راحتی و آسايش بيشتری در هنگام وبگردی به شما عرضه کنه و از باز شدن پنجره هاي تبليغاتي و ناخواسته جلوگيري كنه!! Tabbed Browsing که ميتونه صفحات زيادی رو فقط در يک صفحه برای شما به نمايش بذاره.Privacy and Security که جلوگيری ميکنه از نصب شدن Spyware ها به وسيله Block کردن ActiveX .همچنين Smarter Search که توسط نوار ابزار گوگل در اين مرورگر انجام ميشه و بسياري امکانات ديگه که برای مشاهده ميتونيد به اين صفحه مراجعه کنيد.
همچنين اين مرورگر به صورت رايگان عرضه شده و با ويندوزهای 95/98/Me/NT/2000/XP سازگاری کامل داره
 دانلود کنيد با حجمی حدود 4.05 مگابايت
 تصويری از محيط اين نرم افزار 

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٦:٠٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ مهر ،۱۳۸۳