معرفي Ulead® MediaStudio Pro 7 نرم افزاري بسيار قوي در ويرايش صوت و تصوير !

Ulead® MediaStudio Pro 7منبع : P30world يك برنامه ي ويرايش فايل هاي تصويري فوق العاده و شامل مجموعه اي از ابزارهاي قدرتمند براي كار بر روي فايلهاي تصويري هست!
از مهمترين قابليت هاي Ulead® MediaStudio Pro 7 ميشه به موارد زير اشاره كرد :
توانايي كامل در زمينه كار با Clip هاي ديجيتال: شامل Scan , و عكس از فايل هاي تصويري و ويرايش كامل و حرفه اي فايل هاي تصويري و صوتي و دارا بودن CG بينهايت و نقاشي فايل تصويري و سر آخر نوشتن آن و تبديل آن به DVD.
توانايي نشان دادن كار در همان لحظه:
نمايش تصاوير Mpeg و پيش نمايش تمامي فرمتها و قابليت داشتن خروجي براي تلويزيون و ضبط و DV !
منبع: p30world
از ويژگيهاي ديگه  Ulead® MediaStudio Pro ميشه به پشتيباني تمامي فرمتها به صورت پيشرفته و 3D سازي گرافيكي اين نرم افزار نام برد. همچنين بالا بردن توانايي صوتي در زمينه ي ميكس و افكت هاي خلاقانه و متحرك و آلبوم سازي و بهينه سازي CPU براي استفاده بهتر از اين نرم افزار و ساپورت فرمتهاي بيشتر و رايت فيلم حاصل بر روي DVD اشاره كرد
( تمامي توانايي هاي جديد در نسخه ي 7 اين برنامه رو ميتونين در اين فايل PDF ببينين و همچنين تمامي توانايي هاي و ويژگيهاي اين محصول بزرگ شركت Ulead رو ميتونين در اين فايل PDF مشاهده كنيد )! اين برنامه ي كاملا حرفه اي در زمينه ويرايش فايل تصويري رو كه بسياري از شركتهاي بزرگ( از جمله شركت Creative!) هم از اون استفاده ميكنن رو ميتونين از اينجا:
 دانلود كنين با حجم 97 مگابايت

اين هم کرکش:

http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=1714&char=U

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۸:٥۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸۳