نتيجه کنکور

 

وب سایت های ویژه انتشار نتایج کنکور   

فهرست وب سایت هایی که به صورت رسمی اعلام شده نتایج را منتشر می کنند


www.sanjesh.org   www.mche.or.ir    www.irib.com
www.irna.ir    www.farsnews.com    www.isna.ir 


### ضمنا می توانید با مراجعه به نشانی اینترنتی http://sanjesh.afranet.com نتیجه کنکور را از طریق ایمیل بگیرید. روش بدی نیست با توجه به اینکه بیشتر سایت های بالا با تعداد زیاد بازدید کننده هم اکنون در دسترس نیستند !

### ایسنا چند ساعت دیگر (صبح چهارشنه احتمالا)نتایج را منتشر می کند. اما این خبر:
امكان دسترسي تلفني به نتايج آزمون سراسري سال 1383 فراهم شد.
به گزارش سرويس آموزشي ايسنا، سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام شماره‌ تلفني، امكان دسترسي تلفني داوطلبان به نتايج آزمون را فراهم كرد.
داوطلبان مي‌توانند با شماره تماس 9718100 از طريق منشي تلفني خودكار شركت پارس‌آنلاين از نتايج آزمون سراسري سال 83 مطلع شوند. کافیه که شماره هفت رقمی داوطلبی را پس از تماس وارد کنید..
شايان ذكر است، علاوه بر پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني اعلام شده، سايت‌هاي اطلاع‌رساني خصوصي افرانت، البرز، افق، شميم، ايران گيت و ويرا نيز اعلام نتايج را انجام مي‌دهند.

####
http://konkoor.ofogh.net                  
http://konkoor.ofogh.ir
این دو سایت بهتر از همه جواب می ده و در دسترس هم هست .  البته تا وقتی من تست کردم فقط با کد هفت رقمی داوطلبی جواب می ده .
جالبه این دو سایت اگر شماره داوطلبی نداشتید باید سه فیلد نام ، نام خانوادگی و نام پدر رو بنویسید که در این سه کلمه باید از حرف " ی " عربی استفاده کنید تا جواب بده . یعنی سیستم ویندوز من که XP هستش ابن مشکل رو داره ...به جای " ی "  از " ي"  استفاده کنید!!

#### شرکت البرز هم صفحه خاصی در دسترس قرار داده ، لینک مستقیم :
http://80.242.6.24


  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٤ امرداد ،۱۳۸۳