با Ashampoo Privacy Protector Plus امنيت اطلاعات محرمانه ي خود را تامين كنيم‌!

Ashampoo Privacy Protector PlusP30World نام محصولی ديگر از اين شرکت بزرگ ميباشد که در زمينه ی بالا بردن امنيت اطلاعات و محافظت کامل و حرفه ای از آن ها نوشته شده است. توسط اين برنامه تنها با چند کليک کوچک ميتونيد اطلاعات خود رو مخفی و کد گذاری و يا از حالت مخفی و کد گذاری خارج نماييد. توانايی فوق العاده ی اين برنامه در محافظت از CD های اطلاعاتی شما ميباشه که ميتونه اطلاعات محرمانتون رو پس از کد گذاری بر روی CD رايت کنه تا خودتون با داشتن پسورد و فقط توسط Ashampoo Privacy Protector Plus بتونين اونا رو به حالت قابل خواندن در بياريد. نسخه ی کامل اين برنامه که ما برای شما معرفی کرديم توانايی پسورد گذاری تا 56 حرف رو داره ديگه آخر امنيت 448-bit ميباشه ! ميتونيد نرم افزار هايی Self-Decrypting بسازيد به اين معنا که برا باز کردن آن نيازی به
 Ashampoo Privacy Protector Plus نباشه و به صورت يک فايل اجرايی در بياد که با اجرا کردن اون و زدن پسورد اطلاعات رو خارج کنيم!! ميتونين برای محافظت از اطلاعاتتون Account های نامحدودی تعريف کنيد و هر کدام از اعضای خانه يا اداره بتونند به اين برنامه به گونه ای شخصی دسترسی داشته باشند. نسخه ی Plus از اين برنامه نرم افزار Ashampoo PopUp Killer نيز میباشه که توسط اون ميتونيد از دست تبليغات اينترنتی مزاحم خلاص بشيد!
اين نرم افزار خوب شرکت
Ashampoo رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی1.041 رو با حجم 3.82 مگابايت
 تصويری از محيط برنامه

كرك برنامه:
http://www.crackdb.com/get.php?id=26998

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۳:٤٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ مهر ،۱۳۸۳

معرفي يك فايل منيجر قدرتمند ( دانلود Directory Opus 8.0 )

منبع : P30world.comDirectory Opus يك فايل منيجر خوب و قدرتمند براي مديرت وكا با فايل هاي كامپيوتر شماست! اين نرم افزار قابليت هاي بسيار بيشتري نسبت به فايل منيجر عادي ويندوز ارايه ميكنه! به عنوان مثال ميتونه به نمايش فايل هاي صوتي ، تصويري ، عكس و ... بپردازه يا از فايل هاي شما نسخه پيشتبان تهيه كنه. اين نرم افزار در عين سادگي ، ابزار هاي خوب و قدرتمندي را ارايه ميكنه كه ميتونه جايگزين بسيار مناسبي براي Windows Explorer  شما بشه!
همچنين با اين نرم افزار ميتونيد به مديرت فايل هاي ZIP بپردازيد و با FTP و فايل هاي موجود در سرور كار كنيد. اين نرم افزار محيط كاربر پسنده و خوبي داره و كاربر ميتونه به واسطه اين نرم افزار به فايل ها و اطلاعات خودش سريعتر دسترسي داشته باشه.
قابليت هاي كليدي اين نرم افزار به اين شرحه :
يك نرم افزار قدرتمند براي مديرت و كار با فايل ها ،  قابليت نمايش انواع و اقسام فايل قابل پخش و نمايش ، قابليت سفارشي شدن اجزاي مختلف برنامه به سليقه كاربر ، قابليت كار با فايل هاي ZIP و اتصال به FTP ، داراي قابليت پيشرفته جستجو و تغيير نام فايل ها  و ...
 دانلود كنيد با حجمي حدود 6.69 مگابايت

كرك برنامه :
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=8811&char=D

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۳:٤۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ مهر ،۱۳۸۳

1Click DVD Ripper برنامه اي مناسب براي كار با انواع DVD !

1Click DVD RipperP30World نرم افزاری مناسب و آسان برای کار با DVD ميباشه که توسط اون ميتونين به آسونی از آنها Copy بگيريد و يا  DVD تصويری خود را بشکافيد و به فايلهای کوچکتر با فرمتهای رايج تصويری مانند  VCD/Mpeg/SVCD/DIVX AVI تبديل نماييد.استفاده از اين نرم افزار راهی خوب برای چسباندن فايلهای کوچکتر به هم و تبديل آن به يک فرمت DVD بزرگ و همچنين گرفتن نسخه ی پشتيبان از DVD ها ميباشد. ميتونه کار Rip يا شکافتن و تبديل به قسمتهای کوچکتر رو هم از روی زمان فيلم که مثلا به 4 بخش با زمانهای مساوی و يا از روی Frame و يا از روی Chapter آن انجام بده. نسخه ی آخر اين نرم افزار برای CPU های P4 طراحی شده که در آن سيستم ها بسيار سريعتر کار encoder/decoder و تبديل فرمت رو انجام ميده. محيط برنامه بسيار ساده هستش و همانطوری که از اسم برنامه مشخصه با يک کليک ميتونه کار رو تموم کنه! در هنگام کپی به هيچ وجه کيفيت صدا و يا تصوير رو کاهش نميده و ميتونه به گونه ای اتوماتيک بعد از اتمام کار سيستم رو Shutdown کنه! اين نرم افزار خوب برای کار با انواع DVD رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 2.03 رو با حجم 1 مگابايت
 تصويری از محيط نرم افزار

كرك برنامه:
http://www.crackdb.com/get.php?id=185

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۳:۳٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ مهر ،۱۳۸۳

دانلود MUSICMATCH Jukebox Plus v9.00.0159b

P30world.comMusicMatch Jukebox نرم افزاي هست كه به شما امكان ضبط ، مديريت  و پخش موسيقي ديجيتال رو ميده! با اين نرم افزاز ميتونيد قطعات مورد نظر و دوست داشتني رو از روي CD صوتي ضبط كنيد و اون رو بصورت يك فايل موسيقي پر كيفيت نگه داريد. همچنين ميتونيد موسيقي هاي stream موجود در اينترنت رو ذخيره كنيد و به دانلود موسيقي هاي موجود در شبكه اينترنت بپردازيد و اونها رو در كتابخانه قدرتمندي كه اين نرم افزار در اختيارتون قرار ميده نگهداري كنيد! اين نرم افزار نهايت واقعيت ، كيفيت و سرعت رو به شما هديه ميكند.
امكانات جديد در Musicmatch Jukebox 9.0 :
بخش موجود براي رايت انواع و اقسام CD اين نرم افزار ميتونه براي شما سيدي هاي صوتي و MP3 بسازه و اونها رو با سرعت هاي بيشتر از 48x رايت كنه! شما به سادگي ميتونيد فايل هاي موسيقي خودتون رو از Music Library ، playlist وWindows Explorer به محيط رايت اين نرم افزار بكشيد. اين بخش ، سرعتر ، راحت تر و قدرتمند تر از نرم افزار هاي رايت موسيقي است كه تا كنون استفاده كرديد!
از قابليت هاي باورد نكردني اين نرم افزار ميشه به قابليت تبديل CD هاي صوتي به فايل هاي موسيقي ( نظير Mp3 ... ) و با سرعتي بيش از 48X اشاره كرد كه در عرض مدت كوتاهي ، يك CD موسيقي كامل رو براتون بصورت فايل هاي MP3 تحويل خواهد داد.
 Super Tagging هم تكنولوژي جديد هست كه به عاشقان موسقي اين امكان رو ميده كه تنها با يك كليك كليه اطلاعات موسقي خودشون نظير خواننده ، نام قطعه و اطلاعات مرتبط رو با سبكي مرتبط به فايل اضافه كنند.
همچنين شما ميتونيد به كمك اين نرم افزار آلبوم هاي مجازي بسازيد . به عنوان مثال شكل جلد آلبوم و.... رو در كتابخانه اين نرم افزار داشته باشيد تا انتخاب آلبوم موسقي مورد نظر براي شما دلچسب تر و راحت تر باشه! 
دانلود MUSICMATCH Jukebox Plus v9.00.0159b با حجم 11 مگابايت

كرك :
http://pcsoft.srv.hu/daten/ag-je59b.rar

سريال :
5LAKH-UG7G9-H7UAJ-WW94L
4WA3U-QGH2R-LLLAJ-L9AAR
A5A2H-GGAJ2-UR4A3-HW4A5

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۳:۳٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ مهر ،۱۳۸۳

BlazeDVD 3 Pro برنامه اي فوق العاده در پخش انواع رسانه !

نرم افزاری زيبا , بسيار قدرتمند و حرفه ای برای پخش انواع DVD , VCD و فايلهای تصويری و صوتی با کيفيتی بسيار بالا! کارايی BlazeDVD Player 3 Pro  همانند نرم افزارهای مشابه مثل PowerDVD ميباشه ولي در بخشی بسيار بزرگتر و حرفه ای تر. اين نرم افزار توانايی پخش هر نوع فايل و رسانه ای رو مانند فرمت DivX و MPEG4, RM, QuickTime, WMV, WMV-HD, و حتی MacroMedia Flash و ساير فرمتهای اينترنتی رو داراست!! نوع CD وارد شده به سيستم رو تشخيص ميده و خود به شروع به خوندن از نوع DVD يا VCD يا DivX! يا CD های صوتی ميکنه. ميتونيد SlideShow های ساخته شده ی خود را همراه با موزيک متنش در اين نرم افزار مشاهده کنيد. دوربين ديجيتال و WebCam شما رو پشتيبانی ميکنه و ميتونين از اين نرم افزار برای گرفتن عکس با کيفيتی تنظيم شده خودتون اقدام کنيد!  با توانايی بسيار جالب بی عيب کردن تصاوير ميتونيم کيفيت رو خودمون به طرز واقعا محسوسی مانند اين تصوير بالا ببريم. علاوه بر توانايی فوق العاده ی اين نرم افزار در پخش انواع فايل صوتی درون کامپيوتر در دنيای وب و اينترنت نيز هيچ کمبودی احساس نخواهيد کرد. ميتونه به بسياری از کانال ها و ايستگاههای راديويی  متصل بشه و صدا رو برا شما دريافت کنه  همچنين اکثر فرمتهای تصويری اينترنتی رو پشتيبانی ميکنه تا کارتون بسيار راحت باشه  ميتونه SlideShow های زيبايی از تصاوير شما بسازه. کافيست تصاوير مورد نظرتون رو به همراه موزيک متن و افکت انتخاب کنيد تا يک فيلم  زيبا از عکسهاتون به شما تحويل بده . ميتونيد هر قسمتی از فيلم رو که ميخواهيد Zoom کنيد تا تصاوير بزرگتر و نمايان تر بشه و چيزی رو از دست ندين.
 تکنولوژی DTS Digital Surround Sound و Dolby, Dolby Pro-Logic I/II که در اين نرم افزار به کار رفته صدا رو به گونه ی کاملا واقعی برای ما پخش ميکنه و ما خودمون رو در همون محيط حس ميکنيم!!  از ويژگيهای ديگر اين Player فوق العاده ميتونم به پشتيبانی چندين زبان و توانايی کنترل شما بر فايلهای مشاهده شده ی ديگران و آدرس و زمان آنها! و کنترل رنگ قدرت Repeat لحظه ای (که اگر يك جمله رو متوجه نشديد سريع برگرده عقب و دوباره پخش بشه ) و قدرت عالي اين برنامه در عکس گرفتن از فيلم ها شاره کرد. 
 BlazeDVD Player میتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 3.0 حرفه ای رو با حجم 2.32 مگابايت
 تصويری از محيط برنامه

اين هم آدرس کرکش:
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=6383&char=B

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٤٤ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۸ مهر ،۱۳۸۳

ساخت انواع و اقسام درايو هاي مجازي به كمك Extra Drive Creator Pro 3.3

p30world.comExtra Drive Creator Pro مجموعه اي از ابزار هاست كه به وسيله اون ميتوانيد درايو هاو پارتيشن هاي مجازي بسزيد. استفاده از اين نرم افزار تغييري در درايو هاي واقعي شما نخواهد داد و اونها رو به پارتيشن هاي كوچكتر تقسيم نميكنه ، بلكه درايو هاي جديد رو بصورت مجازي براتون خواهد ساخت!اين نرم افزار شامل ابزار هايي براي ساخت درايو هاي رمزي شده ، درايو CD-ROMs مجازي ، virtual drives based on files, virtual drives based on folders, RAM-drives ميباشه! استفاده از اين نرم افزار تنها در زماني ممكنه كه شما به عنوان صاحب اصلي كامپيوتر و در حداكثر دسترسي ممكن قرار داشته باشيد!
بررسي بخش هاي مختلف اين نرم افزار:تصويري از محيط برنامه ...
Crypted Drive
بخشي از اين نرم افزار هست كه ميتونيد به كمك اون يه درايو مجازي رمزي و محافظت شده بسازيد و به كمك اون از فايل ها و اطلاعات مهم و محرمانه خودتون محافظت كنيد! اين درايو بصورت 256-bit و بر اساس الگوريتم "AES256" رمز نگاري ميشه.اين درايو پس از ساخته شدن در محيط Mycomputer شما نمايش داده ميشه و توسط پاسورد تعيين شده از جانب شما محافظت ميشه!
Virtual CD ابزار ديگري از اين نرم افزار هست كه به واسطه اون ميتونيد يك CD درايو مجازي بسازيد و ان همانند يك CD درايو واقعي استفاده كنيد. همون طور كه ميدونيد تعداد بسيار زيادي نرم افزار و بازي و ... وجود دارن كه براي اجرا ميبايست حتما CD نرم افزار در درايو موجود باشد ! استفاده مدوام از اينگونه نرم افزار هم به درايو CD صدمه ميزنه و هم باعث فرسوده شدن CD ميشه! چه بسا براي تهيه اين CD قيمت زيادي هم پرداخته باشين و ...
با استفاده از اين ابزار ميتونيد از CD هاي خودتون ايميج هاي ISO بسازيد و اونها رو بصورت مجازي و به عنوان CD اصلي وارد اين درايو مجازي كنيد و همانند سي دي اصلي ازشون استفاده كنيد! اين كار هم باعث افزايش سرعت اجراي اينگونه برنامه ها و هم افزايش طول عمر CD و درايو شما ميشه!
Folder Drive هم بخشي از اين نرم افزار هست كه ميتونيد به وسيله اون يك پوشه را به عنوان يك درايو معرفي كنيد و اون رو در Mycomputer نمايش بدين و دسترسي سريع تري به اطلاعات خودتون داشته باشيد. همچنين RAM Drive موجود در اين نرم افزار هم يه درياو مجازي براتون ميسازه و براي نگهداري از اطلاعات از بخش از حافظه ram شما استفاده ميكنه و در هر بار Reboot سيستم كليه اطلاعات اين درايو پاك ميشه ! در واقع يه درياو موقتي هست كه تنها ميشه اطلاعات رو در زمان كاركرد كامپيوتر توش ذخيره و نكهداري كرد.
 دانلود  Extra Drive Creator Pro 3.3 با حجمي حدود 467 كيلوبايت

سريال :
2420956073210508804706875
2831826171588075136576511

كرك:
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=6054&char=E

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۸:٠۱ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

چگونه يك CD/DVD Bootable تمام حرفه اي و گرافيكي بسازيم؟

مهيا کردن يک Disk Boot و کنار گذاشتن اون برا روز مبادا از کارهايی است که بسياری از کاربران انجام ميدن تا وقتی سيستم عاملشون ناگهان خراب شد و بالا نيومد بتونند سيستم رو بالا بيارن و سيستم عامل جديد نصب کنند. ديسکت بوت مشکلات زيادی داره مثلا خيلی کنده يا اصلا از محيط گرافيکی برخوردار نيست! نسخه ی اصلی تمامی سيستم ها که به صورت CD به بازار عرضه ميشه توانايی Boot کردن سيستم رو دارند ولی ديگه کمتر کسی رو پيدا ميتونيم بکنيم که مثلا تک CD اصلی ويندوز 98 رو داشته باشه!
Easy Boot 5.0 نام نرم افزاری ميباشه که به کمک اون ما خودمون هم ميتونيم يک CD يا DVD ويندوز يا نرم افزار کاربردی Bootable سريع و زيبا  بسازيم تا تنها با وارد کردن آن CD در CD-Rom سيستم رو بالا سياريم و سيستم عامل رو نصب کنيم‍ ! این برنامه ميتونه منوهايی تمام گرافيکی با قابليت های مختلف بسازه و فايلهای ISO ساخته شده رو به راحتی در اختيار شما قرار ميده تا بتونيد توسط نرم افزار حرفه اي رايت خود مثل Nero يا Roxio Easy Media Creator و... CD/DVD Bootable خود را بسازيد. تنها فايل ضروری خودشو به پوشه ی اصلی درون CD وارد ميکنه و به هيچ وجه ترکيب اصلی اون رو بهم نميزنه . ميتونه تا 36 تا منو رو پشتيبانی کنه . از کليد هايی مثل Up>, <P30WorldDown>, <Left>, <Right> and <Tab> يا Enter و Spacebar و..ميتونيم براي كنترل صفحه ي بوت ميتونيم استفاده كنيم و قابليت تنظيم فعاليت و عمل هر کليد رو داراست! ميتونه تصويری رو در پشت خودش بندازه و با بالا آمدن بوت اون تصوير نمايان بشه و همچنين توانايی بسيار جالبی هم در پسورد گذاری داره که تا پسورد رو وارد نکنين کارش رو انجام نميده و سيستم رو بالا نمياره!! محيط طراحی خوب و مناسب اون امکان کار با متون و ابزار و لايه ها و کليد های کاربردی و افکت ها و ... رو به ما ميده .ميتونيد از داخل محيط برنامه صفحه ی ساخته شده رو قبل از Compile کردن مشاهده کنيد.
 دانلود کنيد نسخه ی 5.03 رو با حجم 2.5 مگابايت
 تصويری از محيط برنامه و نمونه اي از صفحه ي Boot ساخته شده !

اين هم کرکش:

http://www.crackdb.com/get.php?id=25178

دوستان اگه اون كرك براتون جواب نداد از اين استفاده كنيد.
Wink
جواب ميده اينن يكي!

http://www.andr.net/d.php?c=359340

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۸:٠٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

چگونه پاسورد هاي ستاره اي را به كاركتر تبديل كنيم؟

P30Worldپسوردها و كلمات عبور يكي از چيزايي در كامپيوتر هستند كه خيلي از افراد دنبالشون ميباشند و يا نگران لو رفتن اونا هستن. بنابراين برنامه نويسان براي بالا بردن ضريب امنيت كاربر و آسودگي خيال او بخش هاي تايپ پسورد رو در نرم افزاراشون رو به صورت كاركتري ناخوانا و بي ربط كه ميتونه * , 0 و يا هر كاركتر عجيب ديگري باشه در ميارن. چون بسياري از برنامه ها به ما پيشنهاد ميكنند كه پسوردمان را Save كنيم ممكنه بعد از مدتي ما فراموش كنيم اون پسورد رو واسه همين به يك برنامه ي باز گرداننده نياز داريم! در ويندوز هاي سري 9x كه شامل 95 , 98 و Me  به دست آوردن اين پسوردها بسيار راحت بود و با يك نرم افزار كوچك كه شامل چند كد بود ستاره ي ژسورد Dial-Up و IE و هر جاي ديگر به كاركتر تبديل ميشد. ولي با اومدن سري NT كار سخت تر شد و اوايل برنامه اي نبود براي تشخيص كد اين سري از ويندوز ها.
 نرم افزار
Easy Password Recovery برنامه اي بسيار كوچك و در عين حال قوي براي تبديل ستاره ي پسورد به كاركتر هست كه در تمامي ويندوز ها(Windows 2000, Windows XP, Windows 2003. Windows NT Windows 95, Windows 98, Windows ME. ) و نسخه هاي اينترنت اكسپلورر(IE 4.0, 5.0, 6.0, and later.) و بسياري از نرم افزارها و مرورگر ها قابل استفاده ميباشه . Easy Password Recovery كوچك و مفيد رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود كنيد نسخه ي 2.0 رو با حجم 409 كيلوبايت
اين هم کرکش:

http://www.crackdb.com/get.php?id=27013
Wink

اينم شماره سريال Easy Password Recovery:
name: TEAM HARPOON
Serial: AP8R-CMHG-PIZI-2U0S

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٥٧ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

FTP Now v2.6.3 نرم افزاري مناسب براي آپلود فايل و كار با FTP

منبع دانلود : P30world.comFTP Now يك نرم افزار سريع و قدرتمند هست براي كار با FTP و آپلود ( فرستادن اطلاعات به هوست و سرور ) و دانلود انواع و اقسام فايل هاي شما . اين نرم افزار ميتونه به خوبي در يك لحظه چندين وظيفه مختلف رو انجام بده! اين نرم افزار با محيط شبيه به Windows Explorer خودش كار رو براي كاربران تازه وارد راحت كرده و هر كاربري ميتونه تنها با ديدن محيط ، به نحوه كار پي ببره! ارسال و دريافت فايل بين كامپيوتر شما و سرور همانند انتقال فايل بين 2 تا درايو كامپيوتر شما هست! با استفاده از FTP Now ميتونيد تمام كارهاي مربوط به FTP رو به سادگي و به سرعت انجام بدين! استفاده از نرم افزار هاي خوش دست و با كيفيت ، هميشه به كاربر اطمينان خاطر ميده و كاربر از كاري كه انجام ميده احساس رضايت ميكنه.FTP Now هم ميتونه نرم افزار مناسبي باشه براي كاربراني كه دوست دارن بدون دردسر و اتلاف وقت ، كارشون رو پيش ببرن!
قابليت هاي اين نرم افزار :
پشتيباني كامل از Drag and Drop براي نقل و انتقال فايل بين كامپيوتر و سرور ، آپلود و دريافت فايل ها بصورت هم زمان به منظور كاهش زمان دانلود و آپلود ، قابليت سفارشي شدن منو ها و ظاهر برنامه ، قابليت Bookmark كردن FTP هاي مختلف ، قابليت اتصال هم زمان به چندين سرور ، شامل يك Site Manager براي مديريت سايت هايي كه با آنها سروكار داريد ، پشتيباني از Resume براي دانلود و آپلود فايل ( يعني اگه وسط ارسال و دريافت فايل مشكلي پيش بياد ميتونيد كار خودتون رو در دفعه بعد ادامه بدين و نيازي به شروع مجدد آپلود و دانلود نيست ) . قابليت Automatically retry در مواقعي كه در اتصال خللي به وجود بياد و ... 
دانلود FTP Now v2.6.3 با حجمي حدود 2 مگابايت

فايل كرك برنامه :
http://pcsoft.srv.hu/daten/lcdftpn2.rar

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٥٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

XPSecurity 2004e نرم افزاری برای رفع اشکالات امنيتی ويندوز Xp !

تقريبا تمامی برنامه ها پس از نوشته و عرضه شدن مشکلاتی در اونها پيدا ميشه که به Bug معروفند. طبيعتا سيستم عامل بزرگ ويندوز هم از اين قاعده مستثنا نخواهد بود و چه بسا Bug های اون مشکلات خيلی بيشتری رو پديد بياره. معمولا مايکروسافت بعد از يه مدت فايلهای Patch رو برای اصلاح اون مشکلات برای مشترياش عرضه ميکنه. نرم افزار خوب XpSecurity 2004 برای بهينه سازی و رفع مشکلات امنيتی ويندوز Xp  ( که از پرطرفدارترين سيستم عامل های حال حاضر ميباشه ) و همچنين Service Pack 2  است! به سيستم شما برای مقابله با کرمها و ويروسها و هکرهايی که از اون Bug ها برای نفوذ استفاده ميکردند کمک ميکنه و راههای نفوذ رو مي بنده. اين نسخه از برنامه که همين 2 روز پيش (13th October 2004) عرضه شده به تقويت Firewall درونی Service Pack 2 ويندوز Xp ميپردازه و مشکلات اينترنت اکسپلورر رو تا حد امکان حل ميکنه تا با خيال آسوده و با مرورگری امن وارد دنيای اينترنت بشويد. ميتونه کنترل جانبی سيستم رو نيز در دست بگيره و امنيت داخل هارد شما رو با مخفی کردن درايو ها و پوشه ها و Desktop و ... تضمين کنه و يا اينکه کاربران رو محدود کنه در اجرای برنامه ها که فلان برنامه رو نتونن اجرا کنن! رد پاهای شما رو نيز ميتونه پاک کنه و از تبليغات اينترنتی مزاحم جلوگيری به عمل مياره!XPSecurity 2004e که هم امنيت درونی سيستم شما و هم امنيت بيرونی سيستم شما رو تامين میکنه رو ميتونين از لينك زير دانلود كنيد:
 دانلود Build 1012 از نسخه ی 2004 با حجم 1.64 مگابايت
 تصويری از محيط برنامه
 تصويرديگري از محيط برنامه

اين هم کرکش:

http://www.crackdb.com/get.php?id=27040

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٥٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

IP-Tools v2.40 حاكمي بر شبكه هاي اينترنتي!

IP-Tools بسته ي نرم افزاري است شامل 19 برنامه ي كلي و كامل در زمينه ي مديريت شبكه و حكومت قاطع بر آن . با تمامي اين برنامه ها كه عبارتند از :
Local Info براي نمايش اطلاعات و نمايش حافظه و اطلاعات در حال انتقال بين يك شبكه محلي . Connection Monitor نمايش اطلاعات درباره ي TCP و UDP يك شبكه . NetBIOS Info دريافت اطلاعات يك شبكه . NB Scanner وسيله اي براي اسكن كردن اطلاعات به اشتراك گذاشته شده .
SNMP Scanner اسكن كردن شبكه براي SNMP‌ هايه فعال .  Name Scanner اسكن كردن تمامي ميزبانان براساس IP آن ها .  Port Scanner اسكن كردن شبكه براي فعال بودن براساس TCP همچنين UDP Scanner اسكن كردن شبكه براي فعال بودن براساس UDP .
Ping Scanner اسكن كردن يك ميزبان براي شبكه .Trace پيدا كردن ردپاهايه موجود و فعال در شبكه . WhoIs بدست آوردن اطلاعات درباره ي يك ميزبان و يا Server با تمامي جزئيات حتي نام و مالك صاحب آن از NIC يا همانNetwork Information Center .
Finger بدست آوردن اطلاعات درباره ي كاربر يك شبكه و يا سرور . LookUp نگاه كردن نام دومين بر اساس IP و يا نام سرور . GetTime دريافت زمان پاسخگويي يك سرور . Telnet فرمان معروف Telnet Client . فرمان HTTP .
IP-Monitor نمايش ترافيك واقعي يك شبكه با IP هايه آن . Host Monitor نمايش و همچنين مانيتورينگ كردن يك ميزبان وب . Trap Watcher كه اين اجازه را مي دهد پيغام SNMP دريافت كنيد .
كه تمامي اين ابزار مي تواند در زمينه ي هك و امنيت شبكه به كمك كاربران بيايند . اين بسته نرم افزاري كامل را مي توانيد از لينك زير دانلود كنيد .

 دانلود نسخه ی 2.40 با حجم 1.26 مگابايت
 تصويری از محيط اصلی برنامه

name: p30world
Code: 3334507DE80122733F7A3D3BC509AC7FB6F89F629AB4956CD3E9
D61CFC0C836502D38E2E154E89435AF7899CBE82C5B2153D379F
5A4AD334A4FB6EEA2CBDEA257DE157535006F6957BFD9F7DA2F427B5

كرك در اينجا:
http://crackdb.com/get.php?id=25539&PHPSESSID=bcda325a6028415c13d9158d59d865ef

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٥٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

CDMenuPro Business Edition 4.100 ، نرم افزاري براي ساخت اتوران!

برنامه اي كامل براي كساني مي خواهند براي خود برنامه هايه مولتي مديا و يا حتي براي سي دي هايه مولتي مديايه خود يك برنامه بسازند و يا حتي يك اتوران بسيار زيبا با لوگويه مخصوص خود بسازند . اين برنامه قادره كه اين امكان را به شما دهد كه در منوهايه خود از تصاوير , فرما ها , نوشته ها , پاراگراف و ... تمامي امكانات مورد نياز بهتره بگيريد . شما مي توانيد به زيبايي يك اتوران توليد كنيد كه پس از قرار دادن CD و يا حتي DVD‌ در CD-DVD Rom خود اجرا شود و در آن محيطي كه خود طراحي كرده ايد به تماشايه فيلم و يا حتي به شنيدن آهنگ هايه خود بپردازيد . از اين قبيل برنامه ها مي توان استفاده هايه زيادي كرد كه بستگي به سليقه و هوش كاربر دارد به عنوان مثال مي توان با استفاده از اين برنامه در ريجستري تغييراتي ايجاد كرد تا براي انجام آن تغييرات در آينده لازم نباشد آن مسير طول و دراز را طي كنيد و فقط براي يك بار كار با اين برنامه و ساخت فايل مورد نياز براي تغيير در رجيستري براي هميشه خيال خود را راحت كنيد .
اين برنامه نسبت به حجم كمي كه دارد مي تواند يك انتخاب خوب براي تمامي كاربراني باشد كه مي خواهند برنامه ها و حتي ويندوز زيبا داشته باشند .

 دانلود CDMenuPro Business Edition 4.100  با حجم 5 مگابايت 
 تصويری از محيط اصلی برنامه

سريال :
Name : Satan
Serial : 31129-45642-59658-50206-1370445954

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٤٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

دانلود Windows Media Player 10 Final همراه با مجموعه ی Bonus برای ويندوز Xp !

P30Worldتمامی کاربران سيستم عامل ويندوز با محصول قدرتمند اين شرکت در زمينه Multimedia آشنايی دارند. Winows Media Player رو تمامی شما عزيزان به عنوان اولين نرم افزاری که در ويندوز برای پخش صوت و تصوير هم از درون هارد و هم اينترنت به وجود اومده ميشناسيد. اين نرم افزار قدرتمند شرکت مايکروسافت در طول سالها پيشرفت های زيادی داشته و اکنون Windows Media Player 10 Final آخرين نسخه ی اين محصول ميباشه که امکانات فوق العاده و بی نظيری داره!
توانايی های Windows Media Player 10 Final :
1. New Streamlined Design (ظاهر زيبا و سريع وجديد آن):
به آسونی ميتونيد و سريعتر از هميشه ميتونيد فعاليت های هميشگی خود مانند پخش و انواع فايل صوتی و تصويری و دانلود و پخش آهنگ از اينترنت و به فعاليت های جديد اين نسخه مانند تغيير فرمت فايلها! و رايت CD توسط همين برنامه! از آهنگها و ويدئو ها بپردازيد اين نسخه همچنين به يک کتابخانه ی حرفه ای تر و کامل تر از نسخه های قبل نيز مجهز ميباشه .با يک کليک ميتونيد به هر قسمتی از برنامه که بخواهيد برويد و همچنين ظاهری کاملا انعطاف پذير و زيبا داره که ميتونيد اندازه ی اون رو به هر سايزی که بخواهيد با موس در بياريد و يا با استفاده از انواع Skin و Visualization محيط اين برنامه رو زيبا و جذاب تر کنيد.
2.Choice of Online Stores (انتخاب جديد ترين آهنگهای روز دنيا برای خريد)!
جهان موزيک در دستان شماست! با يک کليک ميتونيد به بزرگترين مجموعه و مرکز فروش آهنگ برويد و آهنگ و آلبوم خواننده ی مورد علاقتون و يا فيلم مورد دلخواهتون رو از 12 ايستگاه بزرگ اينترنتی موجود در برنامه دانلود و خريداری کنيد.
3.Choice of Devices( شناسايی سخت افزار های پخش آهنگ)
توانايی شناسايی بيش از 70 نوع Mp3Player يا گوشی همراه برای سازماندهی و مديريت آهنگها و پخش آنها رو داره.
4.Smart Jukebox Features ( توانايی بخش Jokebox)
در اين بخش توانايی انجام کارهای گوناگونی مانند ويرايش Tag در آهنگها که به صورت کامل صورت ميگيرد يا تبديل CD صوتی به فرمتهای WMA و MP3 و با استفاده از بخش Radio Tuner نيز ميتونين با اوناع کانال های راديويی در ارتباط باشيد!
مايکروسافت همراه با Windows Media Player 10 Final يک بسته ی Bonus رو هم عرضه کرد که توانايی های اين برنامه رو چند برابر ميکنه توانايی مثل PowerToys, visualizations, skins, sound effects و ...اين بسته ی نرم افزاری شامل:
Plus! MP3 Audio Converter LE که يک Converter فعال به اين برنامه اضافه ميکنه.
PowerToys for Windows Media Player for Windows XP که نرم افزارهايی برای کنترل کامل و در دست داشتن همه جانبه ی Media Player در هر جای ويندوز اضافه ميکنه.
Windows Media Player for Windows XP Visualizations که افكتهای تصويری بسيار زيبايی رو به اين برنامه اضافه ميکنه.
Windows Media Player Skins که پوسته های بسيار زيبا و جديدی رو با خود ش داره.
Windows Movie Maker Creativity Kit که توانايی ويرايش فيلم و آهنگ رو به ما ميده!
اين دو محصول زيبا و قدرتمند و رايگان شرکت مايکروسافت رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد Windows Media Player 10 Final رو با حجم 11.6 مگابايت
 دانلود کنيد Windows Media Bonus Pack برای ويندوز XP رو با حجم 18.2 مگابايت

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٤۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

تعمير فايل صوتي و تصويري صدمه ديده به كمك All Media Fixer Pro v3.1

منبع : P30world.comحتما شما هم تا به حال بارها ، فايل هاي صوتي و تصويري كه پخش نميشن يا درست پخش نميشن رو ديدن! براي رفع مشكل اينگونه فايل ها ميتونيد از نرم افزار All Media Fixer استفاده كنيد! All Media Fixer يكابزار خوب و قدرتمند هست كه ميتونيد به كمك اون انواع و اقسام فايل هاي صوتي و تصويري مشكل دار رو تعمير كنيد. اين نرم افزار ميتونه كليه فايل هايي كه قابل پخش نيست رو براتون تعمير كنه.همچنين ميتونه فايل هاي صوتي و تصويري رو كه بصورت ناقص دانلود شدن رو براتون دستكاري كنه طوري كه همين مقدار دانلود شده قابل پخش بشه!
همچنين اين نرم افزار توانايي تعمير بخش صدمه ديده از يك فيلم يا موسيقي رو هم داره.اين نرم افار فايل هاي WMA, WMV, ASF, WM, ASX, AVI ,Vob, RM, MP3, MP2, MP1, MPA, MPGA, MPG, MPEG, MPA, DAT, WAVE, Jpeg رو بخوبي پشتيباني ميكنه و با محيط ساده و دوستانه اي كه داره از گيج شدن كاربران تازه كار جلوگيري ميكنه.

قبل از تعمير

بعد از تعمير

 دانلود All Media Fixer Pro v3.1 با حجمي حدود 1 مگابايت

كرك برنامه :
http://pcsoft.srv.hu/daten/d-amfv31.rar
با مرورگر دانلود كنيد Wink

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٤٧ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

NetVizor نرم افزاری فوق العاده برای مديريت و کنترل کامل سيستم های يک شبکه !

www.P30World.comNetVizor نرم افزاری بسيار حرفه ای و کامل از شرکت Spytech ميباشد که به شما اجازه ی مديريت و کنترل کامل دست گرفتن و زير نظر داشتن تمامی فعاليت های سيستم های موجود در شبکه رو ميده! فعاليت های بسيار گسترده ی اين نرم افزار در تحت کنترل گرفتن سيستم ها رو ميتونيم به 4 بخش اصلی تقسيم کنيم!
1- Surveillance and Monitoring : يا همان بازبينی و تحت نظر داشتن !
NetVisor تمامی فعاليت های سيستم هاشو ذخير ميکنه و شما ميتونيد اونا رو از طريق سيستم مرکزی خود، اونا رو مشاهده کنيد! اين فعاليت ها شامل: ضبط تمامی کليد های تايپ شده به همراه زمان آنها وضبط نامه های رد و بدل شده و اتصال ها و گفتگو های اينترنتی که توسط هر نرم افزاري صورت گرفته باشد. فعاليت های درون وب سايتها و صفحات به نمايش در آمده و نصب هرگونه نرم افزار و پنجره های باز شده و متون

يا عکسهای چاپ شده و يا هرگونه پسوردی که تايپ شود رو نيز به شما گزارش ميده! تمامی اين فعاليت ها هم ميتونه به صورت Real Time و به طور مستقيم توسط ما ديده بشه و هم ميتونه در گوشه ای ذخيره و در سر فرصت توسط ما چک بشود!
2-Remote Administration : يا توانايی مديريت از راه دور!
ميتونيد توسط بخش System Security Auditing به بازبينی سيستم از لحاظ امنيتی بپردازيد ميتونيد مشکلات رجيستری و يا آلوگی ويروسی توسط نرم افزارهای جاسوسی را از بين ببريد و توسط بخش System Navigation and Management ميتونيد به راحتی تمامی فايلهای درون سيستم ها رو مشاهده و يا اجرا و يا پاک کنيد. همچنين توانايی مشاهده ی برنامه ها و فايلهای در حال اجرا رو داريد! قادر هستيد هر زمان که بخواهيد هر کدام از سيستم ها رو از طريق کامپيوتر مرکزی خود Lock کنيد و يا کنترل تمامی پنجره ها رو در دست بگيريد . همچنين کنترل موس و کيبورد را نيز ميتوانيد داشته باشيد! هر سايتی رو که بخواهيد ميتونيد برای اون سيستم باز کنيد و هر پيغامی که دوست داشته باشيد ميتونيد برای اون نشون بديد و يا حتی سيستم رو خاموش کنيد! ميبينيد که کنترل واقعا کاملی رو از تمامی سيستم ها بهتون ميده !
3-Security and Stealth Features : يا توانايی های امنيتی و مخفيانه!
اين برنامه کاملا به طرز مخفيانه در تمامی سيستم ها نصب ميشه و هيچ کاربری از وجود اون مطلع نميباشه! نه در داخل TaskManager ميره و نه در داخل هيچ StartUp و رجيستری و جايی که قابل شناسايی باشه! Log های ذخيری شده به هيچ وجه توسط افراد ديگر قابل بازبينی نيستن  و فقط خود مدير اصلی ميتونه اونا رو مشاهده کنه. توانايی برنامه ريزی برای ضبط اطلاعات و Lock كردن سيستم و خاموش کردن اونا رو داره. برنامه به صورت Password Protection ميباشه تا کسی نتونه جز شما وارد محيطش بشه و کنترل سيستم ها رو در دست بگيره! با شروع ويندوز کار خودش رو شروع ميکنه. ميتونه اگر شما بخواهيد به طور خودکار AutoClear و پس از تايپ مثلا يک ميليارد حرف ويا فعاليت خود به خود Log پاک شود.
4-Content Filtering Features : يا توانايی محدود کردن دسترسی شما!
اين نرم افزار تنها يک برنامه ی جاسوسی قوی نيست و توانايی فوق العاده ای هم در اين زمانه داره که ميتونين مشخص کنين که چه برنامه هايی اجرا نشوند در اين سيستم و يا چه سايتهايی ديده نشوند و کدوما ديده بشوند! حتی ميتونيد محدود کنيد که کدام نرم افزار چت به کار خودش ادامه بده وکداميك نده. همچنين شما مي تونيد فقط اسم سايتها يا نرم افزارها رو به برنامه بدين واونهارو فيلتر نكنيد تا اگر سيستمی از آنها استفاده کرد ويا به آن سايتهاي ممنوعه رفت فورا به شما ميل بزند و آگاهی بده!!
NetVisor نرم افزار واقعا فوق العاده و زيباييه و برای هر شبکه ی عمومی مثله کتابخونه و کافی نت و جاهای ديگر واقعا مفيده! اين نرم افزار رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 4.1 رو با حجم 2.9 مگابايت
 تصويری از محيط اصلی برنامه

كرك :
http://www.cracksplanet.com/get.php?id=18690

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٤٦ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

نرم افزاری برای ساخت آلبوم های تصويری برای وب سايت , CD و استفاده ي شخصی !

Web Album Creator نرم افزاری خوب و جالب برای ساخت آلبوم های زيبا از تصاوير درون کامپيوتر ميباشه که عمده ی کارش مختص وب و ساخت آلبوهايی برای سايت شما به صورتی زيبا ميباشه. اين نرم افزار آلبوم ها رو به صورت گروه گروه و صفحات Index رو به صورت تصاوير Thumbnail و با افکت های زيبايی در مياره همونجوری که در بسياری از سايت بزرگ گالری تصاوير به اين صورت ميباشند. خود برنامه با FTP Client که درونش موجود است ميتونه آلبوم های شما رو Upload کنه . نه تنها برای استفاده در وب بلکه آلبوهای زيبای ساخته شده رو ميتونيد برای خودتون در درون هارد نيز استفاده کنيد. Web Album Creator قابليت ساخت AutoRun هايی نيز به صورت آلبوم برای سي دی شما داره که در نوع خودش جالب مي باشه. اگر تصاويری که شما انتخاب کرديد از نظر حجم سنگين باشند و مناسب برای قرار گرفتن نباشند خود برنامه خود به خود اونا رو به گونه ای تغيير سايز ميده که کيفيت تغيير چندانی نکنه .Web Album Creator رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 3.04 رو با حجم 1.89 مگابايت

كرك برنامه :
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=16978&char=A

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٤٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

نرم افزاري براي تبديل انواع فايل ويدئويي به يكديگر

منبع خبر : P30world.comHero Video Converter همانطور که از اسمش پيداست يک تبديل کننده فرمتهای ويدئويی به يکديگر است.Hero Video Converter با دقت تمام توانايي تبديل انواع فرمتهای ويدئويی به يکديگر از قبيل AVI و VCD و DVD و MPEG روداره!
از اين جمله ميتوان به موارد زير اشاره کرد:
تبديل DVD به VCD
تبديل MPG به MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و RM
تبديل VOB به MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و RM
تبديل DAT به MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و RM
تبديل AVI به MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و RM
تبديل RM به MPEG4
شما ميتوانيد از طريق اين برنامه DVD را با بهترین کيفيت به VCD تبديل کرده و با Burn کردن بر روی CD آن را از طريق CD-ROM کامپيوتر و يا دستگاه VCD خانگی تماشا نماييد. همچنين ميتوانيد آن را روی هارد درايو ذخيره نماييد.
قابليت جالب و شگفت انگيز اين برنامه تبديل DVD به GIF است. Hero Video Converter ميتواند با تبديل DVD به VCD و AVI به MPEG و سپس تبديل MPEG1 و MPEG2 و MPEG4 و VOB و DAT و AVI يا RM به شما GIF Image تحويل دهد.
Hero Video Converter با استفاده از تکنولوژی HT يا همان Hyper-Thread ابزاری را فراهم کرده که ميتواند در کمترين زمان ممکن و با سرعت بالا، بهترين کيفيت را به شما عرضه کند.
در ضمن Hero Video Converter ميتواند طول و عرض (سايز) فيلم و عنوان و توضيحات فيلم را نيز به دلخواه شما تغيير دهد.
ديگه بهتر از اين نميشه، اگه دنبال يه همچين برنامه ای بوديد حتما دانلود کنيد. همچنين اين برنامه با ويندوزهای 95/98/ME/NT4.0/2000/XP سازگاری کامل داره و حداقل به يک RAM 64 مگابايتی و CPU Pentium 133 MMX هم نيازمنده!
 دانلود کنيد با حجمی حدود 12.2 مگابايت

فايل كرك برنامه :

http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=4856&char=H

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٧:٤٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳

معرفی EZ Antivirus 2005 v6.3 ويروس کشی سبک, سريع و حرفه ای !

P30World.ComEZ Antivirus 2005 نام ويروس کشی خوب و قدرتمند و در عين حال سبک ميباشه که کارش محافظت کامل از سيستم و پيدا کردن و نابودی انواع کرمها و ويروسها و حتی نرم افزارهای جاسوسی جديد ميباشد . ميتونه پس از نابودی ويروس يا کرم ، راه ورود اون رو به سيستم مسدود کنه  و سيستم Heuristic Scanning اين نرم افزار ميتونه از مبتلا شدن سيستم به ويروس حتی قبل از آنکه آن ويروس به Database اين ويروس کش شناسنده بشه جلوگيري كنه! اين فرايند بر اساس رفتار مشکوک ، متوجه آلوده بودن ميشه و از فعاليتش جلوگيری ميکنه!از توانايی های EZ Antivirus ميتونم به سيستم حرفه ای چک کردن ميل برای ويروسها و گشتن درون اکثر فايلهای فشرده شده و پيغام پيدا کردن ويروس زيبايی که داره اشاره کرد! ميتونه پسورد گذاری بشه تا کسی جز شما نتونه کنترل اين ويروس کش رو در دست بگيره و سيستم Update اتوماتيک و سريع و سبکی که داره باعث ميشه که فورا ويروسهای جديد به شما شناسونده بشه. توانايی تنظيم شدن و زمان بندی رو هم داره تا سر ساعت معينی کل سيستم رو Scan کنه. اين ويروس کش خوب و سبک و حرفه ای رو ميتونيد از اينجا: 
دانلود کنيد نسخه ی 6.3 رو با حجم 4.1 مگابايت!

سريال :

Name: soft-best.net
Serial: X1RTY-41QHR-XJPLH-R2EIL
Customer: EAB4C8A0

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۸:۱٤ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٥ مهر ،۱۳۸۳

فيلتر شكني به نام Primedius WebTunnel

منبع خبر : P30world.com يه فيلتر شکن که واقعا کارش حرف نداره ! هم حجمش کمه هم اينکه هنوز رو بورس نيافتاده که سريع فيلتربشه . اين برنامه مرورگر هاي : Internet Explorer, Mozill , Netscape رو پشتيبانی می کنه و ديگه هيچ سرعتی از شما کم نمی کنه . مطمئن باشيد اصلا سرعت شما رو پايين نمياره .
طرز کار اين برنامه بدين صورت هست که با استفاده از دادن اطلاعات اشتباه به ISP شما اين اجازه رو به شما ميده که وارد هر سايتی که می خواهيد بشويد !!
فقط كافيه برنامه رو دانلود و نصب كنيد . بعد از نصب ، نرم افزار تقاضاي اتصال به اينترنت رو داره كه بايد بهش اين اجازه رو بدين! سپس از شما يوزر نيم و پاسورد ميخواهد! در همان پنجره روي Get Password يا Get Purchas كليد كنيد تا به صفحه ثبت نامي برويد ... در اون صفحه براي خودتون يه شناسه ايجاد كنيد ... توجه داشته باشيد ساختن يه اكانت براي خودتون مجاني هست! بعد از ثبت نام ميتونيد با يوزر نيم و پاسورد خودتون ، از نرم افزار استفاده كنيد!
توجه مهم : اين نرم افزار به منظور آشنايي كاربران اينترنت معرفي شده و مسئوليت استفاده هاي نا بجا به عهده كاربر ميباشد!
 دانلود کنيد نسخه ی 5.68 رو با حجم 1 مگابايت

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۸:۱٢ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٥ مهر ،۱۳۸۳

محافظت از كامپيوتر در زمان هايي كه آن را ترك ميكنيد! ( دانلود Lock My PC v3.2 )

P30world.comدر هنگام كار با كامپيوتر بارها اتفاق ميافته كه نياز هست كامپيوتر رو ترك كنيد و در جايي ديگر به كار ديگري بپردازيد! در اين گونه مواقع خاموش كردن كامپيوتر اصلا كار عاقلانه اي نيست چون احتمالا چندين و چند نرم افزار و سند در حال اجرا باز هست كه بايد روشون كار كنيد و خاموش كردن كامپيوتر ، كار عاقلانه اي به نظر نميرسه. در اين گونه مواقع بهترين كار استفاده از يه نرم افزار قدرتمد هست كه بتونه در غياب شما از كامپيوتر شما محافظت كنه و اجازه نده كسي به اون دسترسي پيدا كنه.يك بيمارستان رو در نظر بگيرد كه اطلاعات بيمار هاي خودش رو در كامپيوتر نگهداري ميكنه . چنانچه كامپيوتر به يكي ازاين نرم افزار ها مجهز مباشه ، ممكنه در غياب مسئول كامپيوتر ، تغييرات كوچك ، اما مهم و حياتي در پرونده و اطلاعات موجود به وجود بياد و فاجعه عظيمي رو به وجود بياره ! اين مثال ، اهميت استفاده از اين نرم افزار رو براي كامپيوتر هاي موجود در شركت ها و مكان هاي شلوغ و پر رفت و آمد نشون ميده!
Lock My PC نرم افزاري هست كه ميتونيد به كمك اون دسكتاپ خودتون رو قفل كنيد و كلي هاي ويندوز و ماوس رو هم از كار بيندازيد كه كسي نتونه از كامپيوتر استفاده كنه! مسلما تنها كسي كه اين نرم افزار رو فعال كرده ، ميتونه با وارد كردن پاسورد ، از كامپيوتر استفاده كنه! اين نرم افزار در غياب شما تمام پاسورد هاي غلطي رو كه ديگران براي استفاده از اون كامپيوتر چك كردن رو براتون ذخيره ميكنه و ميتونيد با ديدن اون ليست به امنيت پاسورد مورد استفاده خودتون پي ببريد و بدونيد كه فرد مهاجم چقدر به پاسورد مورد استفاده شده شما نزديك شده!
قابليت هاي اصلي اين نرم افزار :
قفل كردن و محافظت از كامپيوتر با كليد هاي تركيبي يا تنها يك كليك ماوس ، پشتيباني كامل از Windows 2000 و XP ، پشتيباني از چندين و چند كاربر ، قابليت قفل شدن كامپيوتر در زمان هايي كه از كامپيوتر استفاده اي نميشود ، قابليت سفارشي كردن صفحه اي كه در زمان قفل بودن سيستم نمايش داده ميشود ، قابليت قفل كردن درايو هاي CD و DVD و .. در زمان قفل شدن سيستم و ....
 دانلود كنيد با حجمي حدود 1 مگابايت

كرك :
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=3722&char=L

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:۱٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۱ مهر ،۱۳۸۳

Norton Internet Security 2005 مجموعه اي از بهترين ابزار هاي امنيتي Symantec !

مجموعه ای از بهترين نرم افزارهای امنيتی جهان در قالب Norton Internet Security 2005 ! اين محصول قدرتمند شرکت نورتون که بسيار در بين هواداران محبوبP30World ميباشد از 5 نرم افزار اصلی و قوی شرکت نورتون تشکيل شده است که امنيت کافی را برای سيستم شما می آورد و از نفوذ هکرها و به وجود آمدن مشکلات امنيتی به طور کامل جلوگيری مينمايد: Norton AntiVirus , Norton Personal Firewall , Norton AntSpam ,Norton Privacy Control و Norton Parental Control !
Norton AntiVirus که مطمئن ترين ويروس کش دنيا و مورد استفاده ی ميليونها کاربر است و در نسخه ی 2005 خود از ورود تمامی کرمها و برنامه های جاسوسی نيز جلوگيری مينمايد و راه ورود آنها رو به درون سيستم Block ميکند!
Norton Personal Firewall هم يک ديوار آتش فوق العاده ميباشه که از نفوذ هکر ها به درون سيستم جلوگيری و همچنين تمامی نرم افزارها رو در اتصال با اينترنت کنترل ميکند! از ويژگيهای اين نسخه از Firewall مشهور Symantec ميتونم به بازگشت خود به خود Firewall پس از خاموش شدن توسط کاربر اشاره كنم که بسيار هم مفيد میباشه چون بسياری از برنامه ها جاسوسی در حين اجزا ويروس کش و Firewall ها رو از حالت اجرا در مياورند ! همچنين شما رو در اينترنت به حالت پنهان در مياره تا کسی نتونه شما رو پيدا کنه!
Norton AntiSpam هم که وظيفه ی فيلتر کردن نامه های ناخواسته ی اينترنتی رو داره و با Email Clinet های مشهور سازگاری کامل داره. در این نسخه از برنامه ميتونه ميل های ناخواسته ی Yahoo شما رو هم فيلتر کنه! دو محصول ديگر هم برای کارهای محافظتی ميباشند که Parental Control برای کنترل وللدين و مسدود کردن سايتهای که نميخواهند کسی در آن سيستم به آن وارد شود است وPrivacy Control که اجازه نميده اطلاعات محرمانه ی شما بدون اجازه ی شما از طريق ميل ارسال شود.
اين بسته ی نرم افزاری امنيتی شرکت
Symantec رو ميتونين از اينجا(لينك دانلود ، کرک برنامه و نحوه ی استفاده از آن در پايين هست ولي من به دوستاني كه خط پر سرعت ندارند و با Dial-Up عادي وصل ميشن توصيه نميكنم كه دانلود كنند چون از كرك شدنش مطمئن نيستم!)

لینک دانلود برنامه : http://sq.onlinedown.net/down/NIS_Retail.EXE

اين هم کرکش: http://www.cracksplanet.com/get.php?id=24803
برای کرک برنامه کاملا در حالت Offline باشید و با Keygen سریال اولیه را بسازید و به قسمت Activation بروید و activation
w/o registration را انتخاب کنید. "Can't connect to Symantec site" این پیغام را رد کنید و phone activation را انتخاب کنید و از Keygen یک بار دیگر برای بدست آوردن سریال نهایی استفاده کنید!

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:۱٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۱ مهر ،۱۳۸۳

ضبط صدا ها توسط 3D MP3 Sound Recorder 3.72

3D MP3 Sound Recorder 3.72 ابزاري است براي ضبط كردن صدا هايي كه از اسپيكر شنيده مي شوند و يا با ويس مي خواهيد صدا ضبط كنيد و به طور كلي يك برنامه ي راحت و كاربر پسند و حرفه اي است براي ضبط كردن صدا به تمام اشكال موجود .
با اين برنامه مي توانيد به راحتي فقط با چند كليك ساده صداهاي خود را ضبط كنيد! از امكانات منحصر به فرد اين برنامه قابليت ضبط كردن صدا به صورت ديجيتال مي باشد كه باعث مي شود صدا به بهترين شكل ممكن ضبط و پخش شود . از اين برنامه مي توان در اينترنت و يا راديوهايه اينترنتي نيز استفاده كرد و صداهاي آن ها را ضبط كرد . همچنين اين برنامه تمامي فايل ها را با فرمت فشرده ي MP3 ذخيره مي كنه كه باعث كم شدن حجم فايل ها مي شه و البته اين فشرده كردن هيچ تاثيري در كيفيت صداها نخواهد داشت و اين خود يك حسن به حساب مياد و البته اين امكان را هم داره كه با فرمتWav ‌فايل ها رو ذخيره كنه .
همچنين با اين برنامه مي توان از ميكروفون و يا منابع خارجي نيز صدا را ضبط كرد مانند بازي ها , اينترنت , فيلم و ...
به طور كلي مي توان از اين برنامه به عنوان يك ضبط كننده ي صداي قوي و كارا نام برد . 
دانلود کنيد با حجمی حدود 1.10 مگابايت

آدرس كرك :

http://www.warezworld.ws/forum/index.php?s=ffdaeda5321c16f3792e74e84a5a96c5&act=Attach&type=post&id=257

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۳:۱٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٠ مهر ،۱۳۸۳

Multimedia Builder 4.9.6.2 نرم افزاري بسيار مفيد براي ساخت AutuRun ها حرفه اي !

P30Worldامروزه ديگه تمامی CD/DVD هايی که در بازار موجوده به AutoRun مجهزه. که اگر واقعا خوب طراحيش کنين زيبايی خاصی به CD/DVD شما ميده و محبوبيتش رو بين استفاده کنندگان آن CD/DVD چند برابر ميکنه. نرم افزار های متعددی برای ساخت AutoRun وجود داره که از اونها ميشه به DemoShield و Autoplay Menu Studio و .. ولی در بين تمام يین برنامه ها هيچ کدوم محبوبيت Multimedia Builder يا همون MMB رو پيدا نکرد ! نرم افزاری بسيار قوی در زمينه ی طراحی و با محيطی بسيار خوب و آشنا و آسان تا کسی در کارکرد با اون دچار مشکل نشه. تمامی امکانان حرفه ای رو هم در طراحی AutoRun ها به کاربر ميده. MMB در محيط خودش ميتونه از انواع متن ها و اصوات و گونه های مختلف فيلم و فايلهای فلش و تصاوير متحرک و فايلهای HTML و هر چی که دوست داشته باشيد استفاده کنه!! دارای افکتهای زيبايی هم در اين نسخه از برنامه هست که به زيبا تر شدن محيط عکس و چگونگی بالا آمدن  AutoRun و تغيير صفحات آن کمک ميکنه و زيبايی خاصی ميده! MMB برنامه های ديگر تمامی اين عمليات را سرآخر در يک فايل EXE کامپايل ميکنه! بله و تنها با قرار دادن آن فايل در صفحه اول CD خود به خود بالا می آيد. فايل کامپايل شده ی اين برنامه نسبت به برنامه های مشابه هم از حجم به مراتب کمتری برخوردار است( البته اگر اصول طP30Worldراحی را در اون رعايت کنيد) و در سريع تر بالا آمدن CD/DVD کمک فراوانی ميکند!
از ويژگيهای ديگر اين نسخه از برنامه ميتونم به مثال های
MMB که به 80 عدد Source ميرسد تا شما با ديدن آنها چگونگی ساختن يک AutoRun حرفه ای رو بياموزيد! توانايی Zoom و بسياری از دستورات به بخش Command و همچنين توانايی پشتيبانی فرمتهای صوتی OGG, WMA, ASF, XM, S3M, IT... اضافه شده است!مبتوانيد تمامی محيط را با ابزارهای  فلش بسازيد و AutoRun به صورت فلش کامل ساخته شود!و سر آخر توانايی که بسيار هم مهم است آنکه در اين نسخه ميتونيد تمامی اطلاعات فايل کامپايل شده رو به صورت تمام شخصی در بياوريد و ديگر نامی از MediaChance در Properties/Version وجود نداشته باشد!
Multimedia Builder تنها برای کاربران عادی نيست! بسياري از شرکت های بزرگ مثل Corel ,Microsoft Office و کارتهای گرافيک Voodoo 3DFX هم از اين نرم افزار براي CD هاشون استفاده كرده اند و به قدرت خوب آن پی برده اند. Multimedia Builder رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 4.9.6.2 رو با حجم 18.8 مگابايت

اين هم کرک:

http://www.cracksplanet.com/get.php?id=25776

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:۳٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸۳

Real7ime Converter نرم افزاري براي دانلود فايل هاي صوتي و تصويري استريم!!!

Real7ime Converter , تنها برنامه اي كه پروتکل RTSP رو پشتيبانی مي كند ! يه برنامه ی فوق العاده كارا و کم حجم که بيشتر كاربران دنبال يه همچين برنامه ای می گردن .اين برنامه براي دانلود کردن فايل ها Real هستش ! دات کام ها برای جلوگيری از ذخيره سازی فايل های تصويری , آنها را روی پروتکل هايی همچون RTSP, PNM و با فرمتهای rm, .ra, .ram منتشر می کنند.
اينکه بتوانيد فيلم های استريم پايگاه ناسا يا IRIB را ذخيره کنيد و برای مشاهده ء هرکدام مجبور به اتصال به شبکه نباشيد بسيار مهيج می نمايد.
برای اين منظور اخيرا نرم افزاری ارائه شده است که جريان های صوتی و تصويری با پروتکل های : HTTP , RTSP , PNM / TCP , PNM / HTTP را به صورت Real time به فرمت های avi و wmv و mp3 تبديل می کند.با کمک نرم افزار مورد اشاره که R7C نام دارد شما می توانيد استريم های rm, ra, ram و smil را دانلود کنيد و جالبي كار در اينجا مي باشد كه آن ها را به فرمت هايه ديگر تبديل مي كند و با تمام اين فوايد برنامه اي رايگان مي باشد ! اين نرم ازفزار كوچك ، كارهاي بزرگي انجام ميده ولي از اونجا كه كارش كاملا معلومه از توضيح اضافه خود داري ميكنيم!
 دانلود کنيد با حجمی حدود 736 كيلوبايت

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:٢۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸۳

معرفي يك جاسوسي حرفه اي به نام SpyAnytime PC Spy 2.20

Secretly monitor and record computer user's activity with just a single click. تا به حال شده که بخواين فعاليت فرزندتون يا برادر و خواهر کوچکترتون رو پشت کامپيوتر زير نظر داشته باشين؟ و بخواين از تمام فعاليت کاربران کامپيوترتون آگاه بشين؟ SpyAnytime PC Spy يک جاسوس قدرتمند برای شماست. SpyAnytime PC Spy با دقت تمام کارش رو انجام ميده و ميتونه از ديد هرگونه Anti Spy مخفی بمونه! اگه شما اين برنامه رو در حالت مخفی بذارين، هيچ کس نميتونه حتی يک آيکن از اين برنامه پيدا کنه!
اين برنامه ميتونه تمام کليدهای فشرده شده توسط کاربر، ايميلهای رد و بدل شده، متن تمام صحبتهايی که در چت گفته شده و همچنين تمام پسوردهايی که وارد شده و وب سايتهايی که توسط کاربر بازديد شده رو ضبط کنه و به شما نمايش بده!
در ضمن اين برنامه هر چند ثانيه يک بار از صفحه مانيتور عکس ميگيره تا همراه اطلاعاتی که در بالا گفته شد به شما نشون بده .آيا فرزندتون با افرادی که شما هيچ شناختی ازشون ندارين چت و صحبتهای پنهانی داره؟ آيا ايميلهای مشکوک به کامپيوتر شما وارد ميشه يا فرستاده ميشه؟
اگه شما از بابت اين موارد نگران هستيد ما به شما SpyAnytime PC Spy رو پيشنهاد ميکنيم.SpyAnytime PC Spy با ويندوزهای 95, 98, ME, NT 4.x, 2000, XP کار ميکنه!
 دانلود کنيد با حجمی حدود 1.4 مگابايت

اين هم آدرس کرکش:

http://freeserials.com/serials/download.php?id=10722&char=S

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱:٢٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸۳

:: Advanced eLearning Builder نرم افزاري براي ساخت آزمون هاي الكترونيك!

Advanced eLearning Builder نام برنامه در زمينه ی ساخت سوالات امتحانی و تست های کامپيوتری ميباشه! بله شما به کمک اين بP30Worldرنامه قادرهستيد که با چند کليک در محيط این برنامه ی گرافيکی انواع تست ها و کوييز ها و متن های پرسشی و گرافيکی و زيبا بسازيد و طراحی کنيد! اين برنامه ميتونه تست های ساخته شده رو به صورت فايلهای اجرايي در بياره تا برای مثال با يک کليک تست شيمی ما اجرا شود که شامل  چندين و چند پرسشی که ما طراحی کرديم ميباشد. اين برنامه ميتونه سوالاش رو به صورت جای خالی (که جواب را بايد در جای خالی تايپ کنيم) يا به صورت چند گزينه ای و ... ميتونه در بياره. از ابزارهای بسياری هم استفاده ميکنه چه ابزارهای متنی و گرافيکی و  صوتی و تصويری و انواع فونتها و رنگها  و ... تا بتونه يک محيط سوال جذاب و گيرا طراحی کنه! ميتونيد در حين ساخت محيط به صورت Preview کامپايل کنيد و ببينيد که چه چيزی ساختيد و چگونه کار ميکند.کار با اين برنامه بسيار آسونه و نيازی به وارد بودن نداره و هر کسی ميتونه برا خودش با اين نرم افزار يک کتاب تست و سوال الکترونيکی بسازه!! شايد بزودی در مدارس ما هم سوالات امتحانی با Advanced eLearning Builder طراحی بشه و با کامپيوتر بهشون پاسخ داده بشه !!! اين نرم افزار مفيد رو ميتونين از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 3.2.2 رو با حجم 2.7 مگابايت
 تصاويری از محيط برنامه

اين هم کرکش:

http://www.cracksplanet.com/get.php?id=25677

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٠٧ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۸ مهر ،۱۳۸۳

NetSpeeder2 v1.0 ابزاري براي كمك به مرورگر IE

NetSpeeder2 ابزاري است براي همياري به Internet Explorer و قدرت بخشيدن به آن.اين نرم افزار ميتونه كمك بسيار بزرگي براي مرورگر شما باشه!به عنوان مثال وقتي كه شما قصد دانلود كردن فايل ضميمه يك ايميل را داريد ، مقدار زماني براي شروع دانلود طول مي كشد به اين دليل كه ابتدا بايد يك مقداري از آن بر رويه هارد به عنوان Cach ذخيره شود و سپس شروع به دانلود شود و اين باعث كم شدن و از بين رفتن پهنايه باند ( Bandwith ) مي شود و حالا NetSpeedr2 در اينجا به كمك IE مي آيد و با استفاده از Cach سرعت دانلود و از جمله سرعت لود صفحات وب را افزايش مي دهد! در اصل اين برنامه با استفاده از نمودار حقيقي و 100% مورد اطمينان خود ميزان اطلاعات در تماس را نمايش مي دهد و همچنين ميزان پهناي باند و يا به عبارتي سرعتي كه در اختيار داريد را نمايش ميدهد كه اين باعث مي شود كاربر نسبت به ميزان پهناي باند خود كارهاي ديگري انجام دهد و به طور كلي با نمايش نمودار از تمامي اطلاعات شبكه بر روي نوار نازك و زيباي خود تمامي اطلاعاتي را كه يك كاربر بايد بداند را در اختيارش قرار مي دهد .
البته همانگونه كه از نام اين برنامه مشخص است قابليت افزايش سرعت را نيز دارا ميباشد البته فقط در مرورگر وب Internet Explorer v4 or Hight (‌ به بالا ) ! از ويژگي هاي ديگر اين نرم افزار ميشه با قابليت حذف پنجره هاي تبليغاتي اشاره كرد كه همين امر باعث افزايش محسوسي در سرعت اتصال شما و مرور صفحات خواهد بود!
 دانلود کنيد نسخه ی 1.0 رو با حجم 1.53 مگابايت

سريال :
N0796237773663C0q917-164
N0114270443442A1q0E8-153
N238423244375800q704-155
N028324947398620q4E2-156
N36172417431084Aq643-161

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٠٦ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۸ مهر ،۱۳۸۳

Advanced Find and Replace جايگزيني بسيار سريع و قوي براي Search ويندوز !

P30worldروزانه ميزان پوشه ها و فايلهای درون هارد شما بيشتر ميشه و برای دسترسی به اونا کارتون سختتر و اين بسيار طبيعيه که شما فراموش کنين که فلان فايل رو کجا گذاشتين ! در وبندوز بخش به نام جستجو يا همون Search وجود داره که کار جستجو بر اساس تمام مشخصات رو درون هارد برامون انجام ميده. ولی اين بخش Search کنونی از وقتی اسمش عوض شد و به Search تبديل (از بعد ويندوز 98 که Find ناميده ميشد) سرعت پيدا کردن نصف شده و صرف انرژی برای پيدا کردن چند برابر! برای همين کار بايد زمان چندين و چند دقيقه و شايد به دهها دقيقه هم منجر بشه رو صرف کنين! نرم افزار Advanced Find and Replace به شما کمک ميکنه که اين کار رو در چند ثانيه انجام بدين! تمامی پوشه ها و زير مجموعه ها و فايلهای مخفی رو جستجو ميکنه بر اساس معيار ها و اطلاعاتی که شما بهش دادين هر چند آن اطلاعات بسيار کم باشند! ميتونيد به چندين جستجوی همزمان بپردازين! ميتونيد در رابطه با يک فايل دو نوع اطلاعات بدين مثلا شما دنبال متنی ميگردين که هم توش واژه ی جستجو باشه هم واژه ی نت ميتونيد به آسانی جستجو کنيد! بسيار سريع کارشو انجام ميده و ظاهر به مراتب آسون تری نسبت به Search ويندوز داره! اين نرم افزار خوب جستجو رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد
نسخه ی 2.0 رو با حجم 667 کيلوبايت
 تصاويری از محيط برنامه

اين هم کرک:

http://www.cracksplanet.com/get.php?id=24322

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٠٤ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۸ مهر ،۱۳۸۳

AutoShutdown نرم افزاری برای خاموش شدن اتوماتيک سيستم !

www.P30World.comبارها براتون اتفاق افتاده که می خواهيد به جايی برويد ولی کامپيوتر شما بايد کارهای خاص خودشو انجام بده. مثلا وسط Defrag کردن يا چک کردن کل هارد برای ويروس هستيد که مشکلی براتون پيش مياد و يا بايد کامپيوتر رو خاموش کنيد و به کارتون برسيد و يا اينکه اون رو به همون حالت بگذاريد تا بي خودي روشن باشه!! اين اتفاق زمان فراغت شما هم ميتونه به گونه ای ديگر اتفاق بيفتد! مثلا شب هنگام خواب موزيک مورد علاقتون رو ميگذارين و ميرين رو تخت ميگيرين ميخوابين! طبيعتا بعد از نيم ساعت حوصله ندارين دوباره بلند بشين و کامپيتر رو خاموش کنيد! چه خوب بود يک تايمر خوب داشتين که اين کارهای خاموش کردن رو واسطون انجام ميداد!
AutoShutdown يک برنامه ی خوب مديريت Power کامپيوتر ميباشد ! اين برنامه علاوه بر توانايی های خوبی که در زمبنه زمان بندی و تابمر بودن داره به Shutdown سربعتر ويندوز و كمتر هدر رفتن انرژی هم کمک ميکنه! مثلا ميشه با زدن يک کليک ، تنظيم کنيد كه سيستم خاموش يا به حالت Standby يا Logoff و يا ...بره! توانايی خوبی هم داره برای کامپيوتر های شبکه های عمومی مثلاP30World سر ساعت 11 شب تمامی اون سيستم های شبکه خاموش ميشه و بيش از اون ساعت کسی نميتونه به اونا دسترسی پيدا کنه! توانايی جالبی هم در قفل کردن سيستم برای جلوگيری از دسترسی افراد و يا کنترل کامل باتری در سيستم های notebook رو داره و به شما مقدار انرژی Power رو نشون ميده! از ويژگی های بسيار خوبی هم که نسخه ی حرفه ای اين برنامه داره تنظيم بندی برای برنامه هاست! مثلا وقت کار فلان برنامه تموم شد سيستم خاموش بشه!! اين نرم افزار خوب و مفيد رو ميتونين از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 4.5 حرفه ای رو با حجم 1.07 مگابايت!
 تصويری از محيط برنامه

اين آدرس کرکش:
http://cracksplanet.com/get.php?id=23270

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٠٢ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۸ مهر ،۱۳۸۳

دانلود Steganos Security Suite 7 ، يك مجموعه امنيتي فوق العاده!

Steganos Security Suite 7 برنامه ای قدرتمند و کامل در زمينه ی امنيت اطلاعات درون کامپيوتر شما ميباشه و با بيش از 2 ميليون کاربر در سراسر جهان به برنامه ای محبوب و پر فروش تبديل شده و از 7 بخش اصلی تشکيل شده که هر کدام از آنها ميتوانستد برنامه ای مجزا باشند!
1.Steganos Safe : يک گاو صندوق بزرگ و قوی برای حفاظت اطلاعات محرمانه ی شما که از جديد ترين سيستم امنيتی به نام AES يا همون Adcanced Encryption Standard هست استفاده ميکنه و به شما توانايی اين رو ميده که تا 256 گيگا بايت اطلاعات رو از هر نوع فرمتی رو در اين گاو صندوق جا بدين و هيچ بشری جز شما نتونه بهش دسترسی پيدا کنه!!!
2.Steganos Portable Safe : برای جابجايی اطلاعات بسيار مهمتون ميتونين از اين سيستم فوق امنيتی استفاده کنين! توسط اين بخش از اين نرم افزار هر فايل رو ميتونيد در درون يک صندوق قابل حمل ذخيره کنيد و با انتخاب پسوردی برای صندوق آن را بر روی CD و يا هر حافظه ای که ميخواهيد کپی کنيد و مطمئن باشد که هيچکس نميتواند به اين صندوق شما دسترسي داشته باشه( جز خود شما که پسورد برنامه را داريد )
3. E-Mail Encryption : در اين بخش ميتوانيد نامه های الکترونيکی بسيار مهم خودتون و محتويات Attach شده رو قبل از فرستادن نخست غير قابل دسترسی و سپس بفرستيد. با اين کار شما از احتمال ديده شدن نامه و يا محتويات Attach شده به کسانی غير از شخص مورد نظر که آن پسورد را ميداند جلوگيری کرده ايد!
4.Steganos File Manager : در اين بخش از برنامه شما هر فايل و پوشه و درايوی را که بخواهيد ميتونيد غير قابل دسترسی و يا مخفی کنيد! توانايی جالب اين بخش از برنامه در بخش تغيير فرمت هست که ميتونه فايل اجرايی يا متنی شما رو در قالب يک عکس و يا آهنگ مخفی کند تا کسی به آن شک نکند!
5. Password Manager : اين بخش از برنامه ميتونه از تمامی پسوردهای شما و اطلاعات متني و آدرسها و هرچيزی نوشتنی که دوست نداريد کسی ببينه نگه داری کنه! همچنين خود برنامه به طور اتوماتيک اگر شما پسورد آسانی را انتخاب کرده باشيد به شما اخطار ميده که احتمال لو رفتن وجود داره!
6.Internet Trace Destructor : وقتی شما مدتی رو در اينترنت گشت و گذار ميکنيد و تمامی فعاليت های شما در درون ويندوز ذخيره ميشه! اين بخش از برنامه ميتونه تمامی آثار به جا مونده رو پاک کنه و مرور گر و ويندوز شما رو به روز اول بر گردونه! انگار کسی با اين مرورگرو ويندوز وارد اينترنت نشده!
7.Steganos File Shredder : حتما براتون اتفاق افتاده که بخواهيد از شر يک فايل خلاص بشيد! هيچ فايلي با پاک كردن ساده از طريق ويندوز به طور کامل پاک نميشه و با نرم افزار های مخصوص قابل بازگشت ميباشه. توسط اين بخش از برنامه هر فايلی رو که بخواهيد از شرش خلاص بشيد رو ميتونيد به کل نابود کنيد! همچنين توانايی Disk CleanUp رو هم داره که فضاهای مرده ی هارد رو زنده ميکنه! 
اين مجموعه ی نرم افزاری خوب امنيتی رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 7.0.5 رو با حجم 15.9 مگابايت
 تصويری از محيط اصلی برنامه

كرك برنامه :
http://cracksplanet.com/get.php?id=25364

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٥ مهر ،۱۳۸۳

محافظي به نام IE Secure Master 2.10

IE Secure Master محافظت كننده از مرورگر اجباري Micro$oft به نام IE ( اينترنت اكسپلورر ) است . همانگونه كه از اسم برنامه مشخص است برنامه اي است براي محافظت از Internet Explorer. Clear cookie, cache, history و علاوه بر اين ويژگي ها قابليت تنظيم كردن شبكه را نيز براي افزايش سرعت انجام مي دهد .
تمامي اين خصوصيات داراي فوايد بسيار هستند ! اگر سرعت اينترنت و يا سيستم شما در هنگام كار با اينترنت پائين مي آيد چاره ي كار مي تواند IE Secure Master باشد زيرا Cookie ها و .... باعث كند شدن صفحاب وب مي شوند و در هنگامي كه بر روي ويندوز بارگذاري مي شوند سرعت زيادي از ويندوز را به خود اختصاص مي دهند و علاوه بر اين به دليل دريافت از اينترنت باعث سپري شدن زمان زيادي به صورت بيهوده مي شود . مي توان به اين برنامه به عنوان يك دكتر IE نگاه كرد كه تمامي اثرات اين كلوچه هاي بدمزه را از روي ويندوز پاك مي كند و حالا مي توانيد با سرعت و اطميناني بيشتر از گذشته در اينترنت سيري كنيد . اين برنامه تنها مختص به پاك كردن اثرات نمي باشد و بلكه تمامي تنظيمات IE Connection , IE Options , IE Cookies , IE History , IE Cashe , IE Favorite , Clear Content Advisor را نيز تحت سلطه ي خود در مي آورد !
مروري بر تمامي فعاليت هايه برنامه :
IE Connection : با تنظيمات قسمت اتصال به اينترنت مي تواند سرعت اينترنت را تا حد باوردنكردني اي بالا ببرد و البته در مواردي مانند : آپلود كردن فايل ها , دريافت فايل هاي صوتي و تصويري , افزايش سرعت چت كردن , سرعت دادن به دانلود كردن صفحات وب و فايل ها , سريعتر كردن ارسال ايميل و حتي جي ميل ( Gmail ) , و مهمترين ويژگي مخفي ماندن و يا همان Surfing در اينترنت كه بدون اين مورد هرگز نبايد وار اينترنت شد !
IE Options : با زير نظر گرفتن اين قسمت بررسي مي كنه دسترسي داشتن به سرورها رو وهمچنين موارد وابسته به آن را .
IE Cookies : از بين بردن كوكي ها كه وقتي وارد يك سايت مي شويد آن سايت با قرار دادن كوكي مد نظر خود كه يك فايل نوشتاري Text مي باشد باعث مي شود در دفعات بعدي شما را به سمت سايت خود روانه كنند كه البته مي تواند بسيار خطرناك و نفوذپذير براي هكران باشد.
IE History : كه امروزه امري واجب براي تمامي كساني است كه از اينترنت استفاده مي كنند كه همه دوست دارند ردپاي خود را از اينترنت پاك كنند تا افراد ديگر متوجه فعاليت آن ها در اينترنت نشوند و اين قسمت تمامي ردپاها و اثرات فعاليت در اينترنت را به صورت كامل از بين مي برد.
IE Cache : كه در زماني كه وارد يك سايت مي شويد آن سايت بر روي هارد شما ذخيره مي شود و سپس نمايش داده مي شود كه اغلب اين قسمت هاي سايت ها را از جمله تصاوير آن ها را مي توان به صورت آفلاين نيز ديد و اين بدين دليل است كه وقتي شما وارد يك سايت مي شويد و در زمان ديگر اگر مي خواهيد وارد آن شويد سيستم آن ها را با Cache هايي كه قبلا در ويندوز قرار گرفته اند مطابقت مي دهد و در صورت يكي بودن از روي هارد بارگذاري مي كند كه باعث افزايش سرعت مي شود كه البته اين قسمت برنامه براي نظارت كلي در اين مورد است كه مي توانيد آن ها را پاك كنيد و يا فقط يكي از آن ها را پاك كنيد البته اين Cache ها خود سرعت زيادي از بوت شدن ويندوز را مي گيرند .
IE Favorite : نمايش ليست علاقه مندي ها رو بر رويه صفحات وب.
Clear Content Advisor : امكاني كه بر رويه ويندوز وجود ندارد ! امكان پاك كردن پسوورد ها و يا تغيير دادن. اطلاعات ضبط شده بر رويه صفحات وب .
 دانلود کنيد نسخه ی 2.1 رو با حجم 1.5 مگابايت

كرك :
http://sandro872.altervista.org/immagini/2420.zip

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٤ مهر ،۱۳۸۳

معرفي Kerio Personal Firewall 4.1.1 ، يك ديوار آتش قدرتمند!

آيا شما هم با ويروس ها ، تروجان ها و نرم افزار هاي مخرب و هك دست به گريبانيد؟ تا به حال فکری برای جلوگيری از ورود ويروس ، تروجان ، نرم افزار هاي مخرب ... کرده ايد؟
امروز يک ديواره آتش عالی برای شما دارم که مطمئنم خيلی برای شما ميتونه مفيد باشه و از ورود هرگونه ويروس يا کرم يا تروجان به کامپيوتر شما جلوگيری کنه! البته كار اصلي ديوار آتش محافظت از كامپيوتر شما در برابر هكر ها و حملات اينترنتي هست ولي هميشه تمام فعاليت هاي كامپيوتر زير نظر گرفته ميشه تا مبادا نرم افزاري بدون اجازه شما اطلاعات ارسال كنه يا ...
Kerio Personal Firewall يک ديواره آتش عالی و کارامد هست که کاربران زيادی رو هم درجهان به سمت خودش کشيده!
Kerio Personal Firewall با تحت نظر داشتن Port ها و Protocol ها و IP آدرسها امنيت لازم رو برای يک کامپيوتر خانگی فراهم ميکنه، حتی توانايی Block کردن pop-up ها و فيلتر کردن ورود و خروج بنرهای تبليغاتی و جلوگيری از فعاليت Spyware ها رو هم داره، همچنين خودش رو از طریق اينترنت Update ميکنه!
روی هم رفته Kerio Personal Firewall تمام خصوصيات يک ديوار آتش خوب و مناسب رو داره و به راحتی با McAfee يا Norton رقابت ميكنه، در ضمن با ويندوزهای 98/NT/ME/2000/XP سازگاری کامل داره
 دانلود کنيد با حجمی حدود 7.3 مگابايت
 تصويری از محيط اين Firewall

كرك برنامه :

http://67.19.149.37/downloaded_from_vip-soft.net/
Kerio%20Personal%20Firewall%204.x.x.rar

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۸:٠٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٤ مهر ،۱۳۸۳

نرم افزاری برای حل مشکل اشغالی خطوط و اتصال سريع به اينترنت !

بسياری از کاربران اينترنت مشکل پشت خطوط تلفنی شلوغ موندن رو دارند. در ساعت های شلوغ انواع شماره تلفنهای ISP مورد نظر رو امتحان ميکنن و همشون هم اشغاله.آخر هم از بس شماره عوض کردن خسته ميشن و در نتيجه ، Connect شدن رو بی خيال ميشن! البته با اومدن ويندوز Xp خود ويندوزعلاوه بر توانايی خوب Redial ميتونه شماره ها رو هم عوض کنه در صورت نياز و تا حد زيادی اين مشکل رو رفع کنه! ولی شايد هميشه ويندوز Xp در دسترس نباشه و يا به توانايی های بيشتری هم توسط يک نرم افزار کمکی اتصال به اينترنت نياز باشه! نرم افزار Advanced Dialer برنامه ای خوب برای اتصال به اينترنت هستش که قابليت شماره گيری سريع رو داره و در صورت اشغال بودن تغيير شماره مي پردازه و آنقدر شماره ها رو عوض ميکنه و شماره گيری رو ادامه ميده که سر آخر به يکی از شماره های ISP متصل بشه واگر خط به هر دليلی ناگهان DC بشه مجددا به سرعت دوباره ارتباط رو برقرار ميکنه. ميتونه به گونه ای عمل کنه که هر گاه هر کدوم از برنامه های کاربردی نياز به اتصال داشت خود به خود فورا به اينترنت متصل بشه! علاوه بر توانايی های خوبش در شماره گيری قابليت حسابرسی رو هم داره ! شما با دادن اينکه برای مثال پول تلفن ساعتی فلان قدره و پول Account فلان قدر خودش تمامی مدت زمان اتصال رو حساب و پس از جمع بندی به شما ميگه که چقدر خرج اتصال شما شد!!جالبه نه؟ ديگه از پول تلفنی که سر ماه مياد هم باخبر ميشين!همچنين با Advanced Dialer ميتونين برنامه ريزی کنين که در فلان روز و فلان ساعت سيستم به اينترنت وصل بشه . علاوه بر اين قابليت تنظيم شدن برای اجرای برنامه رو هم داره مثلا در همون روزی که تنظيمP30world کرديم تا خود به خود وصل بشه بعد از اتصال Browser رو باز کنه و يا برنامه ی چک کردن E-Mail شما رو باز کنه و يا نرم افزار دانلود شما رو و يا ........(البته اينجوری نيست که فقط اجرا کنه ، ميتونين بهش دستور هم بدين مثلا پس از باز کردن نرم افزار دانلود Getright بر روی گزينه چندم اين ليست کليک کنه و يا کليد Resume رو بزنه که کنترل فوق العاده ای به شما ميده که همه ی کارها رو عهده ی خود برنامه بگذاريد و خودتون هيچ کاری نکنيد!! نمونه ای از اين نوع برنامه ريزی رو ميتونيد در اين عکس ببينيد)! اين برنامه ميتونه در Systray ويندوز قرار بگيره و با يک کليک ساده محيط ساده و کوچيک و آسون و کم حجمش بالا بياد. برای جلوگيری از استفاده ی غير قانونی از برنامه هم ميتونين برای اون پسورد بگذاريد! توانايی خوبی هم در کمک به دقت ساعت کامپيوتر داره که اون رو با ساعت اتمی بين المللی موسسه ملی استاندارد و فن آوری يا همون NIST هماهنگ ميکنه و به شما توانايی تبديل ساعت های مختلف زمانی کشور ها رو ميده!! گزارش کلی و آماری اتصال به اينترنت رو هم بهتون ميده مثلا آخر ماه و يا آخر سال ميتونيد به صورت نمودار آماری ببينيد که در چه روزی از ماه يا از سال بيشترين زمان اتصال رو داشتيد و يا در چه روزهای کارکرد شما بيشتر ميشه و ...
اين برنامه ی بسيار مفيد رو حتما امتحان کنيد! بسياری از مشکلاتتون رو حل خواهد کرد. Advanced Dialer رو ميتونيد از اينجا :
 دانلود کنيد نسخه ی 2.5 رو با حجم 985 کيلوبايت

اين هم کرکش:

http://cracksplanet.com/get.php?id=5765
http://cracksplanet.com/get.php?id=851

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:٥٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ مهر ،۱۳۸۳

محافظت از فايل ها و اطلاعات به كمك Computer Security 1.5

منبع : P30world.comامنيت مسئله بسيار مهمي هست كه بايد بهش اهيمت داد و در فعاليت هاي مختلف به اون توجه داشت! در يك شركت و يك كار حرفه اي ، هيچ چيز مهم تر از امنيت و محافظت از اطلاعات و نحوه عمل كرد مهم نيست! Computer Security نرم افزاري هست كه نياز هاي شما رو در مورد محافظت از اطلاعات و ... كمك ميكنه و ميتونيد با خيال راحت امور رو به دست اين نرم افزار زيبا و قدرتمند بسپاريد! به كمك اين نرم افزار ميتونيد فايل هاي مهم و حياتي خودتون رو رمزي كنيد و حتي ميتونيد اوها رو بصورت فايل هاي EXE درست كنيد تا انتقال اون با امنيت بيشتري صورت بگيره ( استفاده از اين نوع فايل EXE منوط به داشتن رمز فايل خواهد بود ) حتي ميتونيد بعضي از اطلاعات خودتون رو به كمك امكانات اين نرم افزار از بين ببريد تا به وسيله هيچ نرم افزاري قابل برگشت نباشه!
توجه داشته باشيد كه هيچ انسان عاقلي از امكانات برنامه هاي Word, Excel, Access براي رمزي كردن اسناد خودش استفاده نميكنه چون تعداد بسيار زيادي از نرم افزار هايي كه رمز فايل هاي Word, Excel, Access رو پيدا ميكنن وجود داره ! پس چه بهتر كه از يك نرم افزار قدرتمند و جداگانه براي محافظت از فايل ها و اسناد خودتون استفاده كنيد!
قابليت هاي اين نرم افزار :
قابليت انتخاب بيش از 20 نوع الگوريتم رمز نگاري : 3Way, Twofish, Cast 128 , Saphire , Blowfish, Rijndael, Diamond II و ...
رمزي كردن و برگرداندن فايل ها به حالت اوليه بدوت توجه به سايز فايل ها ، قابليت مخفي كردن اطلاعات ، كاربري ساده و آسان ، استفده از اگوريتم مخصوص براي از بين بردن اطلاعات به نحوي كه قابل برگشت نباشند! قابليت قفل كردن نرم افزار ها خصوصي به نحوي كه فرد ديگري توانايي كار با اون رو نداشته باشه! 
دانلود كنيد با حجمي حدود 3 مگابايت
 تصويری از محيط برنامه

كرك برنامه :
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=13940&char=C

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:٤٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ مهر ،۱۳۸۳

Personal Inspector نرم افزاری برای تحت نظر گرفتن فعاليت ها !

Personal Inspector برنامه ای خوب و مناسب برای زير نظر گرفتن تمامی فعاليت های کامپيوتر و اينترنت ميباشه ولی تفاوت عمده ای که با Keylogger ها داره اينه که اولا اين نرم افزار رو به عنوان ويروس و يا برنامه ی جاسوسیP30World نميشناسن و ثانيا توانايی های فوق العاده ای در کنترل برنامه به کاربر ميده! ساير نرم افزار های جاسوسی بعد از نصب خودشون کار خودشون رو ميکنن ولی اين برنامه در بخش Hotkey خودش ميتونه به طور مستقیم فعاليتها رو کنترل کنه! اين نرم افزار ميتونه تمامی آدرسهای اينترنتی ديده شده و نام صفحات بازديد شده و تمام کليد های تايپ شده(حتی پسورد ها) رو براتون ضبط کنه ! ميتونه کلماتی که وارد Clipboard ميشن و يا نام هر برنامه ای که اجرا ميشه رو براتون ذخيره کنه. تمامی اطلاعات جمع آوری شده در گوشه ای از هارد به طور غير قابل بررسی قرار ميگيره که کاربر ميتونه از طريق محيط برنامه يا از طريق شبکه بهش دسترسی پيدا کنه.از اين برنامه علاوه بر محيط های خانگی ميشه در ادارات و کتابخانه ها و کافی نت ها و ... ساير مکان ها استفاده نمود. به طور کاملا مخفی نصب ميشه و ميتونيد آثار نصبش رو از add/remove و منوی و startup و .. توسط خود برنامه مخفی کنيد!برای آشنايی بيشتر با سادگی و محيط آسان و خوب برنامه و حتی توانايی های آن ، تصاوير اين برنامه رو قبل از دانلود ببينيد.Personal Inspector رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 4.01 رو باحجم 1.05 مگابايت
 تصاويری از محيط برنامه

كرك برنامه :
http://www.crackdb.com/get.php?id=25632

و يا

http://cracksplanet.com/get.php?id=25157

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:٤٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ مهر ،۱۳۸۳

دانلود Zealot All Video Joiner 1.4.1 ، نرم افزاري براي چسباندن فايل هاي ويدئويي!

منبع : P30world.comAll Video Joiner ميتونه در چسبوندن چندين قطعه ويدئويي كوتاه و ساختن يه فايل ويدئويي بلند كمكتون كنه!شما ميتونيد تعداد نا محدودي فايل ويديويي رو وارد ليست اين برنامه كنيد و به سادگي هر چه تمام تر ، ترتيب نكايش رو مشخص كنيد و سپس فايل خروجي خودتون رو كه يه قطعه فيلم طولاني و متشكل از قطعات كوچك تر هست رو تحويل بگيريد!اين نرم افزار از فرمت هاي AVI/DivX, MPEG, WMV/ASF به خوبي پشتيباني ميكنه و ميشه ادعا كرد كه تمام فرمت هاي محبوب رو ميتونه مورد استفاده قرار بده! قابليتيكه اين نرم افزار رو از ساير نرم افزار ها متمايز ميكنه اينه كه Zealot All Video Joiner بر خلاف ساير نرم افزار ها ، ميتونه قطعات مختلف رو با فرمت هاي مخلف به همديگه بچسبونه و نيازي نيست كه همه قطعات از يه فرمت تصويري باشن!همچنين خروجي اين نرم افزار ميتونه به يكي از اشكال AVI, MPEG, WMV, ASF باشه. محيط نرم افزار بسيار ساده و زيبا هست و شما ميتونيد مستقيما پيش نمايش فيلم و روند عمليات رو به عينه مشاهده كنيد! 
 دانلود Zealot All Video Joiner 1.4.1 با حجمي حدود 2 مگابايت

سريال برنامه :

Name: eXpert
Key: 382EC211303C0FAD514A9A6EDACE00
or
Name: VipSoft
Key: 3D497B311D4A6F6B6370A1F60DAB6A

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:٤٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ مهر ،۱۳۸۳

Alive File Encryption 1.3.0 نرم افزار براي رمز گذاشتن روي فايل هاي شما

Alive File Encryption يك نرم افزار خوب و با قابليت هاي زياد هست كه ميتونيد به كمك اون ، فايل ها و پوشه هاي خودتون رو رمزي كنيد و به اين روش از سوء استفاده و دسترسي به اونها جلوگيري كنيد!اين نرم افزار سازگاري كاملي با اسكپلورر ويندوز شما داره و به راحتي ميتونيد روي فايل خودتون كليك راست كنيد و اونها رو با يه كلمه رمز قفل كنيد! با كليك راست روي فايل ها ميتونيد از عناوين Encrypt/Decrypt استفاده و فايل رو رمزي يا از حالت رمزي خارج كنيد!يكي از قابليت هاي خوب اين نرم افزار اينه كه ميتونه فايل رمزي رو بصورت EXE و اجرايي تحويلتون بده ... با اين حساب نيازي به داشتن برنامه اصلي ( براي بازكردن فايل ) نخواهيد داشت!در كل اين نرم افزار ميتونه يك ابزار امنيتي خوب و قدرتمند براي كاربران تازه كار و حرفه اي باشه!
همچنين اين برنامه از Command Line هم بطور كامل پشتيباني ميكنه و ميتونيد به كمك اون به مقصود خودتون برسيد!
از قابليت هاي ديگه اين نرم افزار ميشه به متد رمز نگاري 128-bit و قابليت رمزي كردن فايل ها و پوشه ها بطور دسته جمعي اشاره كرد!
 دانلود كنيد Alive File Encryption 1.3.0 با حجمي حدود 1.08 مگابايت
 تصويري از محيط اين نرم افزار

كرك برنامه :
http://www.crackdb.com/get.php?id=18759

name: freeserials.com
sn: 10041-F753E-21D1C

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:۳٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ مهر ،۱۳۸۳

دانلود Cyber Monitor 2004 ، نرم افزاري براي مديريت كافي نت و شبكه هاي عمومي!

Cyber Monitor 2004 نام برنامه ای خوب و قوی برای مديريت و کنترل همه جانبه ی سيستم های پشت يک شبکه مانند کافی نت ها و کتابخانه ها و مدارس و ساير شبکه های عمومی ميباشد! با استفاده از اين نرم افزارP30World از وضعيت تمامی سيستم ها آگاه خواهيد بود و ميتونيد کنترل آن سيستم ها رو به دست بگيريد و از برنامه های کاربردی در حال اجرا و پنجره های باز خبر داشته باشد. همچنين ميتونيد به پاک کردن آن سيستم ها از راه دور بپردازيد مثلا History را پاک کنيد يا محتويات داخل MY Documents رو خالی کنيد و يا وقتی کسی پشت سيستم نيست آن را به حالت Logoff ببريد( به طور Remote و با استفاده از CyberMonitor سيستم سرور) و هنگامی که کاربر قصد استفاده داشت آن را به حالت طبيعی بازگردانيد! همچنين توانايی Shutdown , restart و ... رو هم داره. ميتونيد با اين نرم افزار حساب ها رو هم بررسی کنيد و علاوه بر Time زدن ، قيمت رو هم محاسبه کنيد و ميتونه ليست های مختلفی از کارکرد های مختلف بسازه!! توانايی اين رو هم به شما ميده که اطلاعاتتون رو از اين سيستم به اون سيستم انتقال بدين!!! ويژگی قابل توجهی هم در مورد Timer داره که زمانی که زمان از پيش تعيين شده ی کاربر تمام شد با به صدا در اومدن آهنگ يا زنگی که انتخاب کرديم اون شخص متوجه ميشه!حتی ميتونيم از سيستم سرور به تمامی سيستم های ديگر پيغام بفرستيم! از نظر امنيتی در سطح بالايی قرار ميده سيستم ها رو . P30Worldدر کل نرم افزاری بسيار مفيد برای کافی نت دار ها و مسئولان شبکه های عمومی هست که من استفاده از اونو توصيه ميکنم.
دانلود کنيد نسخه ی 2004 برای سرور رو : 
برای ويندوز Xp ,2003 با حجم 3.6 مگابايت
 برای ويندوز Me,2000 با حجم 8.6 مگابايت
 برای ويندوز 95و98و NT4.0 با حجم 13.1 مگابايت
 تصاويری از محيط برنامه

كرك برنامه :
http://www.crackdb.com/get.php?id=25370

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:۳۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳ مهر ،۱۳۸۳

دانلود MP3 Remix 2.0 ، نرم افزاري براي افكت گذاري و تغييرات بر روي صدا ها!

آيا شما هم به موزيک علاقه دارين و دوست دارين که DJ باشين ولی هيچ آموخته ای در اين مورد ندارين؟ خوب ديگه ناراحت نباشين، چون حالا ميتونيد با MP3 Remix به شغل شريف DJ رو بيارين!
MP3 Remix ميتونه با گذاشتن افکتهای مختلف و بسيار زياد روی صدا و همچنين تغيير سرعت صدا برای شما يک محيط حرفه ای رو فراهم کنه.اين برنامه توانايی اينو هم داره که افکتها رو مطابق سليقه شما تغيير بده و روی صدا بذاره
از امکانات ديگه اين برنامه ميشه به اين موارد اشاره کرد:
پيدا کردن اتوماتيک ضرب ها و شکافها و خراشهای صدا و تعمير اونها ، منبع عظيم Loops و Presets و صدا ، ضبط صدای شما با بهترين کيفيت ، Mix کردن تعداد زيادی صدا با هم ، پشتيبانی فرمتهای مختلف مثل MP3 و WMA و WAV
اضافه کردن 64 نوع صدا با هم ، و خيلی امکانات متنوع ديگه که کار شما رو آسون ميکنه
 دانلود کنيد با حجمی حدود 2 مگابايت
 تصويری از محيط برنامه

كرك برنامه رو از اين سايت ميتونيد بگيريد:

 http://www.crackdb.com/get.php?id=121
بعد از باز كردن فايل كرك (keymaker ) فايل CR-MRM20.exe رو اجرا كنيد سپس يك فايل با پسوند reg ساخته ميشه كه نام اون CR-MRM20.reg هست
فايل reg را اجرا كنيد وپس از اتمام خود برنامه را........ Smile

دوستان عزيز ممكن شما دوست داشته باشيد نسخه plus اين برنامه يعني MP3 Remix Plus 2.0 Player را داشته باشيد .
براي اينكار از اين ادرس ميتونيد استفاده كنيد
http://downloads.fxsound.com/remix/remixInstallSTD-Plus.exe
حجم اون 3.08 مگابايت هست و قيمتش 39.99 دلار
Crying or Very Sad
ولي از اونجاييكه ميدونم همگي خريديمش از اين سريال براي رجيستر كردنش استفاده ميكنيم هر چند همون كرك بالايي هم خوب جواب ميده
-----------------------------------------------------------
سريال:
RCE596340
-----------------------------------------------------------
Wink

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:٠٢ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۱ مهر ،۱۳۸۳

Media Detective 2.1 برنامه ای برای جستجو و پيدا کردن رسانه های نامناسب !

P30World اگر شما مسئول بخش کامپيوتر يک مکان عمومی باشيد ، حتما با مشکل استفاده ی نابجا از سيستم ها روبرو شده ايد و بارها به اين فکر افتاده ايد که هارد رو برای پيدا کردن عکسها و يا فيلم های نامناسب و غير اخلاقی جستجو کنيد و اونا رو پبدا کنيد . اين کار برای خيلی از کامپيوتر های اداری و جاهای عمومی کاملا ضرورت داره. ولی چه جوری ميشه انجامش داد؟ Media Detective نرم افزار بسيار جالب و خوبيه که با اون ميتونيد با استفاده از شيوه های جستجوی گوناگونی که داره در درون هارد به جستجوی و پيدا کردن اينگونه رسانه های نامناسب بپردازيد. توانايی های خوب اين نرم افزار قدرتمند به اين ترتيب هستند:
Nudity Detection: اين برنامه قادره که رنگ پوست رو در عکسها و Frame های فيلم تشخيص بده و عکسها يا فیلم هايی که درصد برهنگی توشون زياد باشه رو براتون مشخص کنه.
Keyword Scanning: جستجو بر اساس کلمات و جملات زننده که از شيوه های مختلفی برای پيدا کردن اين کلمات در رسانه های گوناگون صوتی و تصويری و متنی مانند txt ها و فایل های Office و ... استفاده ميکنه.
Multiple View Styles: تمامی فايلهای يافت شده ميتونه به دو صورت برای شما نشان داده بشه! يکی تصويری و به صورت Thumbnail و ديگری به صورت نمايش متنی!
File Extension Checking, Zip File Analysis: اين نرم افزار قابليت جستجو در فايلهای فشرده Zip و فايلهای مخفی شده ی ويندوز رو هم داره!
Rapid Scanning : اين برنامه از تکنولوژی بسيارقدرتمندی برای جستجوی سريع بين فايلهای استفاده ميکنه که به شما در رسيدن هر چه زودتر به مقصد کمک فراوانی ميکنه
از ويژگيهايی که در نسخه ی 2.1 به اين برنامه اضافه شده ميشه به:
Internet History Scanning( که با چک کردن History به شما ميگه که از چه سايتهای غير اخلاقی بازديد شده و ....!)
و گزارش نتايج حاصل و تغييرات کلی محيط برنامه و پيشرفت آن اشاره کرد! Meida Detective رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 2.1 رو با حجم مگابايت

كرك برنامه :

http://www.crackdb.com/x.php?id=25471

و يا http://www.crackdb.com/get.php?id=25880

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۱ مهر ،۱۳۸۳

دانلود ACDSee 7 PowerPack ، جديدترين نسخه از اين نرم افزار مشهور!!!

P30Worldنرم افزار بسيار قدرتمند ACDSee رو همتون ميشناسين. معروف ترين و بدون اغراق بهترين برنامه ی مديريت تصاوير که به تازگی ويژگی های بسيار جالبی هم بهش اضافه شده و اين نرم افزار رو کاملا متمايز کرده! ACDSee 7 PowerPack آخرين نسخه از اين برنامه ی بسيار قوی هستش که به خاطر ویژگيهای بی نظيرش به همگی شما استفاده از اونو توصيه ميکنم. اصول کار ACDSee 7 بر پايه اين 3 بخش بزرگ هستش:
1.ACDSee 7—The Photo Manager That Sets You Free

بخش مديريت تصاوير که ميتونه تمامی تصاوير موجود در هارد شما رو زير نظر و تحت پوشش قرار بده و با سرعت بالايی که داره اونها رو برای شما به صورت های مختلف بياره. اين بخش 50 فرمت از فايلهای صوتی و تصويری رو تحت پوشش قرار ميده! فايلهای مانند: JPEG, TIFF , PSD , MP3 , MPG , WMV , GIF ,WAV, MPEG , MOV BMP,RAW و... همچنين توانايی فوق العاده ای برای اتصال به سخت افزار های ديگر مانند دوربين ديجيتال و گوشی های موبايل داره!ميتونه تمامی تصاوير دوربين شما رو وارد کامپيوتر کنه و همچنين برای فرستادن تصاوير به داخل موبايل هم نرم افزارهاي خاص خودشو داره.. اين بخش قدرتمند در داخل خودش يک Editor هم داره که به ما در ويرايش جزيی ولی واقعا ضروری بسياری از تصاوير کمک ميکنه. اين بخش شامل نرم افزارهايی برای از بين بردن قرمزی چشم و برش و تغيير سايز و برگرداندن و برعکس کردن و تغيير فرمت فايل و دادن افکتهای زيبا ميباشه!
2.ACD Photo Editor 3—Easily Edit Your Photos Like A Pro

در اين بخش از برنامه شما ميتونيد از ابزارهای فراوان و حرفه ای اين بخش به ويرايش کامل تصاويرتان بپردازيد و تقريبا نياز شما رو از برنامه های ديگر رفع ميکنه( نه نياز حرفه ای!) همچنين افکتها و فيلتر های بسياری همانند photoshop داره که به شما در تغيير محيط تصويرتون کمک ميکنه !
3.ACD FotoSlate 3—Fast, Easy, Accurate Photo Printing

ابزار بسيار جالب PhotoSlate اين نسخه از برنامه به شما اين امکان رو ميده که بتونيد تصاوير زيبای خودتون رو با کيفيت و دقت لازم چاپ کنيد! اين نرم افزار چاپگر حرفه ای به شما اجازه ميده که تصاويربا سايزهای 4x6, 5x7 and 8x10 به آسانی و با کيفيت بالا بر روی کاغذ بياوريد.P30world
از ويژگيهای ديگر اين نرم افزار خاصيت Plug-In دار اين برنامه هست كه توانايی هاش رو چند برابر ميکنه. ميتونه توانايي ديدن و مديريت انواع فايل تصويری و فرمتهای ديگر صوتی و بسياری ديگر از توانايی های خوب رو اضافه کنه که ليست کاملشونو ميتونيد در اين بخش ببينيد!
ويژگيهای بسياری در ACDSee 7 PowerPack به اين برنامه اضافه شده که از مهمترين آنها ميتونم به مقايسه تصاوير شبيه هم که در بخش Side-By-Side Image Compare هست و مديريت و سازماندهی تصاوير با سرعت بيشتر از گذشته و توانايی رايت CD های تصويری هستش! همچنين ميتونه SlideShow های زيبايی از فايلهای Flash , PDF بسازه!!
اين نرم افزار بسيار قدرتمند رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود كنيد نسخه ی 7 رو با حجم 19 مگابايت

كرك برنامه :
http://www.crackdb.com/get.php?id=25831

فايل crack.rar رو باز كنيد و محتواي اون رو در آدرس زير كپي كنيد ( محل نصب برنامه )

C:\Program Files\Common Files\ACD Systems\EN

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۱ مهر ،۱۳۸۳

ساخت فايل هاي صوتي Mp3 به كمك ESan MP3 Builder 2.0

منبع خبر : P30world.comشما هم مثل ساير كاربران ، علاقه زيادي به فايل هاي كم حجم و پر كيفيت Mp3 داريد؟ آيا ابزار مناسبي براي ساخت فايل هاي Mp3 و استفاده از اون در كامپيوتر ، Mp3 Player و ... در اختيار داريد؟ با اينكه نسخه هاي جديد نرم افزار محبوب Winamp اين امكان رو به كاربران خودش ميده تا بتونن از سي دي هاي صوتي خودشون ، فايل هاي Mp3 بسازن ، ولي هم چنان نرم افزار هايي منتشر ميشن كه تخصصا كارشون ساختن فايل هاي Mp3 هست! ESan MP3 Builder 2.0 يك نرم افزار قدرتمند ، زيبا و مناسب هست كه ميتونيد به كمك اون از سي دي هاي صوتي خودتون فايل هاي Mp3 بسازيد و يا اينكه فايل هاي Wav خودتون رو به اين فرمت صوتي محبوب و دوست داشتني تبديل كنيد! قابليت هاي اين نرم افزار به اين قراره :
تبديل فايل هاي صوتي Mp3 از سي دي هاي صوتي ، تبديل Wave به Mp3 ، قابليت ساختن فايل هاي Mp3 بصورت دسته جمعي ، داراي محيط كاربر پسند و كاربري ساده و آسان ، استفاده از LAME engine  ، پشتيباني از ويندوز هاي Win98/ME/2000/XP/2003 و ...
 دانلود كنيد با حجمي حدود 2 مگابايت

سريال برنامه :
name: freeserials.com
sn: 19DD-AC97-5EB1-38E8-EA15-0C98-65CE

name: User
Code: 42A7-3E27-A8AB-4B1D-B450-290C-6BF0

name: sinsin@sinsin.tv
Code: 93DF-0F11-98D1-6546-A45E-BF6B-BB7B

 

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٥٤ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۱ مهر ،۱۳۸۳

داشتن 150 Clipboard با توانایی های فوق العاده توسط Clipboard Express Pro 3.1.8

P30Worldحتما با کليپ برد ويندوز آشنايی دارين! قسمتی که هر چيزی رو کپی کنيد چه متن چه تصوير و هر چيز ديگر وارد آنجا ميشه و تا زمان چسباندن در همونجا ميمونه! Clipboard ويندوز محدوديت داره و يک عدد بيشتر نيست ولی همون يکی هم خيلی سرعت کارها رو بالا ميبره. Clipboard Express Pro نرم افزای برای ساختن مجموعه ای از Clipboard هاست تا با در دست گرفتن کنترل آنها به آسانی هر چه تمام تر فقط با Paste کردن گزينه يا متن يا عکس و يا هر چيز مورد نظرتون رو با صرفه جويی کامل در زمان به دست بيارين. محيط اين برنامه قابل تنظيم برای چندين و چند Clipboard هست که ميتونيد از هر طريقی متن و يا گزينه ی مورد نظرتون رو وارد حافظه کنيد. خود برنامه ميتونه اعلام کنه که چقدر حجم شما در Clipboard ذخيره کردين . قادره به طور مستقيم و فقط با Paste کردن وارد آدرس صفحه ی وبی که شما ذخيره کردين بشه! در StartUp ويندوز قرار ميگيره و خود به خود هميشه در Systemtray موجود هست و کاملا قابل دسترسی و ويرايش هست. قابليت تنظيم شدن برای 150 کليپ برد رو داره و هر Box کليپ برد 32000 کارکتر رو ميتونه در خودش جا بده!!! قابليت تنظيم شدن برای Hotkey رو داره و چاپ شدن هم داره.  برنامه ای بسيار مفيديه برای صرفه جويی در زمان و انرژی  شما هنگام کار با کامپيوتر .Clipboard Express Pro رو ميتونين از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 3.1.8 رو با حجم 1.5 مگابايت!

كرك برنامه :
http://www.crackdb.com/get.php?id=25781

name: freeserials.com
sn: GENHW10247373

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٥۱ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۱ مهر ،۱۳۸۳

دانلود AudioXEditor Platinum 5.3.1.6 ، نرم افزاري براي ويرايش صدا!

منبع خبر : P30world.comAUDIOXEDITOR PLATINUM يك اديتور اصوات ديجيتالي با محيطي دوستانه و كاربر پسند هست!اين نرم افزار زيبا و قدرتمند ابزار مناسبي هست براي انجام ويرايش هاي كوچك ( در حد نياز هاي كاربران خانگي ) و ميتونه شروع خوبي باشه براي همه اونهايي كه زمينه كاريشون به صدا و ويرايش صدا هاي ديجيتالي مرتبط هست!اين نرم افزار شامل ابزار هايي براي اعمال افكت ، ويرايش ، فيلتر و تبديل فايل هاي صوتي به فرمت هاي مورد نياز MP3, WMA, WAV, Ogg Vorbis, VOX ميباشه.همچنين به يك ابزار قدرتمند براي ضبط كردن هر نوع صدا در كامپيوتر نيز مجهزه ( اين ابزار علاوه بر اينكه ميتونه صدا ها ورودي از ميكروفن رو بخوبي ضبط كنه ، توانايي ذخيره كردن صدا هاي جرياني اينترنت (  streaming audio ) رو هم داره!!!از ديگر قابليت هاي خوب و دوست داشتني اين نرم افزار اينه كه كاربر بعد از به كارگيري يه افكت بر روي فايل صوتي ميتونه پيش نمايش و خروجي صدا خودش رو بدون ذخيره كردن گوش كنه و چنانچه مورد رضايش بود در موردش تصميم بگيره!
شايان ذكره كه نرم افزار فوق از ديد Download.Com بيشترين امتياز رو ( 5 ) كسب كرده و از هم نوعان خودش يك سرو گردن بالاتر هست!اين نرم افزار خوب به همه دوستاني كه با موسيقي و ويرايش و ... سرو كار دارن توصيه ميشه!
 دانلود كنيد با حجمي حدود 8.3 مگابايت

سريال برنامه :
AXE5B18080D

اين هم کرکش:

http://crackz.ws/?i=12710

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٤٩ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۱ مهر ،۱۳۸۳

مقايسه سرورهای لينوکس و ويندوز

لينوکس ويندوز 2000 سرور

    در زمينه ميزبانی وب همواره 2 سيستم عامل مهم وجود داشته است: ويندوز و يونيکس (لينوکس). مهمترين سوالی که همواره در اين زمينه از ما ميشود آن است که کدام سيستم برای سايت ما مناسب است؟ ويندوز يا لينوکس؟ پاسخ ما با توجه به هدف شما از داشتن وب سايت و برنامه ای که برای آن سايت در نظر داريد متفاوت است. ما اکثرا به مشتريان خود توصيه ميکنيم که برای شروع با لينوکس شروع کنند و اگر در آينده نياز به گسترش کار و استفاده از قابليتهای ويندوز بود، سايت خود را به ويندوز منتقل نمايند.

     معمولا سرورهای ويندوز قابليتهای بيشتری دارند و البته از نظر هزينه گرانتر از لينوکس ميباشند. اما سرورهای لينوکس معمولا با ثبات تر (
Stable) هستند و از نظر سرعت نيز بين دو سيستم تفاوت چندانی وجود ندارد.

     از نظر امنيت اکثرا ميگويند سرورهای لينوکس امن تر از ويندوز هستند. اما ما در شرکت پشتيبانان شبکه با در نظر گرفتن تمامي مسائل امنيتی بر روی هر دو سيستم امنيت هر دو پلاتفرم را تضمين مينماييم و به شما پيشنهاد ميکنيم در هنگام انتخاب سرور بيشتر به امکاناتی که به شما ارائه ميشوند توجه کنيد تا مسائل امنيتی.

نکته مهم : عده ای تصور ميکنند که برای استفاده از سرور لينوکس ، بايد بر روی کامپيوتر خود سيستم عامل لينوکس نصب کنند. اين فرضيه 100% اشتباه است و کاربران با هر سيستم عاملی ميتوانند به سادگی از خدمات سرورهای لينوکس و سايتهايی که بر روی اين سيستم عامل قرار دارند استفاده نمايند. در کاربری خدمات اين سرورها هيچ مشکلی وجود ندارد و بعضا حتی از کار با ويندوز نيز راحتتر است.

 جدول مقايسه قابليتها و تواناييهای دو سيستم عامل (بدترين=0 ، بهترين=4):

  لينوکس ويندوز 2000
قابليت اطمينان <<<< <<<<
سادگی استفاده <<<< <<<<
قابليت ارتقاء در صورت نياز <<< <<<
قابليت کار با محصولات مايکروسافت<<<<<
نرم افزارهای رايگان يا Open Source <<<< <
سرعت <<<< <<<<
امکانات <<<< <<<<
قيمت <<<< <<<
نرم افزارهايي که توسط اين سيستمها پشتيبانی ميشوند
 

  لينوکس ويندوز 2000
FrontPage Extentionbb
Flash b b
Shockwave b b
Real Audio/Video b b
CGI-Scripts b r
Perl b b
PHP b b
SSH b  r
MySQL b  r
Web-Based Control Panel b b
Anonymous FTP b r
Web Site Statistics b b
Web-Based Email b b
SQL 2000 r b
Cold Fusion b b
ASP  r b
MS Access  r b
Visual Basic Scripts  r b
Windows Media  r b

.NET Framework

r b

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۸ مهر ،۱۳۸۳

Email Spy نرم افزاری قوی برای جاسوسی mail ها !

P30WorldEmail Spy يک جاسوس قوی و در عين حال متفاوت با ساير نرم افزار های جاسوسی ميباشه! اين برنامه مخصوص افرادی هست که دوست دارن بدوند فرزندشون يا همسرشون يا کارمندشون و يا هر شخص ديگری از طریق Email با چه کسانی در تماسه! اين برنامه ميتونه تمامی متن نامه های الکترونيکی فرستاده شما از کامپيوتر شما رو دريافت و به آدرس ميل شما بفرسته . از ويژگيهای بی همتای اين برنامه خاصيت Firewall Bypass بودن اون هستش که ديوار آتش اين نرم افزار رو شناسايی نميکنه تا مانع از فرستادن ميل و انجام کامل کارش بشه!حتی قادره کاری بکنه که ميل فقط برا شما بياد و برای شخصی اصلی که قراره ميل به دستش برسه چيزی فرستاده نشه !يعنی کاربر فکر ميکنه که ميل فرستاده شده ولی در حقيقت اينطور نيست(همانند تصوير زير که با زدن تيک در مربع چيزی برای بقيه فرستاده نميشه). نصب برنامه بسيار ساده هست و به طور کاملا مخفی بالا مياد! همچنين برای بالا اومدن ميتونين از Hotkey و پسورد استفاده کنين تا مخفي کاری شما به حد بالای خودش برسه.P30World
برنامه ی بسيار کوچک و در عين حال مفيديه. اين جاسوس Email رو ميتونید از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 4.3 رو با حجم 230 کيلوبايت!

كرك برنامه :
http://www.crackdb.com/get.php?id=25709

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۸ مهر ،۱۳۸۳

دانلود Mozilla Firefox 1.0PR ، جديدترين نسخه اين مرورگر!

منبع خبر : P30world.comآيا شما هم تا به حال از حفره های امنيتی Internet Explorer چيزی شنيديد؟ حتما ميدانيد که مايکروسافت سالهاست با Internet Explorer درگيره و در برطرف کردن مشکلات و حفره های امنيتی اين مرورگر تلاش بسيار زيادی ميکنه ولی فعلا در حال حاضر اين مشکلات حتی با آمدن سرويس پک دو هم برطرف نشده وهنوز مرورگر مايکروسافت نتونسته انتظارات مردم و کاربران اينترنت در سراسر جهان رو به سوی خود جلب کنه!
حالا اينجا بحثی که پيش مياد اينه که چه مرورگری ميتونه جای Internet Explorer رو بگيره؟! در حال حاضر شرکت Mozilla مرورگر جديد خودش رو با نام Mozilla Firefox به بيرون داده و فعلا هم تونسته کاربران اينترنت در سراسر جهان رو راضی نگه داره!
Mozilla Firefox مرورگريه که از نظر سرعت باز کردن صفحات وب در درجه بالاتری نسبت به Internet Explorer قرار داره و اين مسئله برای ما که در ايران زندگی ميکنيم و از اينترنت پر سرعت بی بهره هستيم ميتونه خيلی مهم باشه.از امکانات اين مرورگر ميشه به موارد زير اشاره کرد:
Popup Blocking بسيار قوی که ميتونه راحتی و آسايش بيشتری در هنگام وبگردی به شما عرضه کنه و از باز شدن پنجره هاي تبليغاتي و ناخواسته جلوگيري كنه!! Tabbed Browsing که ميتونه صفحات زيادی رو فقط در يک صفحه برای شما به نمايش بذاره.Privacy and Security که جلوگيری ميکنه از نصب شدن Spyware ها به وسيله Block کردن ActiveX .همچنين Smarter Search که توسط نوار ابزار گوگل در اين مرورگر انجام ميشه و بسياري امکانات ديگه که برای مشاهده ميتونيد به اين صفحه مراجعه کنيد.
همچنين اين مرورگر به صورت رايگان عرضه شده و با ويندوزهای 95/98/Me/NT/2000/XP سازگاری کامل داره
 دانلود کنيد با حجمی حدود 4.05 مگابايت
 تصويری از محيط اين نرم افزار 

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٦:٠٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ مهر ،۱۳۸۳

قفل گذاشتن برای اينترنت و برنامه های مربوط به آن توسط Internet Lock 2.0 !

P30Worldبراتون تا به حال پيش اومده که بخواين كاري كنيد كه کسي ديگری جز شما نتونه با كامپيوترتون به اينترنت وصل بشه؟؟. خيلی خودخواهانه هست ولی در کامپيوتر های اداری و شرکت ها، بسيار مفيد و سود مند هست!مثلا شما دوست ندارين که از اين کامپيوتر کسی به ياهو متصل بشه! و يا ....
با Internet Lock V2.0 ميتونيد اين کارها رو به سادگي و بدون هيچ گونه دردسري انجام بدين! متونيد اتصال هر نرم افزاری رو که دوست داشته باشيد به اينترنت قطع کنيد! البته ميتونه اين قطع ارتباط بصورت پسودی باشه يعنی جوری تنظيم بشه که هنگام اتصال برنامه از کاربر پسورد بخواد! در اين صورت شخصی که پسورد رو داره ميتونه وصل بشه و بقيه نميتونن! اين محدوديت ها ميتونه از طريق پورت هم اعمال بشه ! مزيت قفل كردن يه پورت اينه كه نياز نيست همه نرم افزار ها رو قفل كنيد ، به عنوان مثال قفل كردن پورت 80 از اتصال كليه مرورگر ها به اينترنت جلوگيري ميكنه!!! نرم افزار بسيار خوبيه و حجم بسيار کمی هم داره. ( البته اگه ازش درست استفاده بشه )! Internet Lock رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 2 رو با حجم 430 کيلوبايت
 تصويری از محيط برنامه

كرك برنامه :
http://www.crackdb.com/get.php?id=25536

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٦:٠٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ مهر ،۱۳۸۳

Security Task Manager 1.6c نرم افزاري براي زير نظر داشتن برنامه هاي در حال اجرا!

منيع خبر : P30world.comتا به حال نگاهی به Task Manager ويندوز خود کرديد؟Task Manager محلی هست که همه برنامه های درحال اجرا در  اونجا نمايش داده ميشن!اما Task Manager ويندوز نميتونه همه برنامه های در حال اجرا مثل ويروسها يا تروجانها يا حتی برنامه های معمولی رو نشون بده!
بنابراين شما به يک Task Manager قدرتمندتر نياز دارين تا بتونه همه فايل های در حال اجرا رو نمايش بده!Security Task Manager برنامه ايه که ما به شما پيشنهاد ميکنيم . Security Task Manager ميتونه تماميه اطلاعات مربوط به فايلهای در حال اجرا رو به شما بده.اين اطلاعات ميتونه از قبيل نام برنامه و محل نصب برنامه و نوع فعاليت و درصدی که از CPU اشغال کرده و مدت زمانی که Application در حال اجراست و خيلی اطلاعات ديگه که شما رو شگفت زده ميکنه باشه! حتی توانايي اينو داره که مشخص کنه که کدام فايل احتمال خطر داره و ممکنه ويروس يا تروجان يا Keylogger باشه!!!
همچنين ميتونه فايلهای Hidden رو هم شناسايی کنه و مشخصاتش رو در اختيارتون بذاره و اگه يکی از Application ها سعی در تغيير تنظيمات رجيستری ويندوز رو داشته باشه به شما هشدار ميده و قابليت ديگه ای که داره اينه که ميتونه Cookie ها و Cache ها و History و در کل Temporary Internet File شما رو هم پاکسازی کنه.
Security Task Manager با ويندوزهای 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server هماهنگی داره و 2 مگابايت از هارد شما رو اشغال ميکنه!
 دانلود کنيد با حجمی حدود 1.26 مگابايت
 تصويری از محيط SpyProtector برنامه
كرك برنامه :
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=12052&char=S

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٦:٠٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ مهر ،۱۳۸۳

بازگرداندن فايلها و درايو ها و اطلاعات پاک شده توسط Magic Recovery Pro 3.2 !

P30Worldتا به حال فايلی رو اشتباهی پاک کردين که بعد بشينين افسوس بخورين که واي! چرا پاکش کردم؟حالا دوباره از کجا بيارمش؟؟ Magic Recovery Software Pro برنامه ای برای باز گرداندان اطلاعاتی است که سهوا يا عمدا پاک شده باشه! اين اطلاعات ميتونه فايلها و پوشه های پاک شده باشه يا درايو هايی که از بين رفته و يا Delete شده و يا فرمتهای هارد تصادفی، حملات ويروسی و نصب های ناقص و خرابی هارد و ...... باشه!اين برنامه توانايی اون رو داره كه درايو هايی که به نظر شما پاک شدند و در داخل ويندوز نمايان نيستند رو بگرده و پيدا کنه و به شما نشون بده و به حالت اول برگردونه!با اين برنامه قادر خواهيد بود که مشاهده کنيد کجای هارد شما( حتی درايو های NTFS) قابل بازگشت هست و کجا قابل بازگشت نيستند. خود برنامه تمامی مراحل رو قدم به قدم براتون توضيح ميده تا هنگام کار با اون دچار مشکل نشين. 
 Magic Recovery Software Pro رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 3.2 حرفه ای رو با حجم 2.9 مگابايت

كرك برنامه :
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=11751&char=M

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٦:٠٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ مهر ،۱۳۸۳

دانلود Offline Explorer Enterprise 3.3.1788 sr1 ، مرور آفلاين صفحات وب!

www.p30world.comبا استفاده از Offline Explorer Enterprise شما ميتونيد تعداد نا محدودي از سايت هاي مورد علاقه خودتون رو از پروتكل هاي FTP, HTTPS, MMS وRTSP دانلود و بصورت آفلاين مشاهده كنيد!!! نرم افزار فوق ابزار هاي مورد نياز براي مشاهده ، مرور ، ويرايش و جستجو صفحات رو هم در اختيارتون قرار ميده طوري كه هيچ تفاوتي با زمان آنلاين بودن اون صفحات احساس نميشه!اين نرم افزار توانايي دانلود بيش از يك ميليون سايت اينترنتي رو در يك پروژه تعريف شده داره! نسخه enterprise اين نرم افزار بهينه سازي شده هست و در فرايند دانلود صفحات وب ، بخش كوچكي از حافظه كامپيوتر رو اشغال ميكنه.كار با اين برنامه آسونه و ميتونيد با دانلود يك سايت به كليه منابع مورد استفاده از اون نظير : Java and VB scripts, Java classes, Cascading Style Sheets (CSS,) Macromedia Flash, XML/XSL/DTD,Table Of Contents (TOC,) Acrobat (PDF,) M3U, AAM files, RealMedia (.SMIL, .RAM, .RPM,) MS NetShow Channel (.NSC,) VRML (.WRL, .WRZ,) MMS and RTSP audio/video streams دسترسي پيدا كنيد!
قابليت هاي بهبود يافته يا جديد اين نرم افزار :
بهبود قابليت جستجو در محتواي فايل هاي Html با قابليت رنگي كردن موارد مورد درخواست شما ، قابليت خبر كردن شما بعد از اتمام عمليات دانلود يك سايت توسط ايميل يا ICQ ، سرعت بهتر نسبت به نسخه هاي گذشته ، اضافه شدن قابليت فيلتر كردن براي جلوگيري از دريافت صفحاتي با محتوايي شامل كلمات مشخص شده! قابليت متوقف كردن يك پروژه و افزايش سرعت ساير پروژه ها ، قابليت ساخت خروجي از وب سايت هاي دانلود شده بصورت HTML Help (.CHM files) 
دانلود كنيد با حجمي حدود 2.27 مگابايت

كرك :
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=1980&char=O

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٦:٠٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ مهر ،۱۳۸۳

دانلود KeyLog Pro 8.0 ، يك نرم افزار جاسوسي قدرتمند!

www.p30world.comدوست داريد بدونيد که وقتی شما کنار سيستم نيستيد ساير افرادی که با سيستم کار ميکنند چه استفاده ای ازش ميکنن؟ نرم افزار KeyLog Pro اين توانايی رو داره که تمامی فعاليتهای انجام گرفته توسط سيستم رو به طرق مختلف ضبط و در اختيار کاربرش قرار بده. مثلا ميتونه تمامی کليد هايی که در محيط ويندور تايپ ميشه همراه با نام پنجره ی آنها و يا محيط تايپ شده ی کليد و زمان تايپ در اختيار شما قرار بده و يا اينکه تمامی سايتهای ديده شده رو توسط سيستم همراه با مشخصات دقيق به شما آگاهی بده. ميتونه تمامی محيط های گفتگوی اينترنتی رو زير ذره بين قرار بده و تمامی مکالماتی که شما از طريق Msn, AOL, ICQ chat, Yahoo و ساير محيط های گفتگو صورت ميگيره رو برای شما ضبط کنه. ميتونه E-Mail های اين محيط های گفتگو رو هم تحت نظر بگيره . هر لحظه ای که شما بخواهيد مثلا هر چند ثانيه به چند ثانيه تصويری از محيط کار با کامپيوتر ميگيره و برای شما ذخيره ميکنه. تمامی اين اطلاعات رو ميتونه به شما از طريق E-mail آگاهی بده در هر زمانی که خودتون دوست داشته باشيد!! خصوصيت بسيار خوب اين برنامه اينه که به طور کاملا مخفی هست !! يعنی در هيچ جا يک کاربر عادی نميتونه اون رو پيدا کنه نه در داخل StartUp ميره و نه در داخل TaskManager !! اطلاعات ذخيره شده هم به صورت Encrypy هست و دسترسی بهش مقدور نيست.فقط کاربر با زدن hotkey و وارد نمودن password ميتونه وارد محيط برنامه بشه! اين برنامه ی قدرتمند جاسوسی رو ميتونيد از اينجا دانلود کنيد نسخه 8.0 با حجم 1.25 مگابايت

لینک دانلود
http://www.getafile.com/cgi-bin/merlot/get/koolmoves/kmsetup.exe
Serial:
PZ4nnNd
aP6CGfE
MQCtted
M7pyZMT
http://www.getafile.com/cgi-bin/merlot/get/koolmoves/kmsetup.exe
Serial:
Name:www.ttdown.com
CodeVery Happy NABGe5

 

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٦:٠۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ مهر ،۱۳۸۳

Ashampoo Media Player v2.03 ، يك مديا پلير خوب ، زيبا و قدرتمند!

www.p30world.comآيا شما هم از اون دسته افرادی هستين که از مديا پلير ويندوز راضی نيستيد و به دنبال يک پلير خوبتر و قدرتمند و البته با امكاناتي معقول تر ميگردين؟خب، حالا شما ميتونيد از Ashampoo Media Player استفاده کنيد!!!
Ashampoo Media Player يک پلير عالی برای پخش موزيك ها و فيلم ها و حتی نمايش عکس های شماست که قابليت ضبط موزيک از روی CD های Audio به صورت MP3 در هارد درايو رو هم داره.
همچنين Ashampoo Media Player از يک راديو اينترنتی برخورداره و 10 اکولايزر روی اون تعبيه شده تا بتونه کيفيت صدا رو به حداکثر ممكن برسونه برسونه!visualizations های اين ورژن نسبت به ورژن قبلی بيشتر و زيبا تر شده و اسکين های متنوعی هم براش گذاشته شده تا حداکثر رضايت شما از اين برنامه فراهم بشه
اين برنامه به صورت رايگان عرضه شده و ويندوزهای 98/Me/NT/2000/XP/2003 Server رو پشتيبانی ميکنه و به زبانهای آلمانی و فرانسوی و ايتاليايی قابل نصبه!! از اونجا كه كار اين نرم افزار هم كاملا روشنه از توضيحات اضافه در مورد اون خودداري ميكنيم!
 دانلود کنيد با حجمی حدود 4.96 مگابايت
 تصويری از محيط نرم افزار

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٥:٥٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ مهر ،۱۳۸۳

دانلود Spam Nullifier Pro 3.6 ، برنامه اي براي مديرت ايميل هاي مختلف شما!

P30World.ComSpam Nullifier Pro يک نرم افزار مديريت E-Mail قدرتمند هست كه علاوه بر توانايي هاي ذاتي خودش ، ميتونه ايميل هاي POP3, IMAP, Yahoo.com, , Hotmail.com را مديريت كنه! اين نرم افزار خوب، 99% از نامه های ورودی ناخواسته رو مسدود و از ورودشون جلوگيری به عمل مياره ( اين برنامه هرگز در اين مورد اشتباهي نميكنه و امكانش نيست كه ايميل هاي اصلي شما فيلتر بشه)! تمامی نامه هايی هم که مسدود شده اند خود به خود در پوشه ای به نام H.D ذخيره ميشوند تا در صورت نياز بتونين بهشون دسترسی داشته باشيد. تمام نامه های ورودی و موضوع آنها و Attachment شان از نظر معنا بررسی و آناليز ميشوند تا چنانچه از کدهای مخرب استفاده شده بود ، در مراحل اوليهع شناسايي بشن! توانايي ساخت FriendList رو هم داره تا آرشيوی از E-Mail دوستانمون رو بسازيم . هم چنين در بخش Abuse Reporting ميتونيد سو استفاده گری های اشخاص رو گزارش بدين. توانايی های خوب ديگه اش اينه که اطلاعات شما رو در مورد پسورد و غيره را کاملا محفوظ نگه ميداره و مثل Outlook نميشه به سادگي به اون اطلاعات دسترسي داشت. توانايی اداره ی چند E-mail از سرورهای مختلف رو هم داره و زبانهای زيادی رو هم پشتيبانی ميکنه. اين نرم افزار قوی برای مديريت نامه های الكترونيكي رو ميتونيد از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 3.6 حرفه ای رو با حجم 4.2 مگابايت
 تصويری از مجيط برنامه

كرك برنامه :
http://www.crackdb.com/get.php?id=25545

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ مهر ،۱۳۸۳

RegFreeze 2.0 يك نرم افزار قدرتمند ضد جاسوسي!

www.p30world.comRegFreeze يك ابزار امنيتي قوي براي مقابله با spyware ها و adware ها هست و با زير نظر داشتن سيستم شما از تغييرات در مرورگر ، استارت آپ و ... توسط نرم افزار هاي جاسوسي و مخرب جلوگيري ميكنه!اين برنامه ميتونه از تغيير يافتن صفحه اول مرورگر  شما جلوگيري كنه و به هيچ برنامه اي اجازه اضافه شدن به استارت آپ ( بدون اجازه شما ) همچنين به وسيله اين نرم افزار ميتونيد در كامپيوتر خودتون به جستجوي برنامه هاي جاسوسي احتمالي بپردازيد و اونها را براي همشه از بين ببريد و هم زمان برنامه هاي جاسوسي و مخرب را نيز از ياد ببريد!
نرم افزار فوق ميتونه حافظه رم ، برنامه هاي در حال پردازش ، رجيستري ، فايل ها و پوشه ها و ... رو براي پيدا كردن نرم افزار هاي جاسوسي بررسي كنه!همچنين توانايي از بين بردن Adware , Spyware , Malware , Unwanted toolbars , Browser hijackers رو هم داره.
اين نرم افزار توانايي شناسايي بيش از 12,000 نرم افزار جاسوسي رو داره و ميتونيد اون رو بطور هفتگي به روز كنيد تا تعداد بيشتري فايل جاسوسي رو بتونه شناسايي كنه!
 
 دانلود كنيد با حجمي حدود 2 مگابايت

كرك برنامه :
http://www.icqnet.ru/stream/best-appz.com/crz/regfreeze2.0_from_best-appz.com.zip

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۳:۱۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱ مهر ،۱۳۸۳

دانلود Symantec's Norton AntiVirus™ 2005 ( ويروس كش مطرح دنيا )

www.p30world.comSymantec's Norton AntiVirus™ 2005 معروف ترين و مطمئن ترين ويروس کش جهان هست که همگی اون رو ميشناسيد و باهاش يک بار رو حتما کار کرديد. اين نسخه از اين محصول شرکت Symantec  قدرت فوق العاده ای در شناسايی ويروسها و کرمها و Spyware ها و Keylogger و کدهای مضر Java و ActiveX و HTML و نرم افزارهای مضر ديگه که تا کنون ديده شده داره و ميتونه تمامی اين نرم افزار ها به علاوه ی کرمهايی که امروزه بسيار سرو صدا کردند و واقعا بسياری از سيستم های جهان رو به مشکل انداختن مانند Blaster و Sasser و... رو نابود کنه و با بستن راههای نفوذ آنها به ويندوز اصلا مانع ورودشون به سيستم شما بشه! تمام اين اعمال امنيتی و ويروس کشی خودشو به گونه ای ساده و بدون متوقف کردن کار شما يا سيستمتون انجام ميده. از ويژگيهای نسخه ی 2005 ميشه به بخش QuickScan اشاره کرد که خود به خود بعد از دريافت يک Update از اينترنت ، سيستم رو برای شناسايی ويروسهای جديد ورودی چک ميکنه!! اين نسخه هم ميتونه به طور کامل کنترل چک کردن E-Mail های ورودی و خروجی بپردازه تا مشکلي با دريافت فايل های Attach شده ی شما وجود نداشته باشه( البته ميل های آشنا چون باز کردن نا آشنا ها به هيچ وجه توصيه نميشه). فايلهای فشرده شده و آرشيوی با تمامی فرمتها رو تحت پوشش Scan خودش قرار ميده!بخش Update اين نرم افزار هم همه روزه يک سری ويروسهای جديد رو به شما شناسايی ميکنه تا امنيت سيستم شما به حد بالای خود برسه!!Norton AntiVirus 2005 رو ميتونين از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 2005 کامل رو با حجم 24 مگابايت

كرك برنامه :
http://crackdb.com/get.php?id=25005
KeyGen مورد نیاز برنامه:

 http://crackdb.com/get.php?id=25005
نحوه ی رجیستر برنامه:
1.Setup رو اجرا کنید و از KeyGen برای یافتن کد نصب برنامه استفاده کنید.
2.(تمام مراحل نصب باید در حالت Offline باشد)
3. به قسمت Product Activation بروید و
Activate your product now, but
skip registration" را انتخاب کنید.
4. Next را بزنید تا زمانی که به شما پیغام Rety را بدهد!
5."Activate my software by phone" را انتخاب کنید و از :KyGenرای یافتن Unlock code نهایی استفاده کنید. Wink

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱ مهر ،۱۳۸۳

Acoustica 3.1 نرم افزاری خوب برای ويرايش و کار با فايلهای صوتی

www.p30world.comAcoustica برنامه ای خوب و حرفه ای برای ويرايش و ضبط و پردازش کامل فايلهای صوتی هستش که توانايی های فراوانی در اين زمينه داره و از نظر کيفيت و افکت گذاری هم در سطح مطلوبی قرار داره! توانايی ضبط و پخش انواع صوت رو در سيستم داره و توانايی ويرايش فرمتهای mp3 , wav , au, ogg ,wma رو داره. ميتونه از فرمتهای تصويری صدا رو استخراج کنه( فرمتهايی مثل MPG وDAT و WMV و AVI ) نرم افزارهای بيشماری هم برای انجام عمليات بر روی فايل صوتی و برگشت به حالت اول داره . ميتونه CD صوتی رايت کنه و با Drag& Drop هم فايل به داخل اون وارد ميشه. نرم افزارهای ويراستارش شامل:High quality time stretching , Create volume curves and fadesSample format conversion,Channel mixer for stereo image adjustments هستن که ميتونن حالت های صوتی با کيفيت(شامل انحنا ها و بم و زير ها) رو ايجاد کنن و به تغيير فرمت فايل صوتی بپردازن و ... توانايی پخش همزمان فايل هنگام ويرايش رو هم داره. 
 اين نرم افزار رو ميتونين از اينجا:
 دانلود کنيد نسخه ی 3.1 رو با حجم 6.9 مگابايت
 دانلود کنيد راهنمای استفاده از برنامه به صورت فايل PDF رو با حجم 1.6 مگابايت
Direct X 8 يا بالاتر هم برای نصب و اجرای برنامه مورد نيازه :
 نسخه ی آخر DirectX
 تصاويری از محيط برنامه

سريال :
Name: XeS Code: ACME s/n: 27A8-C6AB-B797-95B5

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱ مهر ،۱۳۸۳

Add Remove Platinum 2004 v1.0.5 برنامه اي براي پاك كردن برنامه هاي نصب شده!

آيا شما هم مثل اكثريت كاربران ، روزانه تعداد قابل توجه اي نرم افزار رو به منظور آشنايي بيشتر و ... بر روي كامپيوترتون نصب ميكنيد؟ آيا تا به حال در پاك كردن بعضي از نرم افزار ها به مشكلي بر خورديد؟Add/Remove Platinum 2004 آسانترين و موثرترين روش موجود براي پاك كردن نرم افزار هاي نصب شده بر روي كامپيوتر شماست! نرم افزا فوق توانايي شناسايي و رد يابي نرم افزار هاي مشكل دار رو هم داره و ميتونه اونها رو براتون پاكسازي كنه.چنانچه نرم افزاري بد نصب شده باشه يا اشكالي در رجيستري ويندوز به وجود آورده باشه ، ميتونيد به كمك Add/Remove Platinum 2004 اون اشكالات رو به كلي از بين ببريد و در صورت نياز از شر نرم افزار مورد نظر هم خلاص بشيد! اين نرم افزار تنها كاري كه انجام ميده همينه ، براي همين از توضيحات بيشتر در مورد كاركرد هاي اون صرف نظر ميكنيم.
 دانلود كنيد با حجمي حدود 2.60 مگابايت

كرك برنامه :
http://pcsoft.srv.hu/daten/addrp.rar

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱۱:٤٢ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱ مهر ،۱۳۸۳