مبدلي قدرتمند براي تبديل فايلهاي Real Audio به MP3 و Wav

www.p30world.com 
امروز ميخواهم يك نرم افزاري را به شما معرفي كنم كه مطمئن هستم بعد از كار با آن تعجب شما را برمي انگيزد.
برنامه هاي بسيار زيادي براي تبديل فايلهاي Real Audio ( شامل پسوندهاي RA و RM و RMJ و... ) به ساير فرمت ها وجود دارند. اما برنامه اي كه هم اكنون به شما معرفي ميكنم به نظر من در نوع خودش بي نظير است. البته اين نظر من است و مطمئن هستم اگر شما هم با آن كار كنيد همين نظر را پيدا خواهيد كرد.
نام اين برنامه Wisecroft Ripper است.من نميدانم قبلا معرفي شده يا نه اما صلاح دانستم آن را معرفي كنم.
اين برنامه با حجم بسيار كمي دارد داراي قابليتهايي است كه در كنار حجم كمش بسيار جالب اند. اين برنامه قابليت تبديل فايلهاي Real Audio را به دو فرمت MP3 و Wav دارا ميباشد. همچنين قابليت تبديل فرمت Wav به MP3 را نيز دارد. اينها يعني حداقل نياز يك كاربر معمولي در يك سيستم. اين برنامه از سرعت و كيفيت بسيار بالايي در انجام اين كارها برخوردار است كه اين نيز يكي از نكات جالب آن است.
توسط اين برنامه به سادگي ميتوانيد تنظيمات كيفيت فايل خروجي MP3 خود را تنظيم كنيد. مواردي مثل Min&Max Bitrate و Quality و حتي VBR Quality و ABR و ...
محيط كاربري و كار كردن با اين برنامه بسيار ساده است و كاربر را دچار سردرگمي نميكند. در زير يك تصوير از محيط برنامه را قرار داده ام تا با محيط آن آشنا شويد.
حجم اين برنامه فقط 580 كيلوبايت است و به راحتي دانلود ميشود. به نظر من اين برنامه در هر سيستمي لازم است و يك روز بدرد كاربر خواهد خورد. بنابراين توصيه ميكنم حتما آن را دانلود كنيد و براي يك بار هم كه شده امتحانش كنيد. 
 دانلود كنيد با حجمي حدود 580 كيلوبايت
 تصويري از محيط اين نرم افزار

سريال :

s/n: 0Vc1d8RVYEM/L8C7Vu/qZkVS5/l2/oCJU7q8Y+
FsGW4aVtMLx/a29oFlUpgVV2oNMLmFFLeS3HyoT3
583lYtZKspni86TDN9OfclH/uoOEC4O2hALkp/Z1sLS
lGEupAeCffxxIsy/e7LMmHxq44K8dOGUfdMkQqcM
Hf/h8J0RSnA=

سريال شكسته شده ...
كپي كنيد در نت پد و بپسبونيدش ...
سريال كامل و بصورت تك خط اينجاست :
http://forum.p30world.com/viewtopic.php?t=1349

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۳ شهریور ،۱۳۸۳