نرم افزاری برای توليد موسيقی


نرم افزار Acid Pro يک ابزار آفرينش موسيقی منحصر به فرد می باشد.

اين نرم افزار که آخرين ورژن آن نيز می باشد از طرف شرکت سونی به حرفه ای های توليد موسيقی تقديم شده است. اين نرم افزار خاصيت ضبط صدا و گذاشتن آن بر روی فايلهای فلش را دارد.

و موسيقی های توليد شده را به صورت فرمت های WAV . WMA . RM . AVI . MP3 ذخيره می کند.

 

 دريافت: Sony Acid Pro

 سايز: ۳۷۰۷ مگابايت

  کرک

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ آذر ،۱۳۸٢

يکی از بهترين ديکشنری ها


يكی از بهترین مترجم های الکترونیکی در اینترنت می باشد كه قابليت ترجمه كلمه ها رو از انگليسی به تمام زبان های دنيا و همينطور بر عكس دارا می باشد و همچنين يکی از 
قابليتهای  جالبی که اين برنامه داره اين هستش که مثلا ميتونيد دکمه وسط موس خودتون
رو تنظيم کنيد و هر موقع روی کلمه ای با دکمه ی وسط کليک کنيد اون کلمه اتوماتيک داخل
مترجم شده و معنی کلمه ی مورد نظر را به شما می گويد.
 

 دريافت: Babylon

 سايز: ۲.۱۷ مگابايت

 از اينجا هم ميتوانيد کرکش رو دانلود کنيد.

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ آذر ،۱۳۸٢

يكی از بهترين برنامه ها برای فرستادن Email

دوستان سلام

امروز هم مثل هميشه اول تعداد بارديدکنندگان رو ديدم و اميد گرفتم٬ مگر اين که با آمار تعداد بازديدکنندگان اميد بگيرم وگرنه از نظر دادن....

امروز می خواهم براتون يکی از بهترين برنامه هايی که فقط تو اين لاگ راجع به اون صحبت شده و خودم کشف کردم رو معرفی کنم.

اسم اين برنامه incredimail هست و دقيقا کاری مانند Outlock Express رو انجام می دهد ولي......... اين كجا و اون كجا. مهمترين مزيت اين برنامه جنگولك بازی هايی هست كه برای اون طراحی كردن بهترين اشكال(به  ها می گن اشكال) رو داره و همه امكانی داره. درسته كه حجمش زياد هست يعنی ۵.۹۴ مگ ولی حتما بهتون توصيه می كنم دانلودش كنيد و از كار كردن با اون لذت ببريد.

 دريافت: incredimail

 سايز: 5.94 مگابايت

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ آذر ،۱۳۸٢

برنامه رايگان و جالب پيش بيني هوا

با يك برنامه كم حجم و جالب بطور آنلاين از آخرين وضعيت آب و هواي شهر مورد نظرتان آگاه شويد. اطلاعات لحظه به لحظه آپديت مي شود. امكانات تصاوير ماهواره اي و قابليت پيش بيني ده روزه آب و هوا در اين برنامه عالي ست. Weather Pulse كاملا رايگان است و هيچگونه تبليغات يا برنامه جنبي ديگري ندارد. براي اطلاعات بيشتر و دانلود برنامه اينجا را كليك كنيد.
منبع: كشكول

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:۱٠ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٢ آذر ،۱۳۸٢

از طريق پورت usb كامپيوتر آشپزي كنيد!

اجاق كامپيوتري
با استفاده از اين كباب پز ديجيتال كه به پورت usb كامپيوترتان وصل مي شود مي توانيد بطور وب بيس آشپزي كنيد. اطلاعات از طريق اينترفيس وب كباب پز به آن منتقل مي شود .شما كافي است نوع و وزن غذا را به اجاق اعلام كنيد تا اين كباب پز آنرا به بهترين حالت ممكن طبخ كند. اگر مايليد قبل از رسيدن به خانه غذاي تازه و مطلوبتان آماده باشد كافي ست چند دقيقه قبل از آنكه به سمت منزل حركت نماييد از طريق يك اتصال اينترنتي دستورات لازم را به اجاق اينترنتي خود بدهيد. البته به شرط آنكه به هنگام ترك خانه مواد اوليه لازم را در آن قرار داده باشيد. اين اجاق وب بيس را هم اكنون مي توانيد به قيمت حدود 100 دلار از طريق اينترنت بطور آنلاين خريداري نماييد. اطلاعات بيشتر را اينجا ببينيد.

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٩:٠٧ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٢ آذر ،۱۳۸٢

فرمت‌ها و قالب بندي‌های تصاوير

از چه فرمتی استفاده کنيم؟ بهترين فرمت ذخيره سازی کدام است؟

اين سئوالات شايد به ذهن شما نيز خطور کرده باشد. انتخاب نوع فرمت و قالب بندی بايد بر اساس استفاده‌ای که ما در آينده از تصوير خواهيم کرد ، انجام گيرد. مثلاْ ميخواهيم از يک تصوير در صفحات وب استفاده کنيم پس بهترين فرمت انتخاب برای اين تصوير GIF و JPG می باشد. فرمت‌ها نيز مانند مدها تاثيرات متفاوتی برروی اندازه و حجم فايل‌ها دارند (چشم بسته غيب گفتم). در زير به بررسی مختصر فرمت‌های متداول می پردازيم:

Bitmap يا bmp: اين فرمت ٬ فرمت استاندارد برای ذخيره‌سازی تصاوير در ويندوز است. (عجب نکته‌ای)

GIF يا gif : يکی از فرمت‌های استاندارد صفحات جهانی وب می باشد که از اول کلمات                                  Graphical Interchange Format گرفته شده و تلفظ آن بصورت «گيف» می باشد.

JPEG يا jpg: اين فرمت نيز از فرمتهای استاندارد صفحات وب می باشد که هنگام ذخيره سازی از کيفيت تصاوير می کاهد و از Joint Photographic Experts Group گرفته شده است و تلفظ آن «جی پگ» ميباشد.

PDF يا pdf : اين فرمت مربوط به برنامه آکروبات محصول شرکت Adobe بوده و از کلمات
Adobe Acrobat Page Description Format گرفته شده و تلفظ آن «پی دی اف» می باشد.

PNG يا png: اين فرمت يکی از بهترين فرمت‌های موجود برای انتشار تصاوير در صفحات وب است. در اين فرمت فشرده سازی بدون کاهش داده‌ها است. مشکل بزرگ اين فرمت اينست که بعضی از مرورگرهای قديمی قادر به خواندن اين فرمت نيستند. اين اصطلاح از اول کلمات Portable Network Graphic گرفته شده و تلفظ آن «پينگ» می باشد.

TIFF يا tif : اين فرمت يکی از رايج‌ترين فرمتها برای ارسال تصاوير جهت چاپ مي‌باشد و اکثر برنامه‌های گرافيکی قادر به باز کردن و وارد کردن اين فرمت می باشند. در اين فرمت فشرده‌سازی فايل بدون کاهش داده‌ها ميباشد (در نتيجه اندازه و حجم بالايی دارد). اين اصطلاح از اول کلمات
Tagged Image File Format گرفته شده و تلفظ آن «تيف» می باشد.

در جدول زير يک فايل را در فرمت‌های مختلف ذخيره نموده و پارامترهای مختلفی چون اندازه فايل ،عمق بيت و وضعيت تراکم سازی اطلاعات مقايسه شده است. واحد اين اندازه‌ها را طرف چپ نوشتم تا اعداد انگليسی باشند. 

      قالب بندی          اندازه فايل        وضعيت تراکم         عمق بيت
         BMP            MB 6.1            ۳۲ بيت
             TIF            MB 4.6     بدون کاهش داده‌ها          ۳۲ بيت 
           PDF            MB 3.9    بدون کاهش داده‌ها          ۳۲ بيت 
           PNG            MB 2.7    بدون کاهش داده‌ها           ۴۸ بيت 
            GIF            KB 850    بدون کاهش داده‌ها             ۸ بيت
          JPEG          KB 269    با کاهش داده‌ها          ۳۲ بيت 

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:۱٥ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٥ آذر ،۱۳۸٢

يکسری برنامه های باحال برای دانلود

شما با استفاده از اين برنامه ميتونيد پسوردهايی که بصورت ستاره نشان داده ميشود، مشاهده کنيد. برروی تمامی ويندوزها نيز قابل اجرا است.

برای کار با اون کافيست که روی کليد موجود در برنامه کليک کنيد و بدون رها کردن دکمه‌ی Mouse ٬نشانگر Mouse را برروی پسورد ستاره دار ببريد.
        Behind Asterisks XP:   Download   Crack   Size:544 KB   Version:1.00
مدت زمان دانلود برای ۳۳KB حدود ۲دقيقه و ۳۰ ثانيه و برای ۵۶ KB حدود 1 دقيقه و ۳۰ ثانيه ميباشد.

در ضمن برای کسانی که زياد با اينترنت کار می کنند و ميخوان قيمت هاشون به روز باشه،بد نيست اينها را بدونند.
نرخ مکالمات شهری بصورت زير است:

                                      نرخ و زمان يک دقيقه مکالمه شهری تلفن ثابت

            شرح زمان يک پالس مکالمه به دقيقه نرخ يک دقيقه مکالمه با پالس 57/42 به ريال

از ساعت 8 صبح تا 13 

از ساعت 13 تا21

از ساعت 21 تا 8 صبح

روزهای جمعه و تعطيلات رسمی

                15/2

                     5/2

3

 

                ۱۹/۸

                      17

                      14

 
                      14

نتيجه‌ی اخلاقی ، اجتماعی و بيشتر اقتصادی که از قيمتهای بالا می گيريم اينه که از ساعت ۹ شب به بعد از اينترنت (البته اون چند ساعتی هاش) استفاده کنيم!! 

اينها ديگه ۱۰۰٪ دانلود ميشه. اينها اگه دانلود نمی شدن مشکل از من نبود از اين lycos با اين FTP مسخره‌اش بود. 

با برنامه‌ی Minimizer XP شما ميتونيد برنامه‌ها و پنجره‌های باز را به System tray بفرستيد و از شلوغی Taskbar جلوگيری کنيد. روی همه‌ی نگارش‌های ويندوز هم کار ميکنه و مخصوص XP نيست. کرک شده هم هست. دانلودش ۳۰ ثانيه بیشتر طول نمی کشه.
                            
               Minimizer XP :    Download      Size:83 KB       Version: 1.0.28

با برنامه‌ی Piky Basket امکان کپی کردن يا Move دادن فايل‌ها يا فولدرهای متفاوت و Paste همزمان همه وجود دارد. اين برنامه به Right click اضافه شده و مشکلات شما را را در Copy و Paste حل ميکند. اگر قصد کپی کردن فايل‌های گوناگون از فولدرهای گوناگون به يک فولدر داريد در حالت عادی ويندوز کمی اين کار خسته کننده است. Piky Basket بطور باور نکردنی اين کار را آسان می کند. روی همه‌ی ويندوزها هم نصب ميشه.
       
               Piky Basket:    Download      Size:312 KB       Version: 1.1

اگر از ويندوز ۹۸ يا Me استفاده می کنيد با استفاده از اين برنامه شما ميتوانيد به راحتی برای فولدرها آيکن قرار دهيد. هم کم حجم هم کا باهاش آسونه.
          Change Folder Icon:    Download      Size:219 KB       Version: 4.0

برنامه‌ی Zvolume راهم که حتماْ می شناسيد. کار Volume Control را ميکنه کمی از نظر گرافيکی هم بهتره. در هر حال جايگزين خوبی برای Volume Control است. کرک شده هم هست.
                                       
               Zvolume pro:    Download      Size:115 KB       Version: 3.44

يکی از برنامه‌هايی که در ويندوز XP گاهی وقتها کمبودش احساس ميشه نبودن برنامه‌ای برای تغيير وضوح تصوير يا Resolution است. اين مشکل با برنامه‌ی Resolution changer حل ميشه. اين يکی ديگه حجمش خيلی زياده!!!
            Resolution changer:    Download     Size:14 KB      Version: 1.0.6

اينم يک ساعت ديجيتالی روی صفحه‌ی نمايشگر. با حاله دانلودش کنيد.
           
              Windows Dali Clock:    Download     Size:46 KB      Version: 1.0

اين يکی هم برای سرگرمی خوبه. برف روی تصوير.
                            Snow:    Download       Size:51 KB      Version: 1.0

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:۱٢ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٥ آذر ،۱۳۸٢

معرفی کامل برنامه‌ی Windows xp MAnager

شما با استفاده از اين برنامه ميتوانيد بر ويندوز XP مديريت کاملی داشته باشيد. اين برنامه با وجود کم حجم بودن کارايی بسيار بالايی دارد و شما با کمک آن ميتوانيد تغييراتی مفيد را در ويندوز XP انجام دهيد بدون آنکه نيازی به آموزش تغييرات در رجيستری داشته باشيد. از جمله قسمتهای بسيار مفيد اين برنامه ميتوان به افزايش سرعت عملکرد سيستم ٬ افزايش سرعت Turn Off ويندوز XP ، افزايش فضای هارد ديسک و پاک کردن رجيستری و از بين بردن مشکلات آن و... اشاره کرد. حال به بررسی کامل اين برنامه می پردازيم:

۱-نمايش اطلاعات: جزييات سيستم و همه‌ی اطلاعات سخت افزاری در اين بخش نشان داده ميشود. علاوه برآن اطلاعاتی را در مورد فايلها برنامه‌های در حال اجرا نيز به شما ميدهد. با استفاده از Auto optimizer در اين بخش شما می توانيد بدون دانستن اطلاعات دقيقی از سيستم سرعت آنرا بهينه کنید.

۲- بهينه سازی و افزايش کارايی سيستم: تنظيمات عالی سيستم شما که موجب بهبودی و افزايش سرعت اجرا و خاموش شدن ويندوز می شود. تنظيمات عالی سخت افزار کامپيوتر شما که موجب افزايش سرعت و کارايی آنها ميشود. غيرفعال کردن برخی از سرويسهای غيرضروری در هنگام آغاز ويندوز ، تعميرکردن Internet Explorer با بازگرداندن اجزا سيستم برای اين عمل از ديگر ويژگيهای اين برنامه است.

۳- پاک کنندگی: از ديگر کارهايی که اين برنامه انجام ميدهد پيدا کردن و پاک کردن فايلها ٬ Wallpaper و Screen Saver های غيرضروری و در نتيجه افزايش فضای هارد ديسک می باشد. پاک کننده‌ی Registry که به راحتی Registry را بررسی کرده و لينکهايی را که بصورت نادرست در آن وارد شده را اتوماتيک تعميرمی کند. قابليت Uninstall کردن برنامه‌های نصب شده را نيز داراست. همچنين اين برنامه ميتواند کليدهايی که بصورت نادرست در Type-Library رجيستری قرار گرفته را جستجو و پاک کند.

۴- بهبودی سيستم به منظور تطابق بيشتر با کاربر: کنترل کردن هرآنچه که در StartUp وجود دارد. ويرايش متن‌های موجود در رايت کليک، بهبودی و ايجاد تغييرات دلخواه در desktop، منوها و جزييات اخطارها، تغيير دادن زمينه‌ی پنجره‌ی Logon از ديگر امکانات اين بخش می باشد.

۵- امنيت: شما با استفاده از اين قسمت ميتوانيد امنيت desktop ٬ منوها، Control Panel و پنجره‌ی Logon يا ورود را بهبود ببخشيد و بسياری از تنظيمات اجرايی را که بصورت پنهان شده ميباشند فعال کنيد. از ديگر امکانات اين بخش می توان به غيرفعال کردن سيستم به روزرسانی و گزارش اخطارها، پنهان کردن و مخفی کردن دسترسی به درايوها، معين کردن برخی از برنامه‌های کاربردی که به آنها اجازه‌ی اجرا شدن داده نشود ، رمزدار کردن و از رمز خارج کردن فايلها، تغييردادن محل فولدرهای سيستم، پاک کردن Recent files از ليست برخی از برنامه‌ها به منظور جلوگيری از مشاهده توسط کاربران ديگر ميباشد.

۶- شبکه: افزايش سرعت و کارايی Internet Connection ٬جستجو و پيدا کردن پورتهای خروجی باز در سيستم، تغيير دادن بسياری از تنظيمات Internet Explorer ٬ پشتيبان گرفتن (Back-up) از همه‌ی اطلاعات موجود در Outlook Express ،بررسی اتوماتيک URLهای باطل شده موجود در ليست Favorites يا علاقه منديها و مشخص کردن نام Domain، فرستنده‌ی پيام که به آسانی ميتواند پيامهايی را برای ديگران بفرستد.

و...

در هر حال اين برنامه دارای گزينه‌های بسياری برای تنظيمات دلخواه است. اگر اين برنامه را داريد که هيچی ولی اگر نداريد حتماْ دانلودش کنيد. تنها مشکلی که اين برنامه برای دانلود کنندگان داره اينه که شما بايد برنامه‌ی Microsoft .NET FrameWork را برروی ويندوز خود نصب کرده باشيد. حجمش را خودتون ببينيد.
            Net Framework:      Download 1        Size:19.7 MB   Version:1.0
                                                                  Download 2


آخرين نگارش اين برنامه ۴.۷.۸ ميباشد اما چون کرک نشده است و تفاوتی از لحاظ عملکرد با نگارشهای پايينتر ندارد، برای اينکه بتونيد بصورت دائمی از اون استفاده کنيد نگارش ۴.۶.۱ اين برنامه را برای دانلود گذاشتم.
                                       
                                  Download:           
Part1         Part2         Part3

اندازه‌ی هر بخش تقريباْ ۳۵۰ کيلو بايت میباشد.سه بخش را دانلود کرده و آنها را در يک فولدر قرار دهيد سپس برروی قسمت اول که شامل xpmanager.part1.exe میباشد دوبار کليک کرده و  Install را انتخاب کنيدتا فايل نصب برنامه ساخته شود.

کرک يا بهتر بگم KeyMaker اونا از اينجا دانلود کنيد.

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٥ آذر ،۱۳۸٢

کدهای فعال کردن آنلاين بودن ياهو

اين هم کدهايی که شايد بدرتون خورد.

کوچک 

 


     متوسط


بزرگ   


  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:۱٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ آذر ،۱۳۸٢

ابزاری برای تست مودم

PassMark ModemTest

نام نرم افزار

V1.3 build 1004

نگارش

20 /June / 2003

تاريخ انتشار

Windows 95, 98, NT4, 2000, ME, XP

سيستم عامل مورد نياز

16MB Ram, 1MB Disk space

مواد لازم

 

 

 

نرم افزاري بسيار مفيد بر پايه ويندوز با قابليت تست انواع مودمهاي داخلي و خارجي با رابط بسيار ساده براي كاربران تازه كار در وب!!‌
اين نرم افزار بعد از هر تست گزارشي از چگونگي كاركرد كانكشنها و مودمها و اطلاعات از دست رفته در مسير ارتباطي را به كاربر نشان مي دهد ....


 

اين نرم افزار با دو نوع تست متفاوت از مودم شما تست مي گيرد . در حالت اول از دو خط تلفن و دو عدد مودم استفاده مي شود وآنها را  بصورت master / slave پيكربندي مي كند!! آنگاه خط اصلي يا master شماره خط دوم يا slave را شماره گيري ميكند! اطلاعات بين اين دو مودم انتقال پيدا مي كند و ميزان كاركرد هر مودم اندازه گيري مي شود ..
در تست نوع دوم فقط از يك مودم بدون خط تلفن استفاده مي شود. اين نرم افزار با شبيه سازي يك حلقه ارنباطي اطلاعاتي را براي تست از مودم عبور مي دهد. البته قبل از شروع به تست مي بايست پورت مورد نظر مودم را به برنامه معرفي كنيد .

    دريافت اين نرم افزار
منبع: http://www.rayaneha.com

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٠ آذر ،۱۳۸٢

نرم افزار Advanced eLearning Bulder

باز هم يک برنامه باحال با اين برنامه می توانيد براحتی هر چه تمام تر برنامه های آموزشی بسازيد.

downLoad Version: 2.1
Size: 3.9M
System Requirements: Windows 95/98/Me/NT4/2000/XP
Name : Ramin
serial : 75BDAC4B7C
more1 more2

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ٢:٤٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٩ آذر ،۱۳۸٢

معرفی يک سايت از يک دوست

بچه ها سلام

امروز می خواهم يک سايت باحال که برای يکی از عزيزترين دوستانم هست رو بهتون معرفی کنم. علی يعنی دوستم تو کار برنامه نويسی هست و چند تا از نمونه برنامه هاش رو می تونيد از اينجا دانلود کنيد. و اگر پروژه برنامه نويسی داشتيد می توانيد ازش بخواهيد تا براتون برنامه بنويسه(البته نه مجانی).

اين هم آدرس سايتش.

علی آقا موفق باشی.

  
نویسنده : حسين قره ; ساعت ۳:۱۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٤ آذر ،۱۳۸٢