معرفي TheSpywareKiller 1.0 ( يك نرم افزار ضد جاسوسي قوي )

منبع خبر : P30world.comطبق آمار و گزارش هاي ارايه شده ، از هر 10 كامپيوتر شخصي ، 9 تا از آنها آلوده به برنامه هاي جاسوسي و مخرب هست و اين تهديد بزرگي براي امنيت اطلاعات كاربران محسوب ميشه ... اين برنامه هاي مخرب ميتونن Spyware, Adware, malicious Trojans و ابزار هاي هك باشند كه دانسته و نا دانسته روي كامپيوتر شما نصب و به اعمال برنامه ريزي شده ميپردازند!
Spyware ميتونن به راحتي اطلاعات شخصي . رمز كارت اعتباري ، جزئيات فعاليت هاي اينترنتي شما رو به سازنده و صاحب خودش گزارش كنه ...علاوه بر اينها ميتونه به عنوان يه دزد صفحه كليد عمل كنه و تمام مطالب تايپ شده توسط صفحه كليد رو هم ذخيره كنه ...
Adware ها نيز بخش عظيمي از پهناي باند اتصال شما رو مشغول به خودشون ميكنند و براي شما انواع و اقسام تبليغ Popup به ارمغان مي آورند ... استفاده از اينترنت ، آن هم زماني كه چنين برنامه هاي مخربي روي سيستم شما جا خوش كرده اند بسيار خسته كننده و دلهره آور است!
برنامه اي كه قصد معرفي آن را دارم ساخته شده تا به راحتي انواع و اقسام اينگونه برنامه هاي مخرب رو پيدا و از بين ببره و خيال شما رو براي هميشه راحت كنه ... البته قبل از اين مطلب ، مطالب زيادي در اين مورد نوشته شده اما بهتره كاربران عزيز خودشون رو به استفاده از يك نوع برنامه خاص محدود نكنن و مطمئن باشن كه استفاده تركيبي از برنامه ها ، ميتونه تاثير بهتري داشته باشه . 

 دانلود كنيد با حجمي حدود 716 كيلوبات

اين هم کرکش:

http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=6231&char=T

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٤:٢٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ امرداد ،۱۳۸۳