معرفي Roxio Easy Media Creator v7.0 Build 389

اين برنامه براي كپي سيدي با قابليتهاي بالا ميباشد و براي كار بر روي تصاوير ديجيتالي و موزيك و فيلم ها نيز هست و برنده چندين جايزه هم شده !!!
Roxio Easy Media Creator v7.0 براي تاليف CD است و همچون هر برنامه مولف ديگری متواند CD های صوتی وداده ای مختلفی را به وجود آورد. اما علاوه بر اين قابليت که در تمام برنامه های از اين دست وجود دارد در اين برنامه يک سری ويژگی های ديگر را می توان مشاهده نمود. از جمله ی اين ويژگی ها می توان به تهيه پشتيبان از درايو هارد ، ايجاد آلبوم عکسهای ديجتالی وضبط کليپ های تصويری اشاره کرد. رابط جديد اين برنامه دسترسی و استفاده از انتخاب های متعدد مو جود در اين برنامه را آسان ميکند. برای مثال با انتخاب وپژگی Project Selector پنجرهای با همين نام باز می شود که از درون آن می توانيد به انتخاب يک پروژه ی بخصوص بپردازيد.
برنامه ی Easy CD Creator پروژه های مختلفی که می توان از طريق اين برنامه انجام داد را به مقوله هايی چون CD های موسيقی ، CDهای تصويری و عکس تقسيم می کند.
پروژه هايی که به ايجاد CD موسيقی مربوط می شوند در قسمت Create A Music CD انجام می گردند. اين قسمت به شما امکان انجام سه نوع پروژه را می دهد. اين پروژه ها عبارتند از Music CD Project ,Mp3 CD project , Sound Stream با استفاده از گزينه ی Sound Stream می توان داده های صوتی را از يک منبع آنالوگ گرفته و ويرایش نمود. پس از آنکه با استفاده از اين انتخاب داده های صوتی را از يک منبع آنالوگ گرفته و ويرايش کرديدمی توانيد آنها را بر روی درايو هارد ذخيره نماييد و بر روی يک ديسک CD-R بنويسيد. با استفاده از انتخاب Music CD Project نيز می توانيد CD-R های صوتی بوجود آوريد که بر روی هر گونه اجرا کننده CD قابل اجرا باشند. آخرين انتخابی که قسمت Create A Music CD اريه می دهد MP3 CD Project نام دارد. با استفاده از اين انتخاب می توان به ايجاد و ذخيره ی فايل های MP3 بر روی يک CD پرداخت. در حقيقت اين انتخاب فايل های معمولی را به صورت MP3 به رمز در آورد. ايجاد CDهای داده ای در قسمت Make A Data CD انجام ميگيرد. در اين قسمت سه انتخاب وجود دارد. اين انتخاب ها عبارتند از : Data CD Project , CD Direct و Take Two

Direct CD يک CD را به گونه ای فرمت می کند که می توان فايل ها را کشيده و به درايو CD-RW ی که در پنجره ی Windows Explorer وجود دارد انداخت و به اين ترتيب آنها را ذخيره نمود. انتخاب بعدی يعنی Data CD Project عمل يافتن و نوشتن فايل ها را در پنجره Easy CD Creator انجام می دهد. انتخاب سوم يعنی Take Two يک پشتيبان از درايو بر روی CD-R ويا CD-RW به وجود می آورد.

ايجاد CDفيلم و يا عکس در قسمت Photo Or Video CD Make A انجام می شود. در اين قسمت چهار برنامه برای ضبط عکس و فيلم وجود دارد. با استفاده از انتخاب Video CD موجود در اين قسمت می توان CD فيلمی را به وجود آورد که قابل اجرا بر روی اکثر اجرا کننده های DVD باشد و يا با استفاده از انتخابی که Photo Album نام دارد اسلايدها را به صورت ديجيتالی به نمايش در آورد.و بيش از 300 نوع effect دارد.

در هر صورت استفاده از برنامه ی Creator 7 Platinum Easy CD آسان است وتقريبآ با استفاده از اين برنامه می توان هر گونه اطلاعاتی را بر روی يک CD ضبط کرد. اگر شما يک درايو CD-RW تهيه کرده ايد که نسخه ی اصلی برنامه ی Roxio Easy CD Creator 7 همراه آن وجود دارد خوب است این برنامه را به نسخه ی Platinum ارتقاء داده و از ويژکی های مفيدی که اين برنامه ارايه می کند استفاده نماييد.

توجه : آدرس دانلود برنامه در پايين همين مطلب موجوده !!! اين آدرس شامل 32 فايله كه هر كدام حدودا حجمي برابر 4 مگابايت دارند ميشويد و بايد تمامي فايلها را دانلود نماييد و يك فايل نيز براي آپديت كردن برنامه به نسخه جديد ميباشد و بايد آن را نيز دانلود نماييد و فقط با برنامه Flash get و يا BROWSERE OPERA ميتوانيد فايلها را دانلود نماييد.
حجم : حدودا 135 مگابايت ميباشد که بعد از اينکه فايلها را از RAR خارج کرديد دقيقا تبديل به 336 مگابايت خواهد شد و توسط فولدري که به صورت AUTOMAT ايجاد ميشود مي توانيد فايل SETUP ان را اجرا کنيد.
توجه : من خودم هم اکنون اين برنامه رو دارم که از همين سايت زير دريافت نموده ام پس لطفا کسي نگه که اين دانلواد نميشه و باز هم تکرار ميکنم که فقط با برنامه Flash get و يا BROWSERE OPERA ميتوانيد فايلها را دانلود نماييد.

آدرس صفحه اي كه بايد براي دانلود بهش مراجعه كنيد :

http://soft.ttdown.com/ViewDownURL.asp?softID=19129

سريال نرم افزار :

Name: www.ttdown.com
Company: www.ttdown.com
Code: SN-C5X49-N6P8N-5PMBP

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:٥٩ ‎ب.ظ روز شنبه ٧ شهریور ،۱۳۸۳